Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek, de a férjemnek...

Nagyon félek, de a férjemnek már nem akarok nemet mondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

33 évesek vagyunk mindketten, 10 éve házasok. A férjem mindig is akart gyereket, de én nem éreztem magam készen az anyaságra. Kértem 1-2 év haladékot, hátha megjön a kedvem hozzá időközben.

Közben elelt 10 év, én dolgoztam, amit nagyon szeretek, tanultam, utaztunk is sokat, és a hobbimmal is foglalkoztam. A férjemnek mindig azt mondtam, hogy "majd jövőre lesz baba".

Most jött el az a pont, hogy nem akar tovább várni. Ultimátumot adott, hogy bármennyire is szeret engem, vagy gyerek, vagy válás. Ebben teljesen igaza van, hiszen 10 éve vár, és nem vagyunk már olyan fiatalok. De ugyanakkor még annyi tervem van, annyi mindent szeretnék csinálni. Úgy érzem, hogy a gyerek akadályozna mindenben. Nem tudom elképzelni, hogy napi 24 órában egy baba körül forogjon az életem.

Anyu azt mondja, hogy, amint meglesz a baba másképp fogom gondolni, és meglátom, hogy milyen csodálatos dolog.

De mi van, ha nem? Ha megbánom?

Viszont a férjemet sem akarom elveszíteni, mert nagyon jó a házasságunk, és nagyon szeretjük egymást.


Szerintetek most mi a mákot csináljak???



2012. dec. 4. 13:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim ***** válasza:
Nem kényszeríthetünk rá semmit azokra, akiket szeretünk. Ha fontos nekünk, tiszteletben tartjuk az akaratát...
2014. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 anonim ***** válasza:
77%
Igaz én "csak" 28 vagyok, de az én etvitelembe sem fér bele a gyerek,nem is akarok gyereket. A párommal teljes és boldog életet élünk így is,abszolút nem hiányzik. Nekem ez a normális. Lehet,hogy Te is így vagy vele és nincs ezzel semmi baj. Csak akkor nem jó ember mellett élsz,ha ennyire nem vagytok ilyen téren egy hullámhosszon.
2016. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett veletek?
2016. máj. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 anonim ***** válasza:
47%
Szuljel maaan kihol a magyar
2016. máj. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett?
2022. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!