Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti kit választanátok?...

Pasik, ti kit választanátok? A csinos, fiatal szexelni szerető fiatalt, vagy az átlagos külsejű, gyerekszerető, főzni jól tudó, de a szextől többnyire vonakodó nőt.

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 10:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
90%
dugj félre te is
2009. dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
61%
Fogadjunk,hogy egy fitt,nem ivó,nem dohányzó,negyven évesen is jól kinéző pasi pontozza le az értelmesebb válaszokat! :-D Ugyebár,belőlük sok van,és nekik még 50 évesen is áll,mint Katiban a gyerek.Jah,és ők nyilván nem izzadt tornatrikóban,sörrel a kezükben nézik a Bajnokok Ligáját a tv előtt,helyette 21 óra meló után mennek gyúrni a konditerembe.Aha,meg mindig Armani öltönyben,és idősebb korukban is annyira aktívak szexuálisan,hogy az valami fenomenális.A nő meg kisestélyiben mosogat otthon,miután ellátta a gyerekeket,és hazaért a melóból,aztán behuppan a Baldachinos ágyba a frissen lakkozott körmeivel,és a frissen tupírozott hajával,és olyanná válik,mint egy vadmacska...Majd több,mint két órás szeretkezést követően elégedetten dőlnek hátra.és nyugtázzak,milyen tökéletes az Élet...
2009. dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, aki vonakodik a szextől, annak hogyan lesz gyereke? :-)


Egy csinos, fiatal nő, aki nem vonakodik a szextől tudhat főzni és szeretheti a gyerekeket, a kettő nem zárja ki egymást. A gyereket nem a gólya hozza, és nem a káposztaföldön terem.

2009. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
73%
Nem 21,hanem 12,és a helyesírási hibákért,elgépelésekért bocs!
2009. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
62%
Ha a férfiak a másodikat választanák, már rég kihalt volna az emberiség. Tehát egyértelmű a válasz. :)
2009. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
68%
bocs az offért, de 10:49es nagyon ott van, amit írtál:) ez nem úgy működik , hogy egy nő egyszerre családanya, háziasszony, és szex-rabszolga, és mindezt 0-24 óráig , közben csilivili a lakás és a gyerekek (mert min. kettő van egy ilyen családban) már 8kor jólfésülten aludnak. Meg ez mondjuk típusfüggő. van a fiatal, csinos, szexre képes vadmacska akiből lehet 3 év múlva egy csinos, főzni tudó, szerelmes asszonyka. De lehet egy hisztis, mindent magának követelő, "nekem legyen meg előbb mindenem" típusú is. Az átlagossal meg az a baj, hogy átlagos, és a férfiaknak kell a szex, ez tény. Leginkább úgy mondanám, hogy egyiket se választanám, ha férfi lennék. Ennek a kettőnek az egészséges kombinációját, mert VAN. /ja és bocsi, nő vagyok, csak az ilyen kérdések 90%ban úgyis belekotyogunk mi is:) /
2009. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem tudom,de az én párom ,akkor is kiván,ha nem lakkozom agyon magam és épp mackónadrágban vagyok.Mert ugye a nők életében van egy olyan szakasz,amikor gyerekük születik és nem biztos,hogy az a fontos a számára,hogy kiöltözzön.Amugy meg a nőn múlik,hogy mennyira marad szexis és érdekes a párja számára.
2009. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
63%

mindenkit felpontoztam.

nene nene ne ne lepontozók! :)

2009. dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
97%
ma 10:49 Te egy megszomorodott megcsalt házinénike vagy lefogadom aki nincs több 40-nél. :))
2009. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
86%

Miért hiszi azt a legtöbb nő,hogy ruhába kívánják őket?

tudja valaki?:-))))

2009. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!