Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találjátok ki hány éves a...

Találjátok ki hány éves a párom a sztori alapján! Mit tehetnék szakításon kívül, hogy ne így viselkedjen?

Figyelt kérdés
Szombaton megyünk le vidékre az én rokonom esküvőjére, majd mivel apám és a barátnője elmennek nyaralni, ezért lent akartam maradni pár napot a házban, évente párszor megyünk csak haza, a párom többnyire nem is jön velem. Kiderült, hogy apámék nem is most mennek el nyaralni, rosszul mondták nekem, a párom pedig kiakadt, hogy most fölöslegesen vett ki hétfőre szabadnapot, már nem tudja visszacsinálni, most a drága pihenőidejét pazarolhatja az apámékra. Illetve szerinte én teljesen mást magyaráztam neki, ő úgy értelmezte, hogy már vasárnap (esküvő után egyből) elmennek nyaralni, ha tudta volna, hogy csak hétfőn mennek el (én végig hétfőt mondtam neki), akkor lent se maradt volna esküvő után, azt hitte kettesben leszünk, csak azért egyezett bele az egészbe. Nincs túl jó kapcsolatom az apámmal, megtartjuk a pár lépés távolságot, de attól még az apám és én pedig szerettem volna kicsit a környéken kirándulni, bemenni a közeli nagyobb városba, sétálni egyet, enni valami finomat és hazajönni. Tegnap kitakarítottam a lakásunkat, majd estére gondoltam egyet és kisétáltunk kajáért, majd ettünk egy fagyit - én ötletem volt, a barátomat erről is meg kellett győzni. A párom végig morgott, hogy így is az idióta családomat kell majd 3 napig szórakoztatnia, minden perc számít előtte, minek kellett eljönni otthonról, minél többet akar játszani, mielőtt lemegyünk szombaton, mert így is 3 napig nem fog tudni játszani. Próbáltam beláttatni vele, hogy normális, átlagos embereket nem ez élteti, hogy játszhassanak a számítógépen, de szerinte ő teljesen normálisan áll a témához. Most az egész az én nyakamba lett varrva, hogy félretájékoztattam, miattam elpazarol egy szabadnapot, idióta emberekkel kell jópofiznia, ismeretlen emberek esküvőjére visz pénzt (ha járna velem haza, akkor ismerné ezeket az embereket..), 3 napig nem fog tudni játszani és még ő vár engesztelésre. Ugye nem én reagálom túl?

2013. júl. 19. 10:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
33%

De mi ez a hülyeség, hogy ha szeretem a páromat, a családjával együtt kell szeretnem.


Ha szexelek a párommal, a családjával együtt kell szexelnem?


És ha a párom utálja a saját családját? Akkro is szeretnem kell nekem? Ekkor felmentés van? Akkro is an, ha picit haragszik rájuk? Hol a határvonal?


Azért égbekiáltó nagy baromságokat ne írkáljatok már!

2013. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
94%
Kedves kérdező! Ha még nincs is erőd hozzá hogy szakíts, előbb utóbb úgyis teljesen ki fogsz belőle ábrándulni. neharagudj, de nagyon gáz a hapsid.:(
2013. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:

Azért vagyok még vele, mert béna vagyok, nulla az önbizalmam (erről valószínűleg ő is sokat tehet), anyámmal nem tartjuk a kapcsolatot, apám nem igazán foglalkozott velünk sohasem. Nagyon nem tudok szakítani, előttem lebeg, hogy milyen rossz lesz a másiknak, ha én nem leszek vele és inkább próbálom megoldani a helyzetet. Nincs szívem szakítani, tudom, idióta vagyok.


Szeretni nem kell a párunk családját, de tisztelni még lehet. Apám megmondta nekem, hogy tudja, hogy a barátom miatt megyek haza kevesebbet, tudja, hogy őt szoktam fedezni, hogy mikor miért nem jó éppen nekünk. Ezt közöltem a barátommal is, aki kikérte magának, hogy én is utálom az apámékat, ne őt használjam alibinek.

2013. júl. 19. 11:35
 34/63 A kérdező kommentje:
Hülyén vagyok programozva, ha azt mondjátok, hogy teljesen gáz a pasim és meneküljek, akkor ez olyan, mint olaj a tűzre, csak még jobban azt érzem, hogy bizonyítanom kell, mert ha szakítok, az azt jelenti, hogy feladtam és szar vagyok. Valamit a fejemben kellene átállítanom..
2013. júl. 19. 11:37
 35/63 anonim ***** válasza:
88%
jaj ez nagyon nem jó hogy az van elötted mi lesz vele ha Te nem leszel.:((( én 4évig tűrtem a megalázásokat, veszekedéseket, verekedéseket! egyszer majdnem meg is fojtott. de tűrtem mert sajnáltam őt... hát meg is érdemeltem ha ilyen voltam.:( kár volt várni. ne aggódj, ennek elöbb utóbb úgy is vége. addig is szerintem gyűjtögess, legyen dugi pénzed.
2013. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
78%
Itt senki nem fog azt írni, hogy maradj vele. Tedd rendbe a fejed és az önbizalmad!
2013. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem akkor is menj el egyedül erre a hétvégére. Jót fog tenni mindkettőtöknek egy kis különlét. Nem nagy idő, csak 3 napról van szó. Ő hadd játsszon kedvére. Ha szeret, rájön, hogy a játéknál fontosabb vagy. Majd vágyik arra, hogy veled legyen, és legközelebb kétszer is meggondolja a hisztériát.

Te pedig szintén jobban fogod érezni magad a hisztije nélkül. Minek mennétek együtt, ha úgyis hiszti lesz belőle. Így legalább te is jól érzed majd magad.

Azért a helyedben átgondolnám, akarok-e egy ilyen emberrel családot vagy sem.

2013. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 Lakatos Nintendó Pik ***** válasza:
88%
dobd már ki ezt a genetikai hulladékot
2013. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha itthon hagyom, akkor ő csak örül. Volt már ilyen, nagyon kemény voltam és közöltem, hogy akkor maradjon, majd jövök. Hazamentem, úgy volt, hogy csak egy estére, de mivel nem érdekelte mikor jövök, ezért még 2 estét maradtam. Az egészből az lett, hogy milyen jól kijátszotta magát, nem volt senki aki rászóljon, hogy alvás van, addig és azt csinált amit akart. Ő teljesen boldogan várt engem vissza és nem értette, hogy én miért vagyok teljesen kiborulva. 29 vagyok én is, baromira égő a saját apámék előtt úgy megjelenni, hogy a pasimnak "nem volt kedve jönni, inkább játszik". Szóval eddig még nem esett le neki a tantusz, hogy rossz az, ha magára hagyom. Ennek ő örül sajnos..
2013. júl. 19. 11:55
 40/63 anonim ***** válasza:
88%
szerinted szeret Téged?:( egébként az önbizalmad és a fejedet úgy tudod a legkönnyebben helyre rakni, ha vele szakítasz és éled az életed egyedülállóként. olyan sok mindre rá fogsz jönni és annyit fogsz változni mint a csuda.:) a következő kapcsolatodra fel leszel készülve és nem is fogod bevonzani magadhoz ezeket a tipusú pasikat.:S Én is olyan vagyok mint Te.:S bár inkább csak voltam. nem egyszerű ebből kijönni. nem mondom hogy azonnal szakíts mert nem fogsz.:) várd ki a megfelelő pillanatot és egyszer, véglegesen zárd le. jogod van a boldogságra mint bárki másnak! mivel vele nem lehetsz az, ezért lépned kell.
2013. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!