Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti kit választanátok?...

Pasik, ti kit választanátok? A csinos, fiatal szexelni szerető fiatalt, vagy az átlagos külsejű, gyerekszerető, főzni jól tudó, de a szextől többnyire vonakodó nőt.

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 10:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
85%
11.05-ös ez nem rossz észrevétel:))))))))
2009. dec. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
92%
a ruha felsleges igaz!
2009. dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
62%
Hali!10:49 vagyok,és sajnos nem találtad el,mert 23 éves vagyok,se férjem,se gyerekem,de férjhez menni tuti nem fogok,gyereket meg majd szeretnék 30 évesen.Addig meg élem az életem,mert csinos vagyok és fiatal,de ha úgy van ,főzök az élettársamnak finomakat,és ha szexre vágyik,akkor én is vágyom rá,ha én vágyom rá,ő is vágyik rá.Ennyi.Ha akarnám,elhagyhatnám,mert nem nézek ki lestrapáltan,de egy gyerek után már tuti nem így fogok kinézni,és majd a meló mellett tíz év múlva kíváncsi vagyok,milyen lesz a házaséletünk.
2009. dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Jómagam sokkal inkább az érett gondolkodású, családorientált nőt részesítem előnyben. És egyébként is az átlagos nők a legszebbek a világon. Ha tehát egy bombázó és egy egyszerű, de kellemes megjelenésű hölgy között választhatnék, akkor utóbbi lenne nálam a befutó minden szempontból.


Viszont ha egy nő vonakodik a szextől, az nálam nagyon rossz pont. A szerelem a testiségben teljesedik ki, és miután ez átalakul szeretetté, akkor is fontos marad. Nem tudok elképzelni magam mellett olyan nőt, aki nem vonzódik hozzám és nem hozom lázba, ha úgy érek hozzá és úgy tekintek rá. Ha pedig valamilyen oknál fogva ilyen hölgynél kötnék ki - amit kétlek - akkor megkérdőjelezhetővé válna egy idő után a hűségem is hozzá.

2009. dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
77%
ma 11:10 akkor mit nem találtam el?? 40 alatt vagy ezt eltaláltam,hogy megcsalva nem vagy ezt te csak hiszed,és hogy meg vagy szomorodva ez tisztán látszik minden hozzászólásodból!
2009. dec. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
79%
A fiatal szexit, mert o meg belejohet a fozesbe es a legtobb no szereti a gyerekeket es lehet belole jo anya attol mert csinos, szoval attol nem kulonleges az atlagos kulseju no es sajnos nagy negativum,ha nem ugyeskedik az agyban.
2009. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
63%
"ha szexre vágyik akkor én is arra vágyom" ez kicsit se vicces és kicsit se megszomorodott ember sorai.
2009. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
90%
nemár, hogy megint jön valaki és egy válaszadó mondatait kezdi el elemezgetni? ez nem párbeszédablak, hanem gy olyan hely, ahol lehet véleményed. De nem egy ember stílusáról, vagy nézeteiről. Hanem a kérdező kérdésről....
2009. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
67%
Ez a kérdés elég homályos. Én azt gondolom, hogyha a szexet kihagyjuk a kérdésből, akkor a férfiak többsége a másodikat fogja választani. Persze, mennek az anyjukhoz...ugyan. Nagyon nem mindegy, hogy ki hogy nevel gyereket. Ha úgy értetted, hogy az első nem tud főzni, nem törődik a gyerekekkel, akkor biztos, hogy nem fogja komoly férfi számításba venni. Ha viszont tud, akkor a kérdés oda redukálódik le, hogy egy nagyon csinos nőt vagy egy átlagosat választana-e a pasi. Persze, hogy akkor az elsőt.
2009. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
62%

Ha már az ágyig jutottunk Uraim,akkor sajnálattal közlöm,hogy annak oka van ha egy nő nem kívánja a sexet.

A hiba meg lehet,hogy az Önök készülékében keresendő!

2009. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!