Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, hogy anya engem...

Normalis, hogy anya engem okol a 13 eves hugom terhessege miatt? Nekem kellett volna felvilagositani?

Figyelt kérdés

anya egyszeruen idiota. engem sem világositott fel soha, hugomat sem. en szuz vagyok, hugom viszont a 18 eves batatjaval kamatyolt titokban. most 8 hetes terhes hugom, baratja mar sehol, lelepett.

anya velem uvoltozik...meg meg akarja tartatni..van joga beleszolni? nem o fogja kihordani, ne dontse mar el.hugom abortusz mellett van. de sietniuk kéne, annal nagyobb baj lesz.

velemeny?

(hibakert bocsi, telefonrol tudok irni)


2012. júl. 18. 17:40
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:

8!! a nagymamam! o is azt mondja, gyerek ne vallaljon gyereket. igaza is van...o alairhatja az abortuszt? es 30ezer korul van?

apa nem el velunk, anyanak meg egy novere van, de o finnorszagban el, szval kilove.

2012. júl. 18. 17:53
 12/56 anonim ***** válasza:
87%
Mindjárt gondoltam, hogy lesz ott a képben egy nagymama! Ha vele lehet csak értelmesen beszélni erről, akkor győzd meg, hogy hasson anyukádra.
2012. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
85%
Anyudnak nem lehet még egy gyereke, de szeretne és a hugodét akarja felnevelni sajátjaként? Vagy mi? És mi az, h Téged okol? Anyukádnak kellett volna odafigyelnie rá, emberileg, és ez törvényileg is az ő feladata. Mit nem kapott meg otthon az a kislány amit egy 18 éves fiúnál keresett? Én is 13 voltam sajnos, engem utáltak otthon szerethiányom volt, törődés kellett stb.
2012. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
22%
Te erről nem tehetsz!A húgod menjen el nőgyógyászhoz és mondja el,h el szeretné vetetni a babát,jó lenne ha már holnap elmenne mert ki fogtok szaladni az időből!Nem csak a kórházba kell mennie hanem előtte még van 3 beszélgetés is ami kb 2 hétig tart,ott megpróbálják majd meggyőzni arról,h tartsa meg.Ha a 3.beszélgetés során is azt fogja mondani,h az abortusz mellett dönt akkor kap majd egy időpontot,h mikor kell bemennie a kórházba.Azt hiszem,h mivel 18év alatti kell a szülő is mindenhez.Az abortusz ára kb 30ezer FT.
2012. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:

13: nem tudom..de hugom csunya ezt mondani, de elk,urvult az utóbbi évben.

bulizik, cigizik...meg ugye pasizik..

tanult az esetbol, napok ota sir.en már tenyleg azt mondom, legyen vege ennek az egesznek...

anyara meg nem tudok mar mit mondani.szerencsere kolis vagyok, nem jo a kapcsolatunk....

2012. júl. 18. 18:00
 16/56 A kérdező kommentje:

14: uristen...a vegen meg meggyozik..mi ez a beszelgetes...meg 2 hetig??? koszii! elmondom neki mire szamitson

mama alairasa akkor 100, hogy nem jo?

2012. júl. 18. 18:02
 17/56 anonim ***** válasza:
67%
14. válaszol vagyok.Ez egy ilyen bizottság ahol beszélgetnie kell egy védőnővel v többel.+ időpontot kap majd de nem lehet egymás után a 3 nap,ezért tart kb 2 hétig.Ha már az elején azt mondja,h ő nem szeretné mert fiatal és még felsorol csomó érvet az abortusz mellet akkor ha "normális" a védőnő nem erőszakoskodiktovább de akkor is meg kell jelenni.Azt is szokták kérni,h ha van rá lehetőség menjen el a pasi is de ez annyira nem fontos.Az abortusz meg 2 kórházban töltött nap,1. este felhelyezik a tágítópálcát másnap meg dél körül megcsinálják a műtétet és délután ha minden ok jöhet is haza.Szerintem a nagymamád beleegyyezése nem jó mert nem ő a gyámotok.
2012. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:

koszi!

es ugye altatjak? en ugy hallottam kiveteles esetben 18. hetig vegzik, de akkor mar olyan. mint a szules?

remelem jol viseli majd..tudom, hogy felelotlen volt, de en is ugy gondolom anya hibaja.

engem meg a menstruációrol sem vilagositott fel... nem lenne valo meg egy gyerek neki- nyílván o nevelne, ha neaddisten megszuletne

2012. júl. 18. 18:14
 19/56 anonim ***** válasza:
61%
8-as vagyok. A nagymamád nem olyan rámenős, hogy tudna anyukádra hatni? De ilyen esetben akár anyukád nővérét is felkeresheted, ha ő jobban tud érvelni.
2012. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
100%
'4. vagyok.Igen altatják,csak a tágítópálca felhelyezése fáj a műtétből nem érzel semmit és nagy valószínűséggel utánna sem.Olyan lesz majd mint ha menstruálna mert vérezni fog pár napig.2 hónapig nem élhet nemi életet.
2012. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!