Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2011 novemberében szültem...

2011 novemberében szültem első gyermekem.2012 májusában anyák napja. Párom elfelejtett felköszönteni a pici fiammal. Dühös voltam, szomorú. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szóval. Alig vártam, h anyuka lehessek. Anyák napjára nagyon készültem, nem csak azért mert nekem az első olyan anyák napja volt, ahol én is anya vagyok, hanem anyukám miatt is :) Reggel (2012 május, anyák napja), ahogy felébredt a kis babám, egyből rohantam átöleltem és elmondtam neki, h milyen boldog vagyok, h anya lehetek és ez az első anyák napja nekem, könnybe lábadt a szemem is. Sokat olvastam, ahol a férj fogja a csöppséget és oda áll az anyuka elé és úgy köszöntik fel. Párom az tipikusan ilyen ember, ő bármikor vesz nekem egy szál rózsát vagy egy bon-bont azzal a mondattal, h "ezt csak azért, mert szeretlek". Szóval nagyon vártam, h mi lesz, gondoltam magamban bizti el sírom magam :D. Voltunk anyuméknál is, de én még mindig nem kaptam köszöntést... Késő délután haza értünk, gondoltam majd itthon... semmi... Mire kiborultam és sírva mondtam neki, h miért nem köszöntött fel a picivel, erre ő, lehajtja a fejét és csak annyit mondd, h elfelejtett. Teljesen elcseszte életem első anyák napját! :( Most megint közeledik, de már egyáltalán nem várom, egyszerűen annyira sz@rul esett ez a tavalyi eset :( Túl reagálom?

2013. jan. 15. 13:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
100%

"ő még mindig velem van és szeret :P"


Ezt ideírod vigyorogva, és utána beközlöd, hogy nyomorgsz mellette, mert elvesztette a munkáját, bajban van, és te épp otthagyni készülsz?


Kamu.

2013. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
87%
Változásnak mindig oka van !!! Te mindent megtettél azért ,hogy jól müködjön a kapcsoltatok ?? Sokan abba hibába esnek,hogy anyák lesznek és azt hiszik csak ez világ létezik .. GYEREK ÉS ÉN MAGAM !!! SZEX , TÖRÖDÉS ,BESZÉLGETÉSEK ,3 an élni az életet nem kizárni a férfit ...
2013. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt élmény volt végigolvasni. :)


Egyébként szerintem az anyák napja nem erről szól. Ha te kierőszakolod, hogy mindig felköszöntsenek, akkor egy idő után meg majd azon fogsz kattogni, hogy csak ezért teszik és nem azért mert teljes szívből ezt is szeretnék.


Mi a testvéreimmel tudod hogy lettünk nevelve? Mikor már nagyobbak voltunk egy kicsit és el lehetett magyarázni nekünk dolgokat, akkor apukánk leült velünk és megkérdezte, hogy mi lenne, ha rajzolnánk valami szépet anyák napjára. Elmondta, hogy mi is az az anyák napja és onnantól kezdve mi szó nélkül mindig készültünk valamivel, hogy ezzel is kimutassuk neki, hogy mennyire szeretjük és mennyi mindent köszönhetünk neki. Igen, ez így nagyon megható. Anya részéről ez sosem volt elvárt, főleg mert nem csak ezen az egy napon éreztettük mindezt vele. Viszont ha az anyáknapját te kierőszakolod és ezután örülsz, hogy húúú mennyire meghatott, hát akkor gratulálok. Ha a párodról meg így beszélsz, akkor remélem, hogy ő nagyon boldog lesz, még ha te el is hagyod.

2013. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
100%

Igen baromira túlreagálod még azon a kérdezőn is túlteszel aki azon akadt ki, hogy az anyós nem köszöntötte fel. Pedig azt hittem ez lehetetlen.

Mit értelme az Anyák napjának ha a gyerek fel sem fogja mi van.

2013. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
100%

"Nem azt akartam, h ő köszöntsön fel, hanem a pici nevében.... Ennyi."



Jó akkor én a pici nevében előre felköszöntelek ha te ettől boldogabb vagy.

2013. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
20%

Kicsit igen. Elhiszem, hogy rosszul esett.

Ezek szerint nekem minta férjem van, mert már akkor kaptam tőle egy szál virágot, mikor még csak kismama voltam. Az első igazi Anyák napján a lányunk 8 hónapos volt, a férjem a kezébe adott egy csokor virágot, és ennyi. Ha nem így lett volna, azon sem akadok fent.

2013. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon túlreagálod.
2013. jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jutott még eszembe, hogy anyák napján a férjeknek kéne köszöntgetni. Az én anyukámnak is mi adtunk virágot, nem édesapám. Illetve én is akkor kaptam először virágot, mikor már a kicsinek oda tudta adni a kezébe az apja, hogy most ezzel oda kell menni anyához. A férjem soha egy szóval nem említette, hogy boldog anyák napját... Nem az ő anyja vagyok, ő köszöntgesse a sajátját. És írod, hogy már megint közeledik: könyörgöm, még majdnem 5 hónap van addig. Mostmár ebből fog állni az életed, hogy fél évet azon kattogsz, hogy milyen szarul esett, fél évig meg azon, hogy milyen szarul FOG esni? Amúgy nem ez volt életed első anyák napja, hanem az, amikor először köszöntötted fel édesanyádat. Meg ha már nagyon elsőzni akarunk, akkor az lesz, amikor a gyereked magától megy oda a virággal.
2013. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező eltűnt, úgy tűnik megtalálta a gyógyszerét, és rendbejött kicsit.
2013. jan. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rájött hogy csúfosan megbukott a sztorija. Ezen nem tud még egyet csavarni.
2013. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!