Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, hogy anya engem...

Normalis, hogy anya engem okol a 13 eves hugom terhessege miatt? Nekem kellett volna felvilagositani?

Figyelt kérdés

anya egyszeruen idiota. engem sem világositott fel soha, hugomat sem. en szuz vagyok, hugom viszont a 18 eves batatjaval kamatyolt titokban. most 8 hetes terhes hugom, baratja mar sehol, lelepett.

anya velem uvoltozik...meg meg akarja tartatni..van joga beleszolni? nem o fogja kihordani, ne dontse mar el.hugom abortusz mellett van. de sietniuk kéne, annal nagyobb baj lesz.

velemeny?

(hibakert bocsi, telefonrol tudok irni)


2012. júl. 18. 17:40
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
67%
elírtam 14.
2012. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:

ha ezek utan nemi eletet elne...nemhiszem

szerimtetek hivjam fel a nagynenimet? vagx skypeon? leehet ilyet kozolni?2 eve nem lattam

2012. júl. 18. 18:23
 23/56 A kérdező kommentje:
hibakert tenyleg bocsi!
2012. júl. 18. 18:24
 24/56 anonim ***** válasza:
33%
14.vagyok.Miért akarod felhívni?Ő sem tehet semmit ebben az esteben mert nem ő a gyám meg szerintem ilyet ne közölj vele csak úgy,max kérd meg,h beszélje rá anyukádat.Jah ha nem is él veletek az apukátok de nem mondott le róletok akkor ő is aláírjatja.
2012. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj, te és a húgod bajban vagytok, anyukád most érzelmileg nincs abban a helyzetben, tudjon nektek érdemben segíteni. Hívd fel bátran a nagynénédet szerintem, nem mindegy már neked, hogy mi miatt veszekszik veled az anyukád? Egy felnőtt támogatására van szükségetek! De szakemberhez is fordulhatsz, ha az jobb.
2012. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
51%
Anyukád felelőssége a felvilágosítás nem a tiéd. A húgodnak viszont joga van a saját életét élni, és nem megtartani a gyereket. Azt hiszem a legnagyobb kárt azzal teszi ha megszüli. Sajnálom ezt mondani, kettő kicsi gyerekem van, de épp ezért tudom is mi felelősség egy gyerek. Vannak helyzetek amikor az abortusz igenis megoldás.
2012. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
87%

Ha anyukádat nem érzed a helyzet magaslatán, szerintem érdemes lenne a gyámügynél érdeklődni. A húgod 14 éven aluli, jogilag cselekvőképtelen személy, akinek védelme akár a szülő akaratán túl is lehetséges állami segítséggel. Nehogy a húgod szívja meg, hogy anyukád ilyen labilis most. :( A pasi ellen meg érdemes lenne feljelentést tenni, hogy legközelebb kétszer is meggondolja, tönkreteszi-e egy kislány életét! :((( Erről is érdeklődjetek a gyámügyön!


Úgy gondolom, most Neked kell kezedbe venni az irányítást, mert a húgod csak rád számíthat!

2012. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
29%
Anyád azért okol téged, mert felelőst akar találni, a világért sem ismerné be, hogy ez a ő hibája, pedig nagyon jól tudja. Már ha egyáltalán igaz a sztori, amit erősen kétlek. A kis k*rva húgod expasiját miért nem jelentitek fel? Mondjuk azzal úgyse lennétek előrébb, mindenki ezen fog csámcsogni sajnos, hogy 13 éves húgodat teherbe b@szták.
2012. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
95%
Vidd be a húgodat a gyámügyre, magyarázzátok el, hogy az anyukátok nem hajlandó kérvényezni az abortuszt, és akkor segíteni fognak. Egy szülő sem kényszerítheti a 13 éves kislányát arra, hogy kihordjon egy gyereket.
2012. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
42%
Te hány éves vagy kérdező? Mert te se lehetsz sokkal több 14-15 évesnél, az írásod alapján. Egyébként a húgod nem azért bőg, mert tanult az esetből, hanem mert fosik az abortusztól. Ha majd túllesz a műtéten, jön a következő pali, akitől megint terhes lesz. Bocs, de a húgodhoz hasonlók nem állnak meg a lejtő legaljáig, ezek szoktak 20 éves korukra már vagy 8 abortuszon túllenni, különböző fasziktól persze. Mindegyikkel eltöltenek pár hetet, max hónapot, együtt vedelnek, cigiznek, szórják a pénzt hülyeségekre, aztán szétmennek és jön a következő. És így tovább. Aztán 30 éves korukra egyedül maradnak 3 gyerekkel, és 50-nek néznek ki, úgy le vannak strapálva. Nagyon sok ilyen élettörténetet láttam, úgy kezdték mind mint a te húgod. Erős személyiségű szülői tekintély kéne nektek, de mivel ez nincs, el van cseszve az egész. Legalább neked legyen majd eszed, nehogy ilyen életed legyen, amilyen a húgodnak lesz.
2012. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!