Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lányom odaköltözött...

18 éves lányom odaköltözött egy 43 éves férfihez, teljesen elcsavarta a fejét, mit tegyek, ha nem is tudjuk elérni?

Figyelt kérdés

Lányom elköltözött egy emberhez 5 napja, mikor hívtam a pasi vette fel és mondta, hogy ne akarjam szétszedni őket, a kislányom meg szeretett volna velem beszélni, de megszakadt a vonal és azóta is próbálkoztam, de nem veszi fel. A bátyja próbálta elérni szintén, de neki sem válaszol. Mindig nagyon közel álltunk egymáshoz, imádott itthon lenni, de hirtelen elment és nem értjük az okát! Annyira kislány még, még számlát se fizetett be soha, nem intézett hivatalos ügyet, barátnőzött, élte a kamasz életét és most teljesen indokolatlanul egy ilyen idős pasi megbolondította, aki az apja lehetne. Eleinte mondta, hogy szerelmes belé egy ilyen idős férfi, aztán hogy neki is kicsit tetszik, de nem akar tőle semmit. A pasi megvárta az iskolánál néha, a gyerek pedig teljesen megváltozott napról-napra és végül ez lett. Nagyon tanácstalanok vagyunk, mert már nem kicsi, de nagyon féltjük őt az apjával és a bátyjával és várjuk haza, hogy megmagyarázza a dolgokat.

Nem tudom, mit tegyek, nagyon féltjük, tudnának segíteni?


2012. jún. 21. 18:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 A kérdező kommentje:
Igen, biztos, hogy beszélni akart velem, mert mondta a pasinak, hogy adja oda a telefont és beleszólt, hogy "Anyu, itt vagy?" ekkor szakadt meg, újra próbálkoztam de semmi, ki volt kapcsolva. Sms-t is írt a bátyja, de nem reagált és őt meg aztán tényleg nagyon imádja, mindig a példaképe volt. A fiam azt mondta, hogy nem fogja annyiban hagyni, mert úgy érzi, valami nagyon nincs rendben és mi is ezt érezzük a férjemmel valamit tennünk kell! Nem veszekedtünk előtte, elment érettségizni és utána nem voltunk itthon, összapakolt és elvitt pár ruhát, meg cipőket és nem jött haza estére. Nem tudom a pasi címét de mindenképp beszélni akarok a lányommal mert már jelentkezett napok óta és nagyon félünk, hogy valami baja van!!
2012. jún. 21. 19:01
 12/75 anonim ***** válasza:
93%
Tudjátok, ki a pasi? Tudjátok, hol lakik?
2012. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
97%

Nem az a gond, hogy hány éves a fickó, hanem az, hogy per pillanat úgy tűnik, hogy fogva tartja.

A rendőrség ilyen esetben intézkedik. Inkább jöjjenek vissza azzal, hogy beszéltek vele, jól van, nem akar hazajönni - akkor legalább a szülők is tudni fogják, hogy jól van.


Én bejelenteném eltűnt személyként.

2012. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
93%

Én azonnal szólnék a rendőrségnek,már több mint 24 órája eltűnt,úgyhogy tudják már kerestetni! A férfi neve kellene hozzá,facebook,internet,emailcím bármi!A rendőrség telefonszám alapján meg tudja állapítani a telefonszolgáltatók közreműködésével, hogy éppen hol van a telefonkészülék helye...De ehhez nyomós indok kell,hogy esetleg fenyegetve van a kislányod élete....

Én megértem az aggodalmad :S

2012. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
93%
Apuka:Sokat beszélgettél a lányoddal,amikor még otthon volt? Az is lehet,hogy a lányod összekeverte az érzelmeit a szerelemmel. Valamivel nagyon elcsavarhatta a lányod fejét az a férfi... Az biztos a lányod nem szerelmes belé. Ha holnap se tudod felvenni a lányoddal a kapcsolatot(hogy a lány beszéljen veled,ne a pasi)akkor RENDŐRSÉG. Nagyon szorítok hogy minden rendben legyen!! :(
2012. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
96%

Ne törödj a szabályokkal, füllents a rendőrségen. Akart veletek beszélni, de nem engedte, stb, végülis nem is füllentesz nagyot.


Egyébként nem tudom elképzelni hogy ne tudnátok a csókáról semmit, munkahely, ismerösök, megszokott helyek, hobbi, kizárt hogy ne ismerje valamelyik közös ismerős.

Velem nem járna jól, munkahelyére bemennék, hiába 18 éves már a lányom pont leszarom, majd megbüntetnek ha akarnak.


Ott vagytok hárman, nem fog tudni veletek mit kezdeni. A szomszédai elött leüvöltöd a fejét az már biztos nem fog neki tetszeni.

Munkahelyére bemész és halál értelmesen elmondod a sztorit a fönökének. Ez sem fog neki jól esni.


Hiába múlt el 18 azért nem igy van ez, szabály ide, szabály oda tessék utána menni.

2012. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
95%

Ha konkrétan nem engedi veletek kapcsolatba jutni, akkor én igenis ráhívnám a rendőröket.

Mégis mit csinál a lányod? Tanul, vagy munkanélküli? A pasi tartja el? Mik a tervei mellette, majd otthon lesz háztartásbeliként, vagy mi? Ha 18 éves, gondolom most érettségizhetett, vagy ha évvesztes, még csak jövőre fog.

2012. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
96%
17-es. Na, most olvasom, hogy érettségizni volt. Szerintem ha tudjátok, hol lakik, menjetek el oda, vagy hívjatok rendőrt és úgy menjetek el. Kijönni kötelesek, ha tenni nem is tehetnek semmit.
2012. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
81%
Te kérdezted hogy tudsz megtalálni valakit telefonszám alapján?
2012. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
93%
Igenis ,számít a kor! Nekem ne mondja senki,hogy 25 év korkülönbség normális...Speciel a férjem és a lányom közt is pont ennyi,és nem igazán tudnám elképzelni, hogy a lányom egy apjakorabeli emberbe szerelmes legyen..
2012. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!