Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállaljuk 2. babát szerintetek?

Vállaljuk 2. babát szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves kislányom, nagyon szeretnék neki testvért, és azon elmélkedem, hogy most kellenne, nem 1-2 év múlva.

Szeretném, ha együtt nőnéne fel, és úgy érzem, hogy most még 1x végigtudnám simán csinálni a terhességet, + ami a szülés után jön.

De ha 2-3 évet kellenne várnom, akkor nem biztos, hogy vállalnám.

Az a gond, hogy 2. baba után csak gyest kapnék, ami ugye 28.500.-Ft körül van + a 2 csp. Kb. összesen 55.000.-Ft


A párom hol dolgozik, hol nem. Viszont ő is most szeretne babát. Azt kérte tőlem gondoljam át, mert ő vagy most szeretne vagy már 2-3 év múlva nem.

Nem akarom, hogy kislányom egyke legyen.


Anyagilag nagyon rossz lenne.

A párom ígérte, hogy majd ő hoz több pénzt haza. De valahogy úgy érzem ez csak ígéret marad. Nincs bejelentett munkaviszonya.


A szíven szakad meg, már több napja sírdogálok emiatt.

Szívem szerint vállalnám, eszem szerint nem. Gyes mellett már lehet 8 órában dolgozni, nem tudom mit tegyek.


Más anyuka ezt hogy látja? Ki volt már ilyen helyzetben.


Már arra is gondoltam, hogy belevágunk, aztán lesz, ami lesz, de ez feleleőtlenség lenne tőlem.

Pl: mi lesz, ha nem lesz pénz pelenkára?


Segítséget kérek, ki hogy gondolja? Ki vállalt így babát?


Köszönöm!


2009. nov. 18. 16:14
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/112 anonim ***** válasza:
0%

Vállaljátok a babát! Hisz addig úgysem születne meg addig,míg törlesztenetek kell az autóra.

És ez így havonta összvissz 100.000-et jelent. És látom, h mennyire szeretnétek! Hidd el, egyke vagyok, jobb lenne a kislányotoknak, ha lenne testvére, mert nem unatkozna nap mint nap, hogy ráunt a netre, meg sosem játszatok velem, meg kisállatot akarok, mert nincs kivel játszanom, stb......... Lehet, h veszekednének, de én 4-11 koromig anyuékat nyúztam azzal, hogy legyen kistesóm. De rájöttem akkor, hogy már késő. De nektek még lehet, mert fiatal vagy. Vállald be! :)

2009. nov. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/112 anonim ***** válasza:
41%
Tudod akinek van kapacitása 2,5 milláért kocsit venni és kb 650 ezres személyi hitelre annak ne sírjon a szája, hogy legyen-e gyerek. Legyen. Szülj nem ez dönt úgy sem.
2009. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!