Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti kit választanátok?...

Pasik, ti kit választanátok? A csinos, fiatal szexelni szerető fiatalt, vagy az átlagos külsejű, gyerekszerető, főzni jól tudó, de a szextől többnyire vonakodó nőt.

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 10:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
93%
10.49es Miért gondolod,hogy 1 gyerek után nem úgy fogsz kinézni,ahogy most?Azért mert szülsz egy gyereket nem kell elhízni stb.Sok nőt megszépit az anyaság.Szerintem.Persze ez csak az én véleményem.
2009. dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
78%
11.23 ez nem feltetlenul igaz, en olyan fogazmasgatlot szedtem evekig,h maga Casanova sem tudott volna felizgatni, annyira lecsokkentette a libidom!
2009. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
50%
Nem megszomorodott vagyok,csak reálisan látom a dolgokat,és nem élek álomvilágban.Nyugodtan ki lehet forgatni a szavaimat.Igen,kívánom a szexet,és nem ijedek meg a leves főzéstől,vagy hogy be kell kapcsolni a vasalót.Lehetnék mondjuk szexgép cicababa is,csak akkor lehet,hogy félteném a make up-omat,meg a műkörmeimet,ja,és a frizurámat.Azért mégis csak van olyan ember,akinek így is tetszek,szóval nincs okom szomorkodni.Lehet,hogy nektek van?Mindig az kiabál,akinek a háza ég.
2009. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 11.10-es, mi már több, mint tíz éve vagyunk házasok, és három gyermekünk is van, tehát tapasztalatból beszélek. Furcsa, hogy egyeseknek elképzelhetetlen, hogy egy olyan nő is adhat magára, aki már jó ideje férjnél van, és szült. Természetesen nem kisestélyiben mosogatok, de egy ízléses ruhát ugyanannyi ideig tart felvenni, mint egy vackot, és a fésülködésre, körömlakkozásra fordított idő sem rövidíti meg számottevően az élettartamot. Tudom, hogy megint le leszek pontozva, de az is egy nagy hibám, hogy szeretem a férjem, és a szexet. Undorító vagyok, be is bújok az ágy alá körmöt rágni, hogy hol ronthattam el az életem.



(A 10.48-as.)

2009. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
49%

11.26:Ha szülsz egy gyermeket nem ugyanolyan lesz a tested,mint elötte,kivéve,ha ismersz egy jó plasztikai sebészt.

Ez van.

Persze kg-ra lehetsz ugyanannyi,de akkor is más lesz a tested struktúrája.Evvan.

2009. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
76%
Menj is körmöt rágni,bizonyára van rá okod.Akinek nagy a szája,azoknak gond van az életükkel általában.
2009. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
80%

Jaj, hagyjuk már abba a sírást. 3 gyerekem van, 43 éves vagyok és simán felveszem a 18 éves koromban hordott ruhákat. És a mellem sincs a térdemen. Sportolok is naponta 1 órát. És takarítok, főzök, és dolgozom és tanulok.

Sok nő úgy csinál, mintha az gyerekszülés egy átok lenne, utána már nem lehet jól kinézni, elkezd öregedni az ember.

Mindenki úgy él ahogy akar, annyira élvezi az életet amennyire hagyja magát élvezni.

Se rabszolga nem vagyok, se cicababa. Csak egészséges fiatalos szexet szerető nő.

2009. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
68%
11.29:én pl nő létemre nem festem a körmeimet(őszintén undorodom a festett körmök látványától,pláne ha az hegyes és több színben pompázik-nem az irígység beszél belőlem,már 15 évesen is így gondoltam)Sportoltam sokáig,így nálam a kisestélyi nem jött be,imádom a melegítőnacit,sőt farmert fel se vennék,(meg egyéb kényelmetlen göncöket)akkor most igénytelen vagyok)-:
2009. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
92%

10.49

apam 50 evesen is minden nap munka utan megy edzeni, igenyes, apolt,divatosan oltozik! Anyum pedig a legjobb anya a vilagon, csinos, apolt es mindig tokeletesen nez ki es meleg, friss, isteni finom vacsoraval varja a csaladot!

2009. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
72%
Bizonyára itt mindenki férje megelégszik a 40 évessel,és véletlenül sem keres magának 20 évest.Milyen sok Bree Van de Kampf van itt! :-)
2009. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!