Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen elég sokat jártam...

Régen elég sokat jártam prostikhoz de azóta van feleségem! Kicsit nyomaszt a dolog és arra gondoltam elmondom neki!? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A feleségem elött voltak rendes hosszabb kapcsolataim is de volt egy időszak amikor 1.5 évig egyszerűen nem találtam nőt magam mellé,de viszont a szex nagyon hiányzott és a testíség,így eljártam prostizni.Kicsi nyomaszt a dolog,nincs lelkiismeret furdolásom vagy ilyesmi mert senkinek semmi köze hozzáde valamiért úgy érzem neki tudnia kellene.Vagy is jól esne elmondani.vagy inkbb maradjon ez az én kis titkom?
2012. dec. 1. 18:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/126 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező ! Ne most törjön Rád az őszinteségi roham, a házasságkötés előtt kellett volna ezt elmondani, nem most. Az lehet, hogy Te megkönnyebbülnél, de valahogy úgy érzem, hogy a feleséged annyira nem értékelné a nyíltságodat.


Mégis mire mennél ezzel a "vallomással" ? Mi a célod vele ?

2012. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/126 A kérdező kommentje:

ma 19:05


Nem tudom rámjött valamiért.lehet hogy 1 hét múlva már tova száll.

2012. dec. 1. 19:07
 23/126 anonim ***** válasza:
42%
19.00-s válaszomat elolvastad? Nem az a lényeg, hogy MI hogyan viszonyulunk a prostizáshoz... Hanem az, hogy a feleséged tudja-e, hogy ki vagy.
2012. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/126 anonim ***** válasza:
59%

Igen nő vagyok, igényem nekem is vannak, de soha nem süllyedtem volna le olyan szintre, hogy csak a k*rás kedvéért széjjel tegyem a lábam... van tartás a világon, hallottak a férfiak már ilyenről vagy tényleg csak ösztönlények vagytok?

Ha nem akarod elveszíteni, ne mondd el neki és pont... a nők többsége rosszul van ettől, mert undorító, hogy a férfiak képesek bárkibe belesüllyeszteni a farkukat, azért még pénzt is kiadni, és ki tudja előtted hányan hágták meg azt a "nőt", még ha gumi is volt a dákójukon. Egyszerűen undorító, akiben van egy csepp tartás is taszítja ez és nem tud rá nem ferde szemmel nézni.

A buta meg te vagy...

2012. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/126 A kérdező kommentje:

ma 19:09


Miért ki vagyok?Egy ember akinek hiányzott a testíség és az hogy végre nőhöz érhessen.Tudod hány 30-hoz közeledő nőt ismerek akik szingliként minden hétvégén mással kefélnek?!Az mivel jobb?Igazad van ha nő csinálja akkor semmi nincs abba...Na mindegy felejtéstek el a kérdésem..

2012. dec. 1. 19:13
 26/126 anonim ***** válasza:
80%

Abszolút nem ítéllek el a qrvák miatt, teljesen magánügyed, de csakis a Tiéd, ne tedd át a feleséged vállára.

Szerintem várd meg azt a hetet, amiről írtál, hátha tovaszáll az ihlet.:)

2012. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/126 anonim ***** válasza:
13%
Már előtte el kellett mondani neki, akkor legalább nem választott volna téged.
2012. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/126 A kérdező kommentje:

ma 19:10



Erre még reagálok...nekem meg az olyan nőkből volt elegem akik szingliként minden hétvégén mással keféltetik szét magukat ingyen és bérmentve.Mert van ám ezekből is bőven csak arról nem illik beszélni.Amíg nem volt feleségem addig rengeteg ilyenbe bele futottam..hajaj ha te azt tudnád.Csak amihez tartás végett ondom hogy sok feleség is van akik 20-as éveikbe fő rib.ancnak számítottak a városba de most játsza a büszke feleséget.Az jobb igaz?sak ugye arról nem illik beszélni.

2012. dec. 1. 19:16
 29/126 anonim ***** válasza:
28%

"Csak amihez tartás végett ondom hogy sok feleség is van akik 20-as éveikbe fő rib.ancnak számítottak a városba de most játsza a büszke feleséget."


A te feleséged ilyen? Mert ha nem, akkor jobbat érdemelt volna, mint te. Szerintem az lett volna a tisztességes, ha már azelőtt elmondod, hogy először szexeltél vele. Én nemcsak az ilyen férfitól undorodnék, de magamtól is, ha ezek után lefeküdtem volna vele.

2012. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/126 anonim ***** válasza:
37%

Te bolond vagy, kérdező? :)

Úgy fog tőled elválni, mint a huzat. Már ha normális feleségd van...

2012. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!