Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám melltartó nélkül van...

Anyukám melltartó nélkül van a lakásban, szerintetek is ciki?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem húz melltartót és a pulóverben elég jól kivehető a mellformája, amire én, a fia nagyon nem vagyok kíváncsi. Olyan hülyén érzem magam emiatt.

Gondoltam rá, hogy más családtagjaimmal konzultálok, de előbb inkább itt kérdezem meg, lehet, hogy bennem van a hiba, hogy zavar.

Gondolkodtam rajta, h neki is megmondom, de azt sem tudom, hogy tegyem és nagyon cikinek érezném a helyzetet.


2013. febr. 6. 18:27
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
23%
A 36-os én vagyok, és nő. Miért lennék pasi?
2013. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
83%
Az enyém is leveszi, meg én is, amint lehet. Mi ebben a rossz? Mindkettőnknek az az első, ha hazaérünk, mert tényleg kényelmetlen. Meghalnék ha itthonn is visleni kellene
2013. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
42%

Egyszer egy lányt le akartam tapizni s fém meltartó volt rajta.


Talán a pléhbános felesége volt?

2013. febr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:

A válaszolók egy része perverz: irigyelnek amiért látom anyukám mellbimbóját, mellformáját

Tényleg nem értem, ti rágerjednétek a saját anyátokra?


A huszonéves lányoknak üzenem: egyrészt rohadtul zavar, mert nem vagyok kíváncsi anyukám mellbimbójára, sem a mellére mert a póló miatt az alakja is kirajzolódik

ha nem az anyám lenne és pl nem egy vasárnapi ebédről lenne szó, akkor még meg is bámulnám, de az anyám, szóval nem érdekel a mellének látványa

létezik kényelmes melltartó is, amit lehetne akár otthonra is használni


21 vagyok

elköltözni emiatt nem fogok és nem is tudok mivel tanulok még

2013. febr. 7. 00:01
 45/59 anonim ***** válasza:
90%
Akkor szokd meg, és fogadd el, hogy otthon mindenki úgy járkál, ahogy akar.
2013. febr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
61%
Szemellenzőt próbáltad már?
2013. febr. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
84%
Otthon van a saját lakásában, ahol szeretné magát kényelmesen érezni. Ahogy kilép az ember a lakásból annyi felé kell alkalmazkodni, legyen már egy vacak kis zug, ahol jól érzi magát.
2013. febr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
90%

Nadrágot felvehet otthon Anyukád? A segge látványa is zavar?

Vagy a szoknyának is bokáig kell érnie?


Vegyél neki egy jó nagy leplet, és csomagold be, hogy ne is látszódjon, hogy ő nő.

2013. febr. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
38%

Úgy látom itt nem sokan értik a kérdezőt,hogy miért zavarja.

Szerintem igazad van,ha nagyon zavar mond meg neki,hogy vegyen fel egy melltartót vagy legalább olyan pólót amiben nem kivehető a mellbimbója.

Teljesen más dolog egy lánynak melltartó nélkül mint egy anyának a saját fia előtt.

Én mondjuk nem szoktam levenni akkor sem ha hazaérek a munkából.

Vagy csak mi vagyunk itt a kérdezővel ennyire konzervatívak???Nem hiszem!

2013. febr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
87%

Itt szerintem nem arról van szó, hogy ki mennyire konzervatív. A melltartó meg melltartó, bármilyen is legyen és engem pl zavar. Nem a mérettel avgy a fazonnal van a baj, mert egyiket sem tudom elviselni magamon hosszabb ideig. Így aztán ha hazaérek az az első dolgom, hogy leveszem.

Kérdező szokd meg, vagy menj el otthonról. Maradjon már meg az anyukád otthona egy olyan helynek, ahol kényelmesen lehet és nem kell felvennie azt a szart.

2013. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!