Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2011 novemberében szültem...

2011 novemberében szültem első gyermekem.2012 májusában anyák napja. Párom elfelejtett felköszönteni a pici fiammal. Dühös voltam, szomorú. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szóval. Alig vártam, h anyuka lehessek. Anyák napjára nagyon készültem, nem csak azért mert nekem az első olyan anyák napja volt, ahol én is anya vagyok, hanem anyukám miatt is :) Reggel (2012 május, anyák napja), ahogy felébredt a kis babám, egyből rohantam átöleltem és elmondtam neki, h milyen boldog vagyok, h anya lehetek és ez az első anyák napja nekem, könnybe lábadt a szemem is. Sokat olvastam, ahol a férj fogja a csöppséget és oda áll az anyuka elé és úgy köszöntik fel. Párom az tipikusan ilyen ember, ő bármikor vesz nekem egy szál rózsát vagy egy bon-bont azzal a mondattal, h "ezt csak azért, mert szeretlek". Szóval nagyon vártam, h mi lesz, gondoltam magamban bizti el sírom magam :D. Voltunk anyuméknál is, de én még mindig nem kaptam köszöntést... Késő délután haza értünk, gondoltam majd itthon... semmi... Mire kiborultam és sírva mondtam neki, h miért nem köszöntött fel a picivel, erre ő, lehajtja a fejét és csak annyit mondd, h elfelejtett. Teljesen elcseszte életem első anyák napját! :( Most megint közeledik, de már egyáltalán nem várom, egyszerűen annyira sz@rul esett ez a tavalyi eset :( Túl reagálom?

2013. jan. 15. 13:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 A kérdező kommentje:
Most már 28/29 :)
2013. jan. 15. 14:49
 32/68 anonim ***** válasza:
100%
Röviden tömören: Igen, túl reagálod. Tipikusan ha nincsen probléma, akkor kreáljunk egyet hamar. Ilyen viselkedéssel a következő kérdésed a válás kategóriában fogod feltenni. Szegény férjed.
2013. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 A kérdező kommentje:

Meg nyugtatlak, nem vagyunk házasok :) Köszönöm a sajnálatodat, majd átadom neki :D

Sajnálod, de ő még mindig velem van és szeret :P

2013. jan. 15. 14:51
 34/68 anonim ***** válasza:
100%

"Kíváncsi vagy? Igen felköszöntöttem! És? Persze meghatódott, láttam rajta, h milyen jól eset... nekem meg csak az járt a fejembe, h igen, kb. én is így éreztem volna magam anyák napján."


Na, ezért aztán megérte felköszöntened... Minek csináltad, azért, hogy mártírkodhass, hogy bezzeg te mennyivel jobb vagy nála? Vagy hogy jól megmutasd neki, hogy Te még ezt is...?


Most komolyan, a leírásod alapján a férjed kb. egy szent, olyan, mint a fehér holló, törődik veled nőként, szeret, a kisfiatoknak jó apja. Vedd már észre, mekkora ajándékot kaptál, és nem csak Anyák Napjára, hanem az év minden áldott napjára!


Felnőtt nő vagy, elhiszem, hogy érzelmes típus, de valami az értékrendeddel nem oké.

Azt még megértem, hogy akkor csalódott voltál, és az is rendben, ha elmondod a férjednek, hogy csalódott vagy, mert azt remélted, hogy különlegessé teszitek együtt ezt az első Anyák Napját.

De az, hogy még januárban is ezen agyalsz, az nagyon-nagyon alaposan kimeríti a túlreagálás fogalmát.

2013. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a volt kolléga nőm amkor terhes volt és még anyák napján bent volt a baba a hasában , kiboritotta otthon a férjét mert neki már jár köszöntés . A férj pedig úgy gopndolta ,hogy ha már itt van a kezükbe a gyerek ezt akkor illik.. Ebböl akkor családi vita lett ,hogy szó szót követet és mindent előhoztak a vita során amit nem kellett volna . A hölgy most egyedül neveli a gyereket .
2013. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme van ennek: :P ? Nincs szükségem a nyelvnyújtogatásodra. Itt egyik válaszoló sem irigykedik rád. Kicsit éretlennek és provokatívnak érzem a kommentjeidet Kérdező. Kezdem én is azt érezni hogy ez egy kamu provokatív kérdés.
2013. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne neki a pici nevében felköszönteni? Majd ha megnő a gyerek és úgy gondolja, felköszönt. Mindenki a saját anyukáját. Szegény szerencsétlen férjednek rettegésben teljnek a napjai hogy megint mit felejthet el :D


Ezt az anyáknapját nem reklámozzák agyon, sokszor napokkal később hallom hogy volt ilyen, akkor adok egy puszit anyának és ennyi. Nem ezen múlik hogy milyen anya valaki, kár feleslegesen problémát gyártani, lesz még elég enélkül is.

L20

2013. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 A kérdező kommentje:

Tisztázzunk valamit. Lehet, h ebben ő olyan mint egy fehér holló, de nehogy azt hidd, h másban is!

Épp 3 hónapja nincs munkája, abszolút nem érdekli! Szó szerint hagyj minket éhezni! Anyámtól kaptam egy szatyor kaját, h tudjak mit adni a fiamnak! És igen, épp készülök külön menni tőle, mert én nem így akarom felnevelni a fiamat! Eddig minden oké volt, csak az utsó 3 hónap lett ilyen! Mindenki aki ismeri ki van akadva és persze mindenki azt mondja, h költözzek el tőle. Még a telcsimet is el kellett adnom, h tudjak kaját venni! Nagyon-nagyon sok mindent feláldoztam miatta! Szóval nekem te, aki nem ismeri a családi hátterünket egy aprónyi kis élet részletből meg akarod állapítani, h ő egy szent!

2013. jan. 15. 15:02
 39/68 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, neked bipoláris depressziód van. Ezt GYK-n nem tudjuk kezelni, csak pszichiáter segíthet.
2013. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
100%

És amikor állítólag nincs mit ennetek akkor te az anyáknapján vagy kiakadva? Na hagyjál már :D

És pont akkor kezded el sorolni a férjed által okozott gondokat mikor látod hogy mindenki a férjed mellett áll?

Meg "telcsi"... pfff. Ezt a kérdést sem egy érett, felelőségteljes nő tette fel.

2013. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!