Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám melltartó nélkül van...

Anyukám melltartó nélkül van a lakásban, szerintetek is ciki?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem húz melltartót és a pulóverben elég jól kivehető a mellformája, amire én, a fia nagyon nem vagyok kíváncsi. Olyan hülyén érzem magam emiatt.

Gondoltam rá, hogy más családtagjaimmal konzultálok, de előbb inkább itt kérdezem meg, lehet, hogy bennem van a hiba, hogy zavar.

Gondolkodtam rajta, h neki is megmondom, de azt sem tudom, hogy tegyem és nagyon cikinek érezném a helyzetet.


2013. febr. 6. 18:27
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
4%

Nem tudom mi olyat írtam ami szerintetek 0%-ot ért.

Na,mindegy is köszönöm szépen!

2013. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
80%

Álljunk hozzá másképp.

Ki fizeti a rezsit?

Kié a lakás?

Mert mondjuk furcsállom hogy van egy lakásom fizetem a rezsijét de nem dönthetem el mit vegyek fel.

Megforditva: ha nem a tied a lakás, bérelj egyet fizesd a rezsiét s aki belép annak megszabhatod milyen ruhában legyen.

2013. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
86%

49:" Úgy látom itt nem sokan értik a kérdezőt,hogy miért zavarja. "


De, értjük, tökéletesen megértjük.

De az anyukát is, aki gondolom dolgozik, ott a megfelelő (talán számára kényelmetlen) ruhákat kell viselnie, úgy kell viselkednie ahogy a főnöke megszabja, stb. Legyen már annak a szerencsétlennek egy kis zug az életében, ahol nem csesztetik hogy hogy néz ki, mit vesz fel, stb. Kisestélyit ne húzzon a vacsorára?

Értem, hogy a kérdezőnek ez nem tetszik, de képzelje el, hogy otthon nem vehetné fel a kényelmes cuccát, hanem kényelmetlen frakkban kéne elegánsan viselkednie, mert anyucinak meg az tetszik....


Én speciel a méretem miatt melltartó nélkül rosszul érzem magam szóval otthon is hordom, ami miatt engem piszkálnak a saját lakásomba látogatóba érkező szüleim (én is anyuka vagyok, nem otthon heverésző eltartott tini) az az, hogy nem hordok otthon papucsot. A fenébe is, a munkahelyemre utálatos, számomra ronda és kényelmetlen cipőkben kell mennem csak mert az az elvárt és elegáns, a saját kuckómban aminek fizetem a számláit és én takarítom ne kelljen már NEKEM papucsban rohangászni, mert apámnak fázós a lába és irritálja a zoknis lábfejem látványa.

2013. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem normális, hogy családon belül ilyen szélsőségesen szemérmes valaki.
2013. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:

Ez érdekes mert nálunk is volt ilyen, fázós rokonnak nem tetszett hogy én egy szál polóban vagyok. És nem is volt semmiféle szexuális indittatás én férfi vagyok és a polóról volt szó. Viszont ő otthona volt. Márpadig ha ő az otthonában fázik mert öreg és rossz a keringése akkor vegyen fel az is pulóvert aki fiatal életerős és jó még a keringése. Megoldás: majd ha megöregszünk mi is nyuvasztjuk a fiatalokat.


Témára visszatérve:


Cseréljünk anyát s akkor mindenki nyugodtan nézegetheti a bimbókat.

2013. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 A kérdező kommentje:
Kösz, de nem a huszonéves korosztály jobban bejön :)
2013. febr. 7. 18:30
 57/59 anonim ***** válasza:
55%
Akkor nagyobb körben kell cserélni, esetleg keresztbe is. Megfelelő szervezéssel mindenki anyja oda kerül ahol örülnek ha látszik aminek látszania kell.
2013. febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
55%
Sőt rendelni kell. Nekem pl. legyen vagy 130 kiló s a feneke is legyen jó húsos. Kinek van ilyen anyja?
2013. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Hulye kis pocs vagy Kerdezo! Nolj fel!
2013. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!