Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg "rossz asszony"...

Tényleg "rossz asszony" vagyok, ha nem főzök, mert nincs miből?

Figyelt kérdés

A párommal élek albérletben. Sajnos 2 hónapja megszűnt a munkaviszonyom, és csak alkmalmi munkákat találtam eddig. Ezért elég sokat vagyok itthon. Viszont pénzünk nagyon nincs, most konkrétan nincs már 100Ft-om sem hónap végéig.

A párom szerint meleg vacsorával kéne várjam őt haza, ha már otthon vagyok, amíg ő dolgozik, de sajnos istenbizony nincs itthon semmi, amit meg lehetne főzni. A fent említett összegből pedig szerintem nem tudok bevásárolni.

Időnként együtt bevásárolunk, ő fizet, de pár nap alatt kifogyunk az ételből, és akkor kezdődik a szöveg, hogy "rossz asszony" vagyok, "vakarom" egész nap a s,,gem és még kaja sincs itthon.

Tudom, hogy az én részemről kiesett pénz miatt én vagyok a hibás, de normális meleg kajára számítani, ha nincs miből főzni?


2012. szept. 20. 15:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Talán még annyi, hogy a környező falvakban nem ismersz valakit, aki tanyán lakik?


Ha tart állatokat, akkor talán olcsóbban meg tudod venni a húst, tojást, tejet és ez milliárdszor egészségesebb, mint a boltban vásároltak.


Egyébként ha tényleg egy filléretek sincs nem szégyen segítséget kérni, akár édesanyádéktól sem. Bárkivel előfordulhat manapság, és biztos vagyok benne, hogy fordított helyzetben te is segítenél.

Nem feltétlenül pénzre gondolok, hanem lisztre, sóra, cukorra.


Ha Budapesten laknék isten bizony meghívnálak vacsorára, a párodat is, de azért neki szívem szerint egy zsíros deszkát kennék :D

2012. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
80%
Én megmondanám neki, hogy rendben van, főzök, de ő vegye meg és hozza haza egyedül a hozzávalót. Te egy kiló kenyeret se vegyél, minden ételt ő vásároljon meg. Hidd el, hatásos lesz. Apum is ilyen volt, pár éve anya kórházba került 2 hétre, addig apának kellett bevásárolnia. Azóta átértékeli, mikor és mit akar enni.
2012. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
80%

Mi 45-ért bérlünk egy 1,5 szobás panelt Pesten, távfűtés van, de ezen kívül minden egyedi mérős. A rezsink az előző hónapban 3 emberre a nettel, tv-vel együtt volt 35, plusz 2 havonta van elszámolva a víz, ez most pont az a hónap volt, az előzőben 21000 Ft volt a rezsink. A lakás nem lepukkant, a szobák pl. előtte egy hónappal lettek teljesen felújítva, hogy ide költöztünk.

Szóval nehéz, de nem lehetetlen a tiéteknél olcsóbb albérletet találni.

2012. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
80%
Az albérletetek tényleg drága. Nézz körül, "rosszabb" kerületekbe lehet hogy lakbér+rezsi 70 is lehetne összesen. Ha bérlete úgyis van a párodnak, kicsit utazhat többet. És máris ott van plusz 25ezer forint. Máson nem tudsz spórolni mert úgy van ahogy írod, eddig se vettél semmit.
2012. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
38%
Mi 40.000 ft-ot fizetünk az albérletért (+max 25.000 rezsi télen), 4 szobás panel, Budapest szívében. Baromi jó a tömegközlekedés.
2012. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
79%
A mi házunkban 29m2-es garzon 45.000 ft-ért kiadó, ez Kőbányán van. A rezsink télen távhővel, paneprogramos hitellel, vízzel, telefonszámlával, mindennel együtt 50.000 Ft. Soroksáron vagy Pesterzsébeten már 35.000 Ft-ért is van kiadó lakás, ami akár egyedi fűtéses is lehet. Bár tudom, hogy nem jó móka órákig utazni, mégis olcsóbb lenne talán. Amúgy nem értem én sem, minek egy párnak 1,5 szoba, mi 29m2-en vagyunk ketten. Szoba, konyha, fürdőszoba...
2012. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
60%

De lehet, így élni, Én két hétig, csak tejbe aprított kenyeret eszek

és néha csinálok levest

Egyszer engedem meg egy hónapban a igazán eszek valami jót.

de azt is ólcsón.

2012. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
28%
Minek-minek a másfél szoba? Kell nekik a luxus, igényük van rá, láthatod.
2012. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
52%

19 éves lány ügyes vagy!!!!:)

Köszi a tippeket!!!/én egy tizessel több vagyok:)/

2012. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
88%
És mit csináljál vajas kenyérből?Birkapörköltet?Mondd a férjednek,hogy aludja ki magát.
2012. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!