Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, hogy anya engem...

Normalis, hogy anya engem okol a 13 eves hugom terhessege miatt? Nekem kellett volna felvilagositani?

Figyelt kérdés

anya egyszeruen idiota. engem sem világositott fel soha, hugomat sem. en szuz vagyok, hugom viszont a 18 eves batatjaval kamatyolt titokban. most 8 hetes terhes hugom, baratja mar sehol, lelepett.

anya velem uvoltozik...meg meg akarja tartatni..van joga beleszolni? nem o fogja kihordani, ne dontse mar el.hugom abortusz mellett van. de sietniuk kéne, annal nagyobb baj lesz.

velemeny?

(hibakert bocsi, telefonrol tudok irni)


2012. júl. 18. 17:40
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
89%

Tapasztalatból mondom, hogy lehet szeretethiány az oka. 13 éves voltam én is mikor hasonló történt velem (én nem lettem terhes legalább!!!) Otthon a kutyával különbül bántak, több szeretetet, figyelmet, törődést kapott a KUTYÁM, mint én és csak néztem!!! Ha a kutya jobban számít ám legyen, és sajnos belestem egy pasi csapdájába, mert szerettem volna ha valakinek egy kicsit is fontos vagyok. De a kapcsolat hamar véget ért, szerencsére.

23/N

2012. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
50-es, igen, felelőtlenség, de az anya részéről, akitől nem kapott elég törődést a lány. Mint a felettem hozzászóló is írja, ennek lehet ez az oka. Legtöbbször az. De akik normális családban nőttek fel, azok olyan könnyen ítélkeznek azok fölött, akiknek ez nem adatott meg.
2012. júl. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
13 évesen még böven gyerek. Az anyjának kellett volna a körmére nézni, hogy kivel jár, kivel barátkozik, miket csinál egyáltalán. Szerintem csak szimplán szabadjára volt engedve a kisasszony, és mivel a facebook-on is most az a divat, hogy legyünk nagylányok, meg ha szüz vagyok 13 évesen akkor nem barátkozik velem senki.Most már késö, megtörtént a baj, visszacsinálni már nem lehet. Vetessétek el a babát, minden szín alatt. Mostmár anyukád is tanult a hibájából, vagyis remélem. Ezek után most már figyeljetek oda rá. Biztos hogy ez az abortusz mindig is egy fekete folt marad az életében, de idövel könnyebb lesz. Légyszives válaszolj, mondj valamit hogy mi lett a vége, mert biztos hogy mindannyian kíváncsiak vagyunk.
2012. júl. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat!

a nagynenem beszelt anyuval es mamaval. anya belemegy az abortuszba. már voltak orvosnal es meglesz. meg egy pszhiologushoz is el kell mennie tesomnak. remélem minden rendben lesz. koszi mindenkinek!! ha lesz valami, írok még!

2012. júl. 22. 15:14
 55/56 A kérdező kommentje:
*pszichológus
2012. júl. 22. 15:15
 56/56 anonim ***** válasza:
78%
Örülök, hogy sikerült meggyőzni anyukádat. Biztos minden rendben lesz:)
2012. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!