Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha apám már...

Mit lehet tenni, ha apám már kétszer felpofozott? Egyszer el is zavart anyámhoz?

Figyelt kérdés

Apámnál vagyunk elhelyezve tesómnál. Eddig nem volt vele semmi baj, de mostanában kész idegbeteg. Mindenért ordibál velünk, főleg velem. Már a múltkor is felpofozott, és elzavart anyámhoz (holott papír van róla hogy nála kell legyek) Most megint megtörtént, bár el nem zavart.

Úgy tudom hogy a gyereket nem lehet verni, ez benne van a családjogi törvénybe. Odaköltözhetek nagyanyámhoz? Neki köteles gyerektartást fizetni?



2013. márc. 21. 13:10
 41/100 ivilicious ***** válasza:
67%
alkalmazkodj, később meg fogod bánni,hogy ilyen vagy, nőjj fel..fogd be a pofád és hallgass rá, ő az apád. legyél te a türelmesebb
2013. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 anonim ***** válasza:
65%
És miért nem anyádhoz költözöl? Ő még "hülyébb"? Tényleg mindenki hülye? Nem azért vagy véletlen apádnál, mert tudják, hogy keményebben kell fogni téged? Nagymamád tud egyáltalán a terveidről?
2013. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/100 ivilicious ***** válasza:
65%
én is mindig költözni akartam. igazi hiszti királynő voltam, igaz,sosem beszéltem velük csúnyán...most meg albiban lakok pesten a suli miatt 20 évesen, és olyan jó volt otthon.....és a szüleimmel, és annyira hiányoznak.
2013. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 anonim ***** válasza:
17%

Ha már igy elmérgesedett a helyzet, óva intelek attól, hogy tudass barmit is. Saját magad alatt vágod a fát, ha egyszer megütött még meg fog ütni.

Menj a nagymamához inkább, mikor munkában van apád, 18 as voltam

2013. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/100 anonim ***** válasza:
#46 nem csak voltál, az is vagy ha az IQ-dra vagy EQ-dra értetted
2013. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 A kérdező kommentje:
De miért én legyek a türelmesebb? Nem az ő feladata? Ő csinált, ő akart gyereket. Akkor miért nem tud normális lenni? Én nem kértem, hogy megszülessem.
2013. márc. 21. 14:29
 47/100 A kérdező kommentje:
Akkor gondoltam vele beszélni ha nincs semmi baja. Olyankor tuti nem üt meg. Max lekezelően vigyorogna. (ez a másik jó szokása...) Na ezt akarom elkerülni. Ezért kérdezem, hogy van e jogom átköltözni????
2013. márc. 21. 14:31
 48/100 anonim ***** válasza:
27%

Úgy látszik ma ezek a vádló hangú, eröszakot pártoló emberek irnak, "türd el" "bird ki" kerj bocsanatot" " biztos megerdemelted" " en meg is ölnelek" "joga van ütni, jól teszi" , ennyi tönkretett tönkremyomoritott lékek es csodálkozunk , hogy rosszak az emberek!

Más kedvenc tárgyainak a tönkretétele is agressziónak minösül

2013. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/100 anonim ***** válasza:
79%

18-as

először is pszichológia, nem pszihológia

másodszor akkor voltál te pszichológus, amikor én az anyakirálynő. Lehetsz te is kb 16 éves, ha jól sejtem. Ne tömd a kérdező fejét baromságokkal, főleg ne úgy, hogy hazugságok mögé bújtatod (mármint, hogy pszichológus lennél.)

Tudod én azért ha mást nem is, a szakmámat biztos le tudnám helyesen írni...

2013. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:
58%

Kedves! Az idegbeteg ember/apa mindig robbanhat. Ha azt mondod, hogy tudod, hogy nem fog, akkor nem az:) Egyszerűen kikészíted. És még tudod is hogy mikor lehet és mikor nem vele beszélni. Miért vagy olyan mérhetetlenül buta hogy felpofoztatod magad ahelyett, hogy csendbe maradnál, és ha lenyugszik (bár gyanítom annak is te vagy az oka, hogy mérges rád), akkor mondod el mi bánt, mi zavar.

A hülye tesódat szokta amúgy bántani? Nem fura számodra ha nem?

2013. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!