Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2011 novemberében szültem...

2011 novemberében szültem első gyermekem.2012 májusában anyák napja. Párom elfelejtett felköszönteni a pici fiammal. Dühös voltam, szomorú. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szóval. Alig vártam, h anyuka lehessek. Anyák napjára nagyon készültem, nem csak azért mert nekem az első olyan anyák napja volt, ahol én is anya vagyok, hanem anyukám miatt is :) Reggel (2012 május, anyák napja), ahogy felébredt a kis babám, egyből rohantam átöleltem és elmondtam neki, h milyen boldog vagyok, h anya lehetek és ez az első anyák napja nekem, könnybe lábadt a szemem is. Sokat olvastam, ahol a férj fogja a csöppséget és oda áll az anyuka elé és úgy köszöntik fel. Párom az tipikusan ilyen ember, ő bármikor vesz nekem egy szál rózsát vagy egy bon-bont azzal a mondattal, h "ezt csak azért, mert szeretlek". Szóval nagyon vártam, h mi lesz, gondoltam magamban bizti el sírom magam :D. Voltunk anyuméknál is, de én még mindig nem kaptam köszöntést... Késő délután haza értünk, gondoltam majd itthon... semmi... Mire kiborultam és sírva mondtam neki, h miért nem köszöntött fel a picivel, erre ő, lehajtja a fejét és csak annyit mondd, h elfelejtett. Teljesen elcseszte életem első anyák napját! :( Most megint közeledik, de már egyáltalán nem várom, egyszerűen annyira sz@rul esett ez a tavalyi eset :( Túl reagálom?

2013. jan. 15. 13:19
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
100%

"félek, h nem leszek boldog májusban"


Az egy dolog, hogy mjusban boldog leszel-e, de már addig sem leszel az, mert nem hagyod magad.


Egyébiránt a kérdésed az volt, túlreagálod-e. Mi leírtuk, hogy igen, túlreagálod.


Sz@r ügy, hogy ez nem kérdés akart lenni, hanem lelkisegély-fórum, és nem választ vártál, vagy kívülállók véleményét, hanem támogatást és megerősítést abban, hogy igen, a férjed egy szemét, amiért elfelejtette.

2013. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
91%

14

Akkor azt írom, hogy nálunk erről is szól. Arra tanítani a gyereket, hogy figyelmes legyen, számítsanak neki a családi értékek, okozzon örömöt annak akit szeret.

Persze egy pár hónapos gyerek esetében nem erről szól.

2013. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagy? Igen felköszöntöttem! És? Persze meghatódott, láttam rajta, h milyen jól eset... nekem meg csak az járt a fejembe, h igen, kb. én is így éreztem volna magam anyák napján.

Nem volt bántó hozzászólás? Olvasd légyszi végig az összeset...

Nem hisztizzem túl, csak annyi az egész, h én egy kicsit érzelgősebb vagyok. És ezt a párom is jól tudja, h ezek a dolgok mennyire fontosak nekem. Ha év fordulónk van akkor én arra is készülök, saját készítésű tortával stb. Meg mindenre... De hagyjuk, mert úgy veszem észre, h mi vagyunk az egyetlen család ahol ilyen szokások vannak :/ Sajnálom...

2013. jan. 15. 14:31
 24/68 anonim ***** válasza:
100%

júniusban meg apák napja van, te felköszöntötted a párod?


:)


egyébként szerintem is érzékenyebb vagy mint mások és túlreagálod, vagy valamiért úgy érzed a férjed nem tisztel, mint anyukát, nem tudom... de szerintem anyák napján mindenki a saját édesanyját / nevelőanyját stb köszöntse fel, van ahol a nagymamákat is szokták....


a pici gyereked majd óvodáskorában felköszönt. most még azt sem tudja mi az az anyák napja... de a férjednek nem te vagy az anyja. ne rágódj ilyeneken...

2013. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
100%

"Akinek nem ilyen párja van mint nekem (ahogy a legtöbben írtátok) akkor válasszon más férfit"


Nekem ilyen párom van. Sokszor meglep valamivel, gondoskodik rólam, szeret. Én meg olyan párja vagyok neki, aki nem sipákolna, meg bömbölne, ha ne adj isten anyák napján nem engem köszöntene fel, hanem az anyukáját.

2013. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:
A másik, igen csak annyit kérdeztem, h túl reagáltam-e. Nem azt kértem, h támogassatok és nem is azt, h oltsatok, csak egy egyszerű kérdésem volt. Erre több mondatos kommentek, leoltások sorozata. Pfff :/
2013. jan. 15. 14:42
 27/68 A kérdező kommentje:
Nem azt akartam, h ő köszöntsön fel, hanem a pici nevében.... Ennyi.
2013. jan. 15. 14:43
 28/68 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is túlreagálod :D
2013. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 28/28! Na, csak ennyit vártam :D Se többet, se kevesebbet!

Erre mi történt? Egy óriási vita és mások szemében egy hisztis, túl érzelgős anyuka lettem :D

Nem baj, ez a névtelenség a legjobb és lehet, h még valamelyikőtök közelebbről is ismer és meglepődnétek, ha tudnátok, h én bújok meg a névtelenség mögött :D

További szép napot mindenkinek :)

2013. jan. 15. 14:49
 30/68 anonim ***** válasza:
100%
Es annak mi ertelme van?
2013. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!