Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha apám már...

Mit lehet tenni, ha apám már kétszer felpofozott? Egyszer el is zavart anyámhoz?

Figyelt kérdés

Apámnál vagyunk elhelyezve tesómnál. Eddig nem volt vele semmi baj, de mostanában kész idegbeteg. Mindenért ordibál velünk, főleg velem. Már a múltkor is felpofozott, és elzavart anyámhoz (holott papír van róla hogy nála kell legyek) Most megint megtörtént, bár el nem zavart.

Úgy tudom hogy a gyereket nem lehet verni, ez benne van a családjogi törvénybe. Odaköltözhetek nagyanyámhoz? Neki köteles gyerektartást fizetni?



2013. márc. 21. 13:10
 81/100 anonim ***** válasza:
0%
Kedves szicológus, én meg kvanytumfizikus vagyok :)
2013. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 anonim ***** válasza:
23%

Jó hogy te zaklathatsz a fölösleges, szörszalhasogató kritikaddal, ez egy fórum, ahova lelkizni irnak, vagy szórakozasból, nem az "Élet és tudomány " hasábjai, ok?

Úgy irom a pszihológia szót , ahogy akarom, ha te is 6 év egyetem utan leirtad volna ezt a szót 6000 szer röviditenéd te is.

Autista módon viselkedsz, belekötsz az élö fába, gondolom a székletedet is átanalizálod...

Szállj le rólam

2013. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/100 anonim ***** válasza:
41%

Én nem privátban zaklattalak, csak itt írtam, hogy rossz a helyesírásod. Nem sértegettelek, ellentétben veled. Az meg, hogy esetleg valamit sokszor leírsz, nem jogosít fel arra, hogy helytelenül tedd. Sőt, ha valamit sokszor kell leírnod, akkor az berögzül, és gondolkodás nélkül is helyesen írnád. Nem röhögnek körbe, amikor helytelenül írod le munka közben? (persze, hogy nem, mert nem vagy pszichológus)

Privátban zaklatni meg messze nem értelmiségi viselkedésre, főleg nem pszichológusra vall. Szóval fejezd be a hazudozást, konstatáld, hogy bebuktad, és szépen kullogj el innen, mert itt nagyon leszerepeltél. :)

2013. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy a pszichológia alapszak 3 év, a mesterszak kettő, tehát 5 évig jársz egyetemre, jó esetben. Ha meg Phd, re is mész, akkor több mint 6 év. Szóval ezt is buktad, nem kicsit, nagyon. :)
2013. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/100 anonim ***** válasza:

Nem Magyaorszagon jartam, a pajta mellöl, okés?

Kulföld is létezik es ott is van egyetem.

Söt, fák es madarak is.

Tudod mit? Akkor se irom, úgy a pszihológia szót, ahogy te elvárod, ha megpukkadsz se

2013. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 anonim ***** válasza:
40%

Nem, kedves pszichológus, nem úgy írod ezt a szót ahogyan akarod, hanem ahogyan a Magyar Helyesírás Szabályai című könyv végén a szószedetben le van írva:D

Nem pszichológus vagy te, hanem valami elvetemült mostanában divatos liberális gyereknevelési elveket valló idióta:D

2013. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/100 anonim ***** válasza:
Dehogy pukkadok meg... külföldön ugyanez a bolognai rendszer működik, mint Magyarországon, szóval ott is pont ugyanennyit kéne járni egyetemre. Megint buktad. Egyébként úgy írod, ahogy akarod, csak attól még hiteltelen vagy.
2013. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/100 anonim ***** válasza:
Nem tartozok bizonyitani senkinek , föleg nem ösembereknek, akik a husang es nadragszij politikanak a hivei, kökorszaki szint, inkabb nyeljek le egy c betut mintsabb igy gondolkozzak, tudom, hogy irjak a szót, nem gondolod, mindegy
2013. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/100 anonim ***** válasza:

Még angolul is Psychology, latint már nem is említem, a magyar nyelv meg a latint vette át. Tehát, egyetem... a régi rendszerben, amikor még én is egyetemre jártam a Bolognai rendszer előtt, nos akkor is öt éves volt a pszichológia szak, most is annyi, csak két részre osztották.

Külföldön is öt éves, kivéve Szerbia ahol úgy tudom 4 éves, de ott a legtöbb egyetemi szak 4 éves + 2 éves a főiskola.

2013. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 anonim ***** válasza:
15%

Pszihológia, pszihológia, hogy mind ez visszhangzana a fuledbe!

Megvagy te menve!

Tehnológia , Tehnológia, na ez mar sok neked mi?

Az ajánlatom a nyalakodassal fennáll, ha nem tetszik valami

2013. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!