Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lányom odaköltözött...

18 éves lányom odaköltözött egy 43 éves férfihez, teljesen elcsavarta a fejét, mit tegyek, ha nem is tudjuk elérni?

Figyelt kérdés

Lányom elköltözött egy emberhez 5 napja, mikor hívtam a pasi vette fel és mondta, hogy ne akarjam szétszedni őket, a kislányom meg szeretett volna velem beszélni, de megszakadt a vonal és azóta is próbálkoztam, de nem veszi fel. A bátyja próbálta elérni szintén, de neki sem válaszol. Mindig nagyon közel álltunk egymáshoz, imádott itthon lenni, de hirtelen elment és nem értjük az okát! Annyira kislány még, még számlát se fizetett be soha, nem intézett hivatalos ügyet, barátnőzött, élte a kamasz életét és most teljesen indokolatlanul egy ilyen idős pasi megbolondította, aki az apja lehetne. Eleinte mondta, hogy szerelmes belé egy ilyen idős férfi, aztán hogy neki is kicsit tetszik, de nem akar tőle semmit. A pasi megvárta az iskolánál néha, a gyerek pedig teljesen megváltozott napról-napra és végül ez lett. Nagyon tanácstalanok vagyunk, mert már nem kicsi, de nagyon féltjük őt az apjával és a bátyjával és várjuk haza, hogy megmagyarázza a dolgokat.

Nem tudom, mit tegyek, nagyon féltjük, tudnának segíteni?


2012. jún. 21. 18:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
81%
na mi van:::
2012. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim válasza:
97%

Összeszedte a ruhákat, a cipőket, maga ment el.

Aztán elképzelhető, hogy a fickó fogva tartja.

Mert ilyen kislányokat könnyen tudnak befolyásolni magamból kiindulva.

Elhiteti, hogy nagy szerelem stb megvárja míg odaköltözik meg minden aztán BUMM!!

Évekre eltűnik.

Sipirc a rendőrségre, füllents, ha kell, mondd el mi történt, segítsenek!

Fogjatok össze szomszédokkal!

Keressétek a város ismertebb helyein ahová sokat járt a kislány, hátha mesélt valakinek a fickóról, barátnőket kérdezzetek.

2012. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 A kérdező kommentje:
Tudom a pasi nevét, fent van facebookon és a fiam azt mondta, holnap ír neki, ha a lányom továbbra sem válaszol. A rendőrséget én még nem akarom belevonni, mert úgysem segítenének, ha a lányom önszántából van a pasinál. Egyelőre csak megpróbáljuk őt elérni, de ha még holnap sem válaszol, akkor megpróbáljuk felkutatni akárhogy is, mert ez nem állapot, hogy nem reagál semmire! Olyan ideges vagyok hogy most megyek a műszakomba és ma sem tudtam aludni, mert egész nap ezen őrlődtem
2012. jún. 21. 20:13
 24/75 A kérdező kommentje:
És Pesten élünk, itt nem olyan könnyű megtalálni valakit csak úgy, hogy hol lakik, annyit tudok, hogy kertes házban. De én nem ártottam semmit a pasasnak, nem tudom hogy miért nem akarja hogy beszéljünk a lányommal!
2012. jún. 21. 20:17
 25/75 anonim ***** válasza:
96%
Ha tudod a nevét, és a lányod nem éred el még 1-2 napig, akkor menj el a rendőrségre, és mondj el nekik mindent, nem baj ha tényleg füllentesz egy kicsit. Ha a lányod azt mondja a rendőröknek, h önszántából van ott, akkor sajnos sok mindent nem tudsz tenni. Ha viszont tényleg a pasi a bűnös, akkor máris visszakapod a lányod. Egy próbát megér, és nem szabad olyat mondani h nem akarod bevonni a rendőrséget.
2012. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
95%
Rendőrség.
2012. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
97%

Komolyan nem értelek! Nekem nincs gyerekem, de én biztos nem vártam volna ezzel 5 napot. Meg további napokat... Nem is csodálom, ha elment, ha ennyire tojtok rá. Oké, hogy önszántából ment el, de honnan tudod, hogy önszántából van ott, ahol van? Komolyan ennyire nem akarsz reálisan gondolkodni? Mi van, ha csak azért édesgette magához, hogy bántsa, vagy így szedi össze a lánykákat, hogy aztán jó pénzért eladja prostinak külföldre? Mostanra már lehet, hogy Olaszországban futtatják, te meg nyugodtan vársz, hátha lesz valami, nehogy botrány legyen?

Ha valóban csak ott a pasinál, minden oké, azt a rendőrök úgyis kiderítik, és nem fogják rajtad számon kérni, hogy "ok nélkül" hívtad ki őket. És legalább megnyugodna mindenki.

Komolyan, csak lesek tátott szájjal, mennyire nemtörődömök vagytok!

2012. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 Dottorre ***** válasza:
95%
Nem olvastam végig minden választ, de lehetőséged van rendőrségen bejelenteni, hogy eltűnt a lányod. Elmondod, hogy a férfi nem hagyta, hogy beszéljetek, és azóta nem veszi fel a telefont senkinek sem. A rendőrség haza nem hozhatja, de beszélhet vele, elmondhatja neki, hogy az anyukája és apukája aggódnak érte. 18 elmúlt, azt csinál amit akar, de ettől még joga van tudni, hogy szeretitek, és "elfogadjátok a barátját 43 évesen is, és szeretnétek vele beszélni".
2012. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
90%

Én nem akarlak megijeszteni, de 5 nap nagyon sok!!!!!!!!!!!!!!!!!


Osztálytársnőm is elment egy idős palival és másnap(!) már egy másik országban futatták.


Azért gondolkodj el ezen! Neked ennyire nem fontos a lányod? Neked nem számít, hogy minden perc értékes? Szeretnéd látni dubaiba prostiként?


Az osztálytársunknak 3 hét udvarlás kellett, utána 3 év, hogy rájöjjenek ne itthon keressék.

2012. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
97%

Bakker, aggódj már kicsit a lányodért!

Teendő:

1. Bejelented eltűnt személyként. Elmondod, hogy egyszer felvettétek vele a kapcsolatot, de az említett személy bontotta a vonalat és azóta nem tudjátok elérni, emberrablásra gyanakodtok, ugyanis elérni se tudjátok azóta.

2. Neve alapján a rendőrség felkutatja, bekopognak. A lányodat megkérdezik, hogy mi újság.

3. Ha a lányod azt mondja, hogy köszöni jól van és saját elhatározásból van ott, akkor megköszönik és távoznak.

4. Téged értesítenek, hogy a lányod jól van - ha beleegyezik, akkor a tartózkodási helyét is elmondják.


Ez a menete, ez a rendőrök dolga. Így vagy visszahozzák (ha azt mondja, hogy szeretne velük menni) vagy közlik, hogy jól van.

Komolyan, mi tart vissza ettől?

2012. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!