Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg "rossz asszony"...

Tényleg "rossz asszony" vagyok, ha nem főzök, mert nincs miből?

Figyelt kérdés

A párommal élek albérletben. Sajnos 2 hónapja megszűnt a munkaviszonyom, és csak alkmalmi munkákat találtam eddig. Ezért elég sokat vagyok itthon. Viszont pénzünk nagyon nincs, most konkrétan nincs már 100Ft-om sem hónap végéig.

A párom szerint meleg vacsorával kéne várjam őt haza, ha már otthon vagyok, amíg ő dolgozik, de sajnos istenbizony nincs itthon semmi, amit meg lehetne főzni. A fent említett összegből pedig szerintem nem tudok bevásárolni.

Időnként együtt bevásárolunk, ő fizet, de pár nap alatt kifogyunk az ételből, és akkor kezdődik a szöveg, hogy "rossz asszony" vagyok, "vakarom" egész nap a s,,gem és még kaja sincs itthon.

Tudom, hogy az én részemről kiesett pénz miatt én vagyok a hibás, de normális meleg kajára számítani, ha nincs miből főzni?


2012. szept. 20. 15:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
72%

Mondd meg, hogy főzöl abból, amit bevásárol.


Egy hóvégi recept pár alapanyagból, ha venne krumplit, hagymát és 2-3 tojást: csinálj hasábburgonyát, tedd félre. Egy kis olajon párolj meg csíkokra vágott vöröshagymát, amikor kész, borítsd bele a hasábburgonyát. A tojást mosd meg és az egyik végén csinálj egy kis lyukat. Majd a hagymás krumplira ütögesd rá a tojást, hogy mindenhová jusson belőle. Ahogy sül, olyna, mintha rántottás lenne az egész. (ezért kell kis lyukon ráütögetni, mert így sok helyre jut pici.) Só, bors, isteni finom, olcsó és laktató.

2012. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
63%
de külön kasszán vagytok?vagy hogy van ez???Nálunk közösen van elköltve a pénzünk....megbeszéljük mit kell befizetni az ennyi ennyi pénzből kell kaját venni ennyi megy a gyerekekre...én tutira megmondanám neki ha vesz főzni valót akkor megfőzöd!!!
2012. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
63%
Munkaügyi Központ, önkormányzati segély, családsegítők.
2012. szept. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
65%

Ha nincs pénzed miből "etetnéd"?


Jelenleg én is munkanélküli vagyok mert még nem tudtam elhelyezkedni pályakezdőként, viszont a párom azzal tisztában van, hogy a szarból nem lehet várat építeni. Ha szeretné, hogy főzzek, ahhoz muszáj pénz, de nekem akármennyire is szeretném jelenleg nincs. Ezt nem veti a szememre, hanem hagy nekem itthon valamennyit vagy elmegyünk együtt bevásárolni.


Ez sajnos nem rajtad múlik, és egyáltalán nincs igaza! Sajnálom, hogy ilyen párod van, és ennyire nem érti meg a helyzetedet!! Nem semmi!

2012. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
69%

Objektív lenne a válasz, ha tudni lehetne, hogy mennyiből is gazdálkodtok havonta??


(Mert pl. a múltkor itt rinyált agy nő, hogy a havi fél millából semmi sem marad a hó végére, pedig csak 10ezret lottózik el és 10ezret költ cigire stb...stb...)

2012. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
34%
Számomra fura, hogy ennivalóra nincs pénzetek, de internetre telik?!
2012. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
52%

Ha ilyet olvasok komolyan elgondolkodok azon,hogy az ilyen emberek vajon hol élnek ? A semmiből nem lehet főzni.

Én elgondolkodnék azon hogy valóban szeret-e. Nem elég,hogy nincs munkád és emiatt kell aggódnod,de még ilyesmit is a szemedre vett,vagyis rátesz még egy lapáttal.

Egy felnőtt embertől ez egy nagyon bunkó dolog. (bocsánat,nem szeretném ismeretlenül jellemezni,de akkor is ez a véleményem)

Igaza van annak,aki a segélyt javasolta. Elmész a önkormányzathoz és kérelmezed. Munkanélküli hivatalban voltál már? Ha volt egyhuzamban egy éves munkaviszonyod,onnan is kaphatsz valamennyi pénzt. (az 1 évben nem vagyok 100%-ig biztos) Több mint a semmi,és legalább ennivalóra lesz.

2012. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
61%

Jóban-rosszban, emlékszel?

Ha a párod a rosszban csak szidni tud, szerintem jóban sem érdemli meg, hogy vele legyél.

2012. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 nevem-senki ***** válasza:
34%
Igen, légyszi linkelje valaki a félmillás nőt! :D
2012. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
79%

14. vagyok



Ha meleg kaját akar, csinálj lángost, palacsintát, görhenyt, főzz virslit, grízes tésztát, pásztortarhonyát, krumplis tésztát ezek viszonylak olcsó kaják.


Mivel nekünk is spórolnunk kell, mi pl. egyik hétvégén sütöttünk oldalast, zsírban. Utána kivettem az oldalast és még tettem a többi zsírhoz pluszba 6-7 evőkanál zsírt. Nagyon finom kenyérre kenve, párom imádja vacsorára, és jó olcsó is! :D Szóval megvolt belőle az ebéd, mármint az oldalasból, és már vagy 2-3 hete rendszeresen eszi reggelire meg vacsira is mert nagyon szereti. De ez csak egy ötlet! :)

2012. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!