Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a férjem nem...

Mit tegyek, ha a férjem nem hajlandó elfogadni, hogy meleg a fiunk?

Figyelt kérdés
Fiam 17 éves, miután elmondta a dolgot, én elfogadtam őt és a barátját is. Nem örültem neki, de elfogadtam. A férjem viszont hallani sem akar arról, hogy például meghívjuk, megismerjük a fiam barátját. Egyszerűen elzárkózik előle, ha csak szóba kerül, annyit mond, hogy "ebben a házban nem lesz b...lás".

2012. nov. 10. 22:12
 81/138 anonim ***** válasza:
17%

23:41


Nem egészen. Konkrétan az az ember antiszociális, aki társadalom/közösség ellenes. Aki szó szerint gyűlöli az embereket, nem jár társaságba és bezárkózva, magányosan él.


Az meg természetes, hogy az anyának rosszul esik ez. De mivel a férje is hasonlóan gondolkodik, így nem hiszem, hogy fennakadna ezen. Egyébként idézek: "én elfogadtam őt és a barátját is. Nem örültem neki, de elfogadtam." Tehát az anya is csak azért fogadta el, mert a fia. Ettől még nem változott meg a melegekkel kapcsolatos nézete.

2012. nov. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/138 anonim ***** válasza:
33%

Idővel a melegekkel kapcsolatos nézetei is megváltoznak majd, ha jobban utána olvas a dolgoknak és tapasztalatokat is fog szerezni a témában. Ezért ellenzik annyira ezt az egészet itthon, mert nem ismerik a melegeket. Ez az ismeretlentől való félelem.


23 meleg F.

2012. nov. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/138 anonim ***** válasza:
17%

Kit bántottam? Írtam egy szóval is, hogy gyűlölöm a melegeket? Nem fogadom el, ennyi.


Az apának mit kell vállalnia? Itt mindenki azt a szegény kis meleg gyereket védi... Abba bele se gondoltok, hogy az apának hogy eshet ez az egész. Azért nem olyan könnyű feldolgozni, hogy a fia meleg.

2012. nov. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/138 anonim ***** válasza:
11%

"Értekezés címszó alatt ne írjál olyat, hogy behúzom a fülem és a farkam..."


Miért, nem így van? Ott biztos nem hangoztatod az itt leírtakat. Persze nem szó szerint kell érteni.

2012. nov. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/138 anonim ***** válasza:
33%

Elég sok helyen felvállaltam magam, de persze kulturált közegben és sehol se okozott gondot ez. Szóval nincs teljesen igazad. A buszon minek hangoztassam ezt? Nem vagyok én heteró, hogy parádézzak az utcán, a trolin stb.


23 meleg F.

2012. nov. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/138 anonim ***** válasza:
81%

23:59


Azt kell vállalnia, hogy a fia nem mazochista és megszakít vele minden kapcsolatot.

Lehet, hogy az anya is a gyerekét választja. Volt már olyan, hogy azért váltak el a szülők, mert az apa homofób volt és az anyának választania kellett.

2012. nov. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/138 anonim ***** válasza:
78%

23:59


Azért védik a gyereket, mert az apa lépett fel támadólag.

2012. nov. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/138 anonim ***** válasza:
76%

"Nem vagyok én heteró, hogy parádézzak az utcán, a trolin stb."


És akkor a heterok támadják a melegeket, mi?:D Vedd már észre magad:) Most jön majd az, hogy minden meleg egy szent. Nem isznak, nem drogoznak, nem randalíroznak és így tovább. Na ne vicceljünk már. Egy meleg és hetero között annyi a különbség, hogy az egyik a saját neméhez vonzódik. Ezen kívül ugyanolyan ember.

2012. nov. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/138 anonim ***** válasza:
17%

00:05!


Igen, ez esetben a fiúnak is vállalnia kell a következményeket. Az apa a fiát, a fiú az apját veszíti el...


A homofóbot meg felejtsd el. Az apa nem homofób. Akkor lenne az, ha szóban és fizikálisan is bántaná a fiát. Ezzel szemben csak nem fogadja el a fia másságát. A kettő nem ugyanaz.

2012. nov. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/138 anonim ***** válasza:
26%

00:07


A leírtakból semmi nem utal arra, hogy támadólag lépett volna fel.

2012. nov. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!