Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha apám már...

Mit lehet tenni, ha apám már kétszer felpofozott? Egyszer el is zavart anyámhoz?

Figyelt kérdés

Apámnál vagyunk elhelyezve tesómnál. Eddig nem volt vele semmi baj, de mostanában kész idegbeteg. Mindenért ordibál velünk, főleg velem. Már a múltkor is felpofozott, és elzavart anyámhoz (holott papír van róla hogy nála kell legyek) Most megint megtörtént, bár el nem zavart.

Úgy tudom hogy a gyereket nem lehet verni, ez benne van a családjogi törvénybe. Odaköltözhetek nagyanyámhoz? Neki köteles gyerektartást fizetni?



2013. márc. 21. 13:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:
#96 psziHológuskám ha vért izzadsz is süt minden hozzászólásodból a frusztráltság ... jót tett volna neked, ha valaki megszán és csinál egy gyermeket
2013. márc. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 anonim ***** válasza:

Ha ez vers akart lenni... háááát inkább a költészetet is hanyagold, ha rám hallgatsz! :)

Egyébként gondolom technikus is vagy, és már 6000-szer leírtad a technika szót, azért rövidíted azt is önkényesen, ugye?

Ja tudom, sznob vagyok, nem te vagy az aki össze-vissza hazudozik. Már magad sem tudod mit hazudtál itt össze nekünk. Akárhányszor megbukik egy állításod, te ráteszel még egy lapáttal, és sajnos egyáltalán nem veszed észre, hogy egyre nevetségesebbek a kapálózásaid. Továbbra is azt javaslom, hogy fogadd el, hogy ezt a hazugságot most lelepleztük, és szépen hagyd abba ezt a szánalmas vergődést, mert már tényleg nevetséges. És ezt sajnos egyedül te nem veszed csak észre. Az meg végképp magas intelligenciára, és társadalmi hovatartozásra vall, hogy ha valaki kritikát fogalmaz meg veled szemben, akkor azt privátban zaklatod. Vagy akár itt is mocskolódsz! :) Nem süllyedek a szintedre, annál sokkal értékesebb embernek érzem magam, hogy trágár kifejezéseket használva válaszoljak a sértegetéseidre.

2013. márc. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 anonim ***** válasza:
28%
Kedves utolsó, azert irtam ilyen priviket, h megüssem a szintedet, mert ti akik kemény kezekkel, pofonokkal vagytok megszokva, veletek igy kell, maskepp a 3 épen maradt neuronotok azt hiszi, hogy hulye az ember...
2013. márc. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:
53%

Ja, most is én írtam sértő, ocsmány kijelentéseket. És csak hogy tudd, soha nem kaptam pofont, vagy vertek meg, mert én jól nevelt tisztelettudó, normális gyerek voltam, még tiniként is. Veszekedés persze volt, de megütni sosem ütöttek meg. És én is így tervezem majd a saját gyermekeimmel.

Hozzáteszem, én egyszer sem használtam sértő kifejezést, vagy trágár szót veled szemben, míg te folyamatosan ezt teszed. Komolyan mondom, sem a szóhasználatod, sem a mondatszerkezeteid, pláne nem a nyelvhelyességed vagy a stilisztikád alapján nem tűnsz értelmiséginek. Minden mondatodból süt az alul-iskolázottság, és a komoly frusztráltság. Neked önmagaddal vannak súlyos problémáid, valószínűnek tartom, hogy vertek kiskorodban, és ezt próbálod itt most rajtunk levezetni. Nem az a baj, hogy azt vallod, hogy nem szabad megütni egy gyermeket. Az a baj, hogy egyrészt túlzásokba estél, és ostobaságokat irkáltál, másrészt pedig úgy akartad hitelesebbé tenni az állításaidat, hogy hazudtál mögéjük egy olyan hivatást, amihez semmi közöd. És mivel sajnos az iskolázottságod messze elmarad mögötte, ezt igen könnyen le is lepleztük itt. Ekkor ahelyett, hogy elkullogtál volna szépen csöndben, elkezdtél még többet, még nagyobb balgaságokat hazudni, és mint a veszett kutya belénk martál. Itt a végére tökéletesen kiütközött mind a jellemed, mind az intelligenciád. Sajnálom, de minden hozzászólásod után egyre biztosabb vagyok az igazamban.

A zaklatás pedig éppúgy bűncselekmény kedvesem, mint a családon belüli erőszak, úgyhogy óvatosan a sértegető e-mailekkel, mert csak a jóindulatomon múlik, hogy nem csinálok nagyobb ügyet belőle, mint amekkora. :)

2013. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim ***** válasza:
28%

Ez csak tudományos kisérlet volt, minden hozzaszólásom es privim, tudományos értekezetet fogok irni a lakosság gondolkozásmódjáról és folklorról...

Bocsánat ha sertö voltam, vedd úgy , hogy egy tudományos vizsgálat fontos része vagy és elömozditod a tudományt...

2013. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 anonim ***** válasza:

Jézusom! :D :D :D :D Ez most már tényleg kezd tragikomédiába átcsapni. Hihetetlen vagy, de komolyan. Azt hittem ezt a hazugsághalmazt már nem lehet megfejelni, de neked sikerült! :D :D

Miért is élünk, ha nem azért hogy embertársaink nevessenek rajtunk, vagy adott esetben mi őrajtuk! :) Gondolom tudod kitől idéztem? ;)

2013. márc. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 anonim ***** válasza:
#99 te még küzdesz vele? ... én már ott feladtam mikor priviben megkért, hogy nyaljam ki, de nem küldött róla képet, hogy mit kellene kinyalni, látatlanba meg a francnak kell :)))
2013. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 anonim ***** válasza:

Párom pszichológus hallgató. Neki tényleg javasolta valaki ezt az oldalt elemzésekre. (Én is így kerültem ide) Te úgy vagy pszichológus, ahogy én kutya! Lehet voltak régen céljaid az életben, de nem nagyon érhetted el őket. Sajnálom.

(Ha mégis, akkor szólok páromnak hogy felejtse el ezt a szakmát:D)

2013. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:
Engem már inkább szórakoztat a dolog, azért is idéztem Jane Austin-t. :) :)
2013. márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 Levka Reina ***** válasza:
47%

NINCS JOGA a testi fenyítéshez, 1997 óta büntetőjogi felelőssége van, ha ezt megteszi. Ha nagyanyád fogad, költözz oda (a gymügyön is mondd el a pofonokat), és ha hivatalosan ott élsz, köteles gyerektartást fizetni.

Erőt és siokert kívánok!

2013. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!