Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a férjem nem...

Mit tegyek, ha a férjem nem hajlandó elfogadni, hogy meleg a fiunk?

Figyelt kérdés
Fiam 17 éves, miután elmondta a dolgot, én elfogadtam őt és a barátját is. Nem örültem neki, de elfogadtam. A férjem viszont hallani sem akar arról, hogy például meghívjuk, megismerjük a fiam barátját. Egyszerűen elzárkózik előle, ha csak szóba kerül, annyit mond, hogy "ebben a házban nem lesz b...lás".

2012. nov. 10. 22:12
 91/138 anonim ***** válasza:
33%

„Egy meleg és hetero között annyi a különbség, hogy az egyik a saját neméhez vonzódik. Ezen kívül ugyanolyan ember.”


Mégis ti heterók jöttök azzal, hogy a melegek deviánsak, retardáltak. Akkor most, hogy is van ez?


23 meleg F.

2012. nov. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/138 anonim ***** válasza:
17%

"Mégis ti heterók jöttök azzal, hogy a melegek deviánsak, retardáltak. Akkor most, hogy is van ez?"


Ne általánosíts! Én például nem szoktam ilyenekkel jönni. Attól, hogy valaki meleg, még lehet értelmes ember. Általában az értelmesebbje, nem is hangoztatja az utcán, hogy meleg. Sőt, kinézetre meg se lehet mondani róla. Na az ilyen melegekkel az égvilágon semmi gond nincs. Ugyanez nem mondható el a felvonulásokon résztvevő homokosokról...

2012. nov. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/138 anonim ***** válasza:
36%

00:08


Te heterok ennyin megsértődtök? Akkor mit szóljunk mi?

2012. nov. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/138 anonim ***** válasza:
11%

00:18


Miből szűrted le, hogy megsértődtem?:) Tudod én olyan dolgokon se szoktam megsértődni, amiken más ember igen.

2012. nov. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/138 anonim ***** válasza:
22%

Hopp, a reklám lemaradt:


23 hetero F

2012. nov. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/138 anonim ***** válasza:
79%

00:11


A fiú nem tud változtatni a szexualitásán, így mindenképpen az apának kell változtatnia a hozzáállásán, ha nem akarja elveszíteni a fiát.

2012. nov. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/138 anonim ***** válasza:
83%

A meleg felvonulást a legtöbb meleg nem helyesli. Én se mennék ki rá. Pontosabban, ha a normális, átlag meleg menni ki az megint más képet alkotna. Pont ez a rossz az egészben, hogy a meleg felvonulás lejáratja a melegeket és egyáltalán nem ad valós képet rólunk.


Egyébként az apuka mondta, hogy "ebben a házban nem lesz b...lás". Ez azért elég lealacsonyító és, csak mert elmegy a fia barátja hozzájuk attól még nem fognak az asztalon vonaglani egymáson. Amikor egy meleg fiú haza viszi a barátját az körülbelül olyan, mint amikor egy fiú a barátnőjét viszi haza. A barátom, ha eljön hozzánk szüleimmel beszélgetünk kicsit aztán visszavonulunk a szobámba és filmezünk. Még ott se csinálunk semmi intim dolgot. Heteróknál se illik szerintem olyat csinálni, amikor a szülők otthon vannak. Szóval nem tudom, hogy az apuka mit gondol b...lás címszó alatt, hogy mi fog történni, ha elmegy hozzájuk a fia barátja.


23 meleg F.

2012. nov. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/138 anonim ***** válasza:
30%

00:21


Szerintem ez nem így van. A fiúnak is meg kell értenie, hogy az apja nem fogadja el a másságát. Például nem viszi haza a barátját és nem hozza fel a meleg dolgot nála. Kompromisszumot kell kötni és ettől még lehet jó viszony köztük. De azt ne várjátok már el, hogy tapsoljon is hozzá... Pláne nem úgy, hogy kész tények elé állítják és azonnal várják tőle a megértést.

2012. nov. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/138 anonim ***** válasza:
87%
Egy kapcsolat nem lehet jó, ha ilyen lényegi dolgokról nem eshet benne szó!
2012. nov. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/138 anonim ***** válasza:
25%

Igen, azt mondta. De szerintem ezt arra értette, hogy a barátjával nem fog semmi olyat csinálni a házban... Arra egyébként nem gondolsz, hogy milyen hideg zuhany lehetett ez az apának? Szerintem elfogadható ebben a helyzetben ez az elragadtatott reakciója. Próbáld egy kicsit az ő szemével nézni a dolgot.


A többivel egyetértek. Ha már szóba hoztad. Nem akarok személyeskedni, de nálad ahogy elmondtad, azonnal elfogadták a szüleid és ugyanúgy viselkedtek mintha mi sem történt volna?

2012. nov. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!