Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha apám már...

Mit lehet tenni, ha apám már kétszer felpofozott? Egyszer el is zavart anyámhoz?

Figyelt kérdés

Apámnál vagyunk elhelyezve tesómnál. Eddig nem volt vele semmi baj, de mostanában kész idegbeteg. Mindenért ordibál velünk, főleg velem. Már a múltkor is felpofozott, és elzavart anyámhoz (holott papír van róla hogy nála kell legyek) Most megint megtörtént, bár el nem zavart.

Úgy tudom hogy a gyereket nem lehet verni, ez benne van a családjogi törvénybe. Odaköltözhetek nagyanyámhoz? Neki köteles gyerektartást fizetni?



2013. márc. 21. 13:10
 71/100 anonim ***** válasza:
83%
#69 most marhára meg vagyok sértődve, mert engem még egy privát sértegetésre sem méltatott, pedig még jellemeztem is (a pszichológusunkat)
2013. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/100 A kérdező kommentje:
Lehet ő is így fogja fel. Ez a baj. Engem nem kell jobb belátásra bírni, nem feltétlenül az a jó amit ő mond. Attól, hogy ő az apám, még én tudom nekem mi a jó. Ő rendezze a saját életét.
2013. márc. 21. 15:20
 73/100 anonim ***** válasza:
29%

Nézd, szerintem nem vagy te totál hülye, mert látod, hogy hol van benned is a hiba. Apád is biztos látja magában.

DE te csinálod a folytonos feszültséget. Oké, hogy kamasz vagy, lázadsz, mindenkinél okosabb vagy. Csináld. De ne ennyire:) Ha kicsit átgondolnád a dolgaidat, ő sem így állna hozzá. Úgy emlékszem azt írtad 16 vagy. Egy ilyen korú fiatalnál már meg lehet adni a bizalmat, csak erre rá kellene szolgálnod. Nem cs.sztetni akár az apád. De neki meg az a dolga, hogy a maximumot hozza ki belőled. Ha ez lehetséges. Ezt neked kell eldöntened. Duzzoghatsz, felkaphatod a vizet mindenért. És akkor ennek megfelelően kezel. Ha változást akarsz változtass.

(szerintem tőlem már többször kaptál volna)

2013. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, az eszedbe sem jut, hogy ha ötven-akárhány válaszból szinte senki sem azt írja, hogy neked van igazad, akkor talán valami gond lehet veled?
2013. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 anonim ***** válasza:
69%
Volt,aki azt írta,csak azt egyből le is húzták!! Bár nem értem,hogy miért mindenki a gyereket szapulja,amikor éppen az apjától kéne megtanulnia a konfliktuskezelést,ami láthatóan nem megy jól az apukának és így persze a fiának sem...
2013. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 anonim ***** válasza:
11%

Sajnos , pont attól félek, hogy arra fog rájönni, es ugy néz ki, hogy igy is lesz. Igy lehet pokolra kuldeni valakit, önmarcangolas altal


A pszihológus

2013. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 anonim ***** válasza:

Az a baj a kérdezővel, hogy nem tud szöveget értelmezni, gyerek még, és műveletlen is, nem eléggé olvasott, és emocionálisan fejletlen. Nem rosszindulatból mondom kérdező, de fel kellene nőnöd. Az még olyan 4-5 év.

(aki meg pszihológusnak vallja és írja magát az jobb lenne ha szintén vagy felnőne vagy észrevenné, hogy megbukott az egyetemen...)

2013. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:
72%

Nem buktam meg, ti buktatok meg emberileg mind, akik helyeslik a pofonokat, agresszió agressziót szül es nem az ököl a megoldas!

Ösember logika!

2013. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 anonim ***** válasza:
Nem a pofonokat helyeslik, hanem nem értenek egyet a kérdező viselkedésével (gondod van a szövegértéssel is...)
2013. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/100 anonim ***** válasza:
39%
Azért az vicces, hogy itt előadod magad, hogy az agresszió agressziót szül, meg mi milyen szar emberek vagyunk, privátban meg olyanokat írogatsz nekem, hogy nyaljam ki a segged, csak mert rávilágítottam, hogy helyesírási problémáid vannak. És az, hogy a pszichológusból rendre kihagysz egy betűt, az nem a svéd billentyűzet, hanem az alulkultúráltság jele. Mint ahogy a privát üzenetben zaklatás is! Kedves "pszichológus"
2013. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!