Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám melltartó nélkül van...

Anyukám melltartó nélkül van a lakásban, szerintetek is ciki?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem húz melltartót és a pulóverben elég jól kivehető a mellformája, amire én, a fia nagyon nem vagyok kíváncsi. Olyan hülyén érzem magam emiatt.

Gondoltam rá, hogy más családtagjaimmal konzultálok, de előbb inkább itt kérdezem meg, lehet, hogy bennem van a hiba, hogy zavar.

Gondolkodtam rajta, h neki is megmondom, de azt sem tudom, hogy tegyem és nagyon cikinek érezném a helyzetet.


2013. febr. 6. 18:27
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
80%

20 eves vagyok es melltarto nelkul vagyok. na, bumm! most mi lesz?

tudod, sokkal egeszsegesebb es kenyelmesebb igy :-)

anyukad melleit meg ne nezd, inkabb az a ciki, ha bamulod!

2013. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
61%
Benned van a hiba.Miért ne lehetne otthon igy?bezzeg amikor szoptál,hogy életbe tartson nem zavart nincs rajta melltartó:)Sőt sírtál mint a sakál most meg hisztizel:))
2013. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
60%
Az én is melltartó nélkül van itthon. Azért, mert utálja a melltartót. Persze, ha elmegy itthonról, akkor felveszi. Én sem szeretem a melltartót. hazajövök az az első, hogy leveszem. Mert nyom meg minden. Amúgy meg egészséges, ha melltartó nélkül van valaki, mert ha állandóan az van valakin, akkor a mellek hozzászoknak, hogy valami tartja őket és a kötőszövetek ellazulnak. Hány éves vagy, hogy zavar anyukád mellei? Gondolj arra, hogy ezek a testrészek adtak neked életet. Ebből szopiztál :D
2013. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
86%

Fogom a fejem a kérdésed láttán...ennyire ne legyél már tétó...otthon feszengjen melltartóban, mert fiút szült? Ne hülyéskedj már!!! Pont otthon legyen valaki kényelmesen, nehogymár otthon is feszengni kelljen.

Kapj eszedhez és ne bámuld anyukád mellét!


24N

2013. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
44%
Ja, amikor szopiztad őket, akkor nem zavartak anyukád mellei. -.-
2013. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
12%
Fotókat, videót kérek.
2013. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
81%
Túl sokat vagy otthon, az a baj. Keríts egy csinos kis hegyes mellű csajszit, aki a póló alá nem vesz fel semmit. Na akkor írjál ki ilyen hülyeséget.
2013. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
42%
19:48 ott a pont.
2013. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
47%
Hát én 17/L vagyok és engem pölö kur.vára zavart már egy ideje, hogy anyám folyton nadrág nélkül mászkál -.- aztán megkértem hogy vegyen már fel valami és azóta oké van
2013. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
87%

Amint hazaérek nekem is az az első hogy leveszem a melltartót. Iszonyat kényelmetlen tud lenni ám. Anyukám dettó... soha nem szólt se öcsém, se apám hogy ez zavarná őket. Ha bizony téged zavar, akkor fordulj el. ;) Amíg anyukádnál élsz addig az van amit ő akar.


20L

2013. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!