Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2011 novemberében szültem...

2011 novemberében szültem első gyermekem.2012 májusában anyák napja. Párom elfelejtett felköszönteni a pici fiammal. Dühös voltam, szomorú. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szóval. Alig vártam, h anyuka lehessek. Anyák napjára nagyon készültem, nem csak azért mert nekem az első olyan anyák napja volt, ahol én is anya vagyok, hanem anyukám miatt is :) Reggel (2012 május, anyák napja), ahogy felébredt a kis babám, egyből rohantam átöleltem és elmondtam neki, h milyen boldog vagyok, h anya lehetek és ez az első anyák napja nekem, könnybe lábadt a szemem is. Sokat olvastam, ahol a férj fogja a csöppséget és oda áll az anyuka elé és úgy köszöntik fel. Párom az tipikusan ilyen ember, ő bármikor vesz nekem egy szál rózsát vagy egy bon-bont azzal a mondattal, h "ezt csak azért, mert szeretlek". Szóval nagyon vártam, h mi lesz, gondoltam magamban bizti el sírom magam :D. Voltunk anyuméknál is, de én még mindig nem kaptam köszöntést... Késő délután haza értünk, gondoltam majd itthon... semmi... Mire kiborultam és sírva mondtam neki, h miért nem köszöntött fel a picivel, erre ő, lehajtja a fejét és csak annyit mondd, h elfelejtett. Teljesen elcseszte életem első anyák napját! :( Most megint közeledik, de már egyáltalán nem várom, egyszerűen annyira sz@rul esett ez a tavalyi eset :( Túl reagálom?

2013. jan. 15. 13:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
Bizony, már közeleg xD
2013. ápr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a férfiak hajlamosak elfelejteni az évfordulókat, névnapokat, születésnapokat, hát még a nemzetközi ünnepeket. A férjem is akkor értesült az anyák napjáról, amikor közöltem vele, hogy indulás az anyukájának és nagymamájának virágot venni. Na, akkor rólam sem feledkezett meg. Vagyis a fiamnak betanított egy kedves köszöntőt, s együtt köszöntöttek.
2013. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
78%

es te az anyja vagy?


ez nem nonap mikor minden ismeros not felkoszontunk, hogy anyanap igy MINDENkit aki a kornyezetunkben anya felkoszontunk.

Mindenki a sajatjat.

2015. dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
reszkess, kérdező, még négy hónap és megint...
2016. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs egy hónap sem!
2016. ápr. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódjatok, a gyerek már 5 éves, az oviban vélhetően úgyis kiverik belőle, hogy színezzen-ragasszon anyunak. :)
2016. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem gyöz szegény gyerek pingálni nehogy anyu bedobja a durcit megint!
2016. ápr. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
56%
Sajnálom szegény apukát (lehet már váltak) és a gyereket nem győzhetnek vásárolni meg rajzolgatni anyuci h anyuci ne hisztizzen XDDDD Idén felköszöntöttek? xDD
2018. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!