Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám melltartó nélkül van...

Anyukám melltartó nélkül van a lakásban, szerintetek is ciki?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem húz melltartót és a pulóverben elég jól kivehető a mellformája, amire én, a fia nagyon nem vagyok kíváncsi. Olyan hülyén érzem magam emiatt.

Gondoltam rá, hogy más családtagjaimmal konzultálok, de előbb inkább itt kérdezem meg, lehet, hogy bennem van a hiba, hogy zavar.

Gondolkodtam rajta, h neki is megmondom, de azt sem tudom, hogy tegyem és nagyon cikinek érezném a helyzetet.


2013. febr. 6. 18:27
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
93%

Az én anyám is ahogy hazajön már veszi is le a melltartóját. Pólóban vagy pulcsiban van. Engem nem zavar mert nem a mellét bámulom. Amúgy meg az anyám, még jó hogy elvan kényelmesen. Néha szokta mondani hogy elég kényelmetlen egész nap melltartóban lenni, de mivel nem meztelenkedik így nem is zavar a dolog.Anyám sem szokott szólni amikor hazajövők és csak egy boxerban vagyok a lakásban. Nem is értem téged miért zavar ez.

20/F

2013. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
36%
nem tudom hány éves vagy, de ha most kezdesz serdülni akkor természetes h zavarba hoz bármi ilyesmi dolog szerintem. Engem is zavarna ha apukám olyan gatyában flangálna, amiben kivehető a szerszám formája teljesen(pl félig átlátszóban). nem hiszem h bármelyik válaszoló szívesen nézegeti az ilyet
2013. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
65%

nem tudom, hogy te hány éves vagy, de megkérdeztem a 15 éves, és a 12 éves fiam, hogy mit szólnak hozzá, hogy melltartó nélkül, néha pucéran vagyok a lakásban. Mind a kettő azt mondta, hogy ha nekem úgy jó, csináljam, észre sem veszik.


Te meg ne nézd, akkor nem fog zavarni.

2013. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
70%
vegyél neki ajándékba egy sportmelltartót. nagyon kényelmes, és nem is lenne neked "zavaró"
2013. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
86%
Nem "ciki" hisz otthon van. Nem tudom ez miért akkora probléma, anyám is és én is így vagyok itthon...
2013. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
15%
Felszokott állni a kukid ha meglátod anyukád formás mellét?
2013. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
19%

*


fel szokott

2013. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
86%
Próbáld ezen túltenni magad. Melltartó elég kényelmetlen tud lenni. Ha nem hiszed el huzzál fel egyet és viseld egész nap! Nem meztelen járkál, az engem is zavarna. Szerintem régebbóta van otthon melltartó nélkül, csak eddig nem vetted észre. Hány éves vagy?
2013. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim válasza:
18%
Szerintem költözz el és majd én oda megyek helyetted engem az sem fog zavarni ha tiszta pucér lesz sőt még lehet őt sem.
2013. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
91%

Soha nem viseltél melltartót férfi mivoltodból kifolyólag, tehát nem tud mennyire kényelmetlen tud lenni. Én gyűlölöm, ezért itthon soha nincsen rajtam, nyaralásokon sem mindig hordok függetlenül attól, hogy csak a párom van ott, vagy esetleg barátok, család is.

Napközben is újabban egy régi sport toppomat hordom, mert egyszerűen zavar. Így télen meg úgysem látszik.. Nyáron meg majd jön az őrület, mikor kénytelen leszek felvenni rendes melltartót.


Egész nap dolgozik, persze, hogy otthon kényelmesen akar lenni. Ha zavar, akkor ne nézd. Különben meg lehetnél annyira érett, hogy ez ne érdekeljen.

2013. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!