Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a férjem nem...

Mit tegyek, ha a férjem nem hajlandó elfogadni, hogy meleg a fiunk?

Figyelt kérdés
Fiam 17 éves, miután elmondta a dolgot, én elfogadtam őt és a barátját is. Nem örültem neki, de elfogadtam. A férjem viszont hallani sem akar arról, hogy például meghívjuk, megismerjük a fiam barátját. Egyszerűen elzárkózik előle, ha csak szóba kerül, annyit mond, hogy "ebben a házban nem lesz b...lás".

2012. nov. 10. 22:12
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/138 anonim ***** válasza:
21%
ha már ennyire tocsogunk itt az elfogadásban, az apának is juthatna belőle. mint írtátok vannak dolgok amiket nem tudunk megváltoztatni, el kell fogadjuk, toleránsnak kell lennünk, még ha mi magunk nem is úgy éljük az életünket. ahogy a meleg fiadat elfogadod melegnek, a konzervatív férjedet fogadd el konzervatívnak, és ne erőltesd rá a saját nézeteidet
2012. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/138 anonim ***** válasza:
79%
először is gratulációm a fiadnak, hogy volt bátorsága elmondani. aztán gratulációm neked, hogy anyai szereted nem mondott csődött. az apának pedig sürgős pszichológiai tanácsadást javaslok, mert problémák lehetnek.. akár a fiad veszélyben is lehet tőle..
2012. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/138 anonim ***** válasza:
13%

"az apának pedig sürgős pszichológiai tanácsadást javaslok, mert problémák lehetnek.."


Nyilván az egészséges embert kell pszichológushoz küldeni... Még véletlenül se a fiúkat, aki természetellenesen a saját neméhez vonzódik.

2012. nov. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/138 anonim ***** válasza:
92%
Előző, a homoszexualitás nem betegség, ezzel szemben a homoFÓBIA, minden más fóbiához hasonlóan olyan betegség, ami a pszichológus szakterülete...
2012. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/138 anonim ***** válasza:
82%

"konzervatív férjedet fogadd el konzervatívnak, és ne erőltesd rá a saját nézeteidet"


Ezt mégis hogyan? A konzervatív nézet azt jelenti, hogy utálom a saját gyerekemet?

Én speciel elfogadtam az apám "konzervatív nézeteit", de attól még van önbecsülésem és büszkeségem, aminek az lett az eredménye, hogy azt se tudom, hogy él-e még az apám. Megszakítottam vele minden kapcsolatot. Ez volt az egyetlen megoldás.

Nem fogok olyan emberrel szóba állni, aki perverznek és elme roggyantnak tart.

Ne kérje senki sem, hogy ott vigyorogjak a családi asztalnál azzal a tudattal, hogy deviánsnak tartanak.

2012. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/138 anonim ***** válasza:
15%

"Előző, a homoszexualitás nem betegség, ezzel szemben a homoFÓBIA, minden más fóbiához hasonlóan olyan betegség, ami a pszichológus szakterülete..."


Te miről beszélsz??? Nehogy már homofób ill. beteg ember legyen az, aki normális értékrenddel rendelkezik és egészségesen gondolkodik. A te elgondolásod alapján a fél világ pszichológushoz járhatna... Kicsit kezd átesni a ló túloldalára a meleg "társadalom". A homoszexualitás pedig ugyanolyan betegség, mint bármely más pszichikai betegség.

2012. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/138 anonim ***** válasza:
92%

22:09


Ha szerinted betegség, akkor neked az a "normális" értékrendet, hogy a beteg embert diszkriminálni, gyűlölni kell? Az apának meg kell tagadnia a beteg fiát?

2012. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/138 anonim ***** válasza:
85%
Van egy nagyon jó meleg barátom,sokat beszélgetünk ilyen dolgokról,én nő vagyok.Nemrég egy téma kapcsán mondta,hogy szerinte a férfiak minimum fele meleg,ami őt is megdöbbenti,mert mi lessz ebből.Ugyhogy jobb ha hozzászoktok.És még valami,aki a legjobban fújjol,és idegenkedik,az általában azért van mert van benne elfojtott hajlam,még ha tudat alatt is,és maga ellen harcol.Szépestét!
2012. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/138 anonim ***** válasza:
7%

"Ha szerinted betegség, akkor neked az a "normális" értékrendet, hogy a beteg embert diszkriminálni, gyűlölni kell? Az apának meg kell tagadnia a beteg fiát?"


Ki mondta, hogy gyűlölni kell? Honnan veszitek, hogy az apja gyűlöli ezt a fiút? Annyi van leírva, hogy nem fogadja el. A nem elfogadás és a gyűlölet között igen nagy különbség van.

2012. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/138 anonim ***** válasza:
6%

"Van egy nagyon jó meleg barátom,sokat beszélgetünk ilyen dolgokról,én nő vagyok.Nemrég egy téma kapcsán mondta,hogy szerinte a férfiak minimum fele meleg,ami őt is megdöbbenti,mert mi lessz ebből.Ugyhogy jobb ha hozzászoktok.És még valami,aki a legjobban fújjol,és idegenkedik,az általában azért van mert van benne elfojtott hajlam,még ha tudat alatt is,és maga ellen harcol.Szépestét!"


Tipikus meleg szöveg:) A férfiak fele meleg, persze:D:D Ezt csak a melegek terjesztik. Mégis honnan tudná ezt a búza barátod?:D Én meg azt mondom, hogy a férfiak 90% hetero. 1-1:D A lesz, amúgy egy sz. Inkább ezzel lennél tisztában:P

2012. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!