Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám melltartó nélkül van...

Anyukám melltartó nélkül van a lakásban, szerintetek is ciki?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem húz melltartót és a pulóverben elég jól kivehető a mellformája, amire én, a fia nagyon nem vagyok kíváncsi. Olyan hülyén érzem magam emiatt.

Gondoltam rá, hogy más családtagjaimmal konzultálok, de előbb inkább itt kérdezem meg, lehet, hogy bennem van a hiba, hogy zavar.

Gondolkodtam rajta, h neki is megmondom, de azt sem tudom, hogy tegyem és nagyon cikinek érezném a helyzetet.


2013. febr. 6. 18:27
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
58%
Mindenki a menyországban lakik csak én nem.
2013. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
47%
mennyország -.-
2013. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi, a pokolban bugyit se viselnek.
2013. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Na én nem foglak lehurrogni. :) Megértelek. Senki sem tudja megszabni az agyának, hogy mi zavarja és mi nem. Ha Téged ez zavar, akkor zavar, ez ellen nem tehetsz semmit. Viszont a szavaidból azt veszem ki, hogy nézegeted a mellét, mivel ha nem nézegetnéd akkor nem zavarna Téged. :) És lehet, hogy nem ismered el, de én azt érzem, hogy Téged tudat alatt valamennyire izgat ez a dolog, csak mivel az Édesanyádról van szó (ami teljesen normális!) ettől a gyomrod is felfordul. :) Akkor lenne baj a fejedben, ha Te ezt még élveznéd is.

A helyzet az, hogy ha ezt megmondod Neki, borzasztóan ciki lenne. Én ilyet sosem tudtam volna megmondani Édesapámnak. :) Mármint, hogy kivehető a boxerban ami kivehető ... :) Mondjuk nem is nézegettem, de ha néha véletlenül észrevettem nem foglalkoztam vele túl sokat.

Sajnos ezt így kell elfogadnod. :) Megmondani ciki lenne, de egyébként ahogyan előttem is írták, ha Neki így jó, nem nagyon lehet megszabni, hogy mit csináljon. :)

2013. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
83%
szerintem nem ciki. az enyém is megteszi.
2013. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
32%

Azért hülyeséget ne beszéljetek már.


Nem "egészségesebb" melltartó nélkül lenni, és akit zavar a melltartó, az valószínűleg rossz méretet hord. A megfelelő melltartónak nem szabad zavarnia.

2013. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk apám is egyszál boxerben mászkált, és nem zavart, mert nem azt figyeltem, hogy mi van rajta. És a melltartó tényleg iszonyatosan zavaró tud lenni, próbálj meg egy hétig fecskében mászkálni, de tökig húzd fel. Akkor majd tudni akarod, milyen az, hogy alig várod, hogy levehesd. Na ehhez tudnám hasonlítani a melltartó dolgot:)
2013. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
90%
A #36-os biztos pasi :)
2013. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
47%

Nem biztos, én nő vagyok de nagyon ritkán vagyok itthon melltartó nélkül. Engem nem zavar ha rajtam van! Sőt, szinte észre sem veszem.

Amiért pedig nem szeretem levenni mert elég csúnyácskák lettek a szoptatást követően. Néha előfordul, hogy anélkül vagyok itthon de ez nagyon ritka!

2013. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
28%
mármint a melleim lettek csúnyák :)
2013. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!