Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti kit választanátok?...

Pasik, ti kit választanátok? A csinos, fiatal szexelni szerető fiatalt, vagy az átlagos külsejű, gyerekszerető, főzni jól tudó, de a szextől többnyire vonakodó nőt.

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 10:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg jó, ha az eredeti(és valljuk be, elég sablonos és értelmetlen) témától elrugaszkodtunk, nem kell ennek 1 dologról szólnia.

Csak egy dolgot lehet hozzátenni: Nem lehet általánosítani.

2009. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
87%
Nem olvastam végig a válaszokat.De ha a párpmból indulok ki akkor az ideál(oltalmazó,szexi,csinos,főzni tudó,gyerekeket szerető,megértő és laza lányokat kedvelik,persze a sex is benne van,de akkor csak vele és mással nem,ja és szeretik ha őket kényeztetik)Szóval összevetve a kettő együtt.De ha csak szép és sexis valaki azt csak dugni akarják,hosszú távra rendes,értelmes nőket keresnek.
2009. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
60%

Én is fetrengek a röhögéstől.

Meg már piszokul szégyenlem magam.

Nem föstöm magam,kisestélyibe se járok,imádom a kinyúlt melegítőnacimat, jól sütök és főzök,szeretem a gyerekeket meg a szexet is.Apjukat meg lecserélem egy 20 évesre majd ha nem bírja:-))))

2009. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos, attól, hogy valaki csinos, fiatal és nem vonakodik a szextől, még nem következik egyenesen arányosan az, hogy nem tud főzni vagy nem szereti a gyerekeket (erre példának vagyok pl. én, persze szex csak a párommal, 25 évesen fiatalnak számítok, olyan alkatom van, hogy nincs túlsúlyom - de nem vagyok piszkafa se -, kedvelem a gyerekeket és ők is kedvelnek engem - anyukám tanítónő, és többször is voltam már nála segíteni a gyerekek mellé -, és a családból én főzök a legjobban).

De ha egy kapcsolatban szexuális akadályok vannak akármelyik fél részéről, a másik egy idő után megelégeli, hogy úgymond a párja mindig talál valami kifogást (erre meg példa a szüleim, bár apám gyerekszeretetét megkérdőjelezném, főzni tud pár dolgot, viszont anyu ha közeledik, sokszor elutasítja, anyu meg már többször a fejéhez vágta, hogy ha így viselkedik vele, hogy mindig elutasítja, akkor keres valakit, akinek kedves, bár még nem tette meg, de ha apám nem változtat, egyszer megteszi és nem csak mondani fogja).

2009. dec. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Nagyon köszi a sok-sok választ. Rengeteget segítettek, akik nem egymással leveleztek, hanem a kérdésre igyekeztek válaszolni.

A kérdésemre a férfiak válaszát vártam.

Lehet, hogy nem volt eddig túl egyértelmű. A pasim még nem döntött. 32 éves vagyok, és nem lehet gyerekem. Valahogy nem tudtam megtanulni jól főzni, bár igyekeztem. Viszont szerintem összeillünk a párommal. Ő elvált, és már van gyereke. A vetélytársam nem a felesége, hanem egy másik nő, aki más típus, mint én. A két típus, a szépasszony, és a boldogasszony (mint Móricznál). Nem tud dönteni közöttünk, én pedig nem tudom, hogy feladjam, és ezzel eldől a kérdés, vagy küzdjek érte. Ja, és nehezítő tényező, hogy meghalt már az anyja.


És ne írjátok, hogy akkor tanuljak meg jól főzni, mert ez egyszerűen nem megy. Valahogy nem érzem az arányokat. Főzök rendszeresen, de nem túl jól sikerül. Annál is inkább, mert zöldségeket eszem, kevés párolt húst, rizst. Ettől egészséges, és fitt vagyok. A zsíros pörköltöt mondjuk meg nem eszem, ezért hiába kóstolom, nem lesz az igazi.

2009. dec. 9. 12:47
 66/75 anonim ***** válasza:
76%
És ez a férfi, aki most vacilál, mit szeret jobban? a zsíros pörköltet vagy a jégsalátát? mert ezen múlik minden. Ha pörköltet, engedd el, mert nem fogsz érte megtanulni főzni, ha neked más az ízlésed.
2009. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
84%

Itt az egyik fő kérdés akkor az,hogy akar-e még gyermeket a párod vagy sem.

Egyébként mennyire nem fiatal az"átlagos"nő?


Mondjuk nekem nem kellene olyan pasi,aki ringbe küld egy másik nővel.Ha most nyersz is ,legközelebb alulmaradhatsz.


A pörköltet lehet nem zsíros húsból készíteni,meg egyébként is van rengeteg kaja a pörkölten kívül.Azonkívül a levét ha megkóstolod,már lehet következtetni a hús ízére.De tálaláskor kirakhatod a fűszereket,aztán ízesítse ,ahogy tetszik.Ez szerintem csupán nyafogás,ha nem szeretsz főzni,nem azt kell mondani,hogy nem tudsz,hanem keress egyszerűen összeüthető kajákat.Vannak klassz húspácok készen is,azokkal képtelenség elrontani az ételt.Vagy fizess be egy jó konyhára.vagy főzzön a párod.Ezt most magadtól gondolod,vagy tényleg ennyire központi dolog nálatok,hogy mit főzöl?

2009. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
100%
Hat en,mint ferfi azt gondolom,h veled jarna jobban, mert gyermeke van mar, tehat lennel te, aki ugyan nem foz annyira jol, de csini vagy (ha jol ertem) es gondoskodo, de masik no hiaba nemzokepes,ha mar most sem izgatja a szex,h meg nem is szult es mar most nem olyan kivanatos, akkor mi lesz kesobb? Nekunk igenis fontos a szex es aki ezt tagadja,az hazudik, vagy impotens.
2009. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
72%

23 éves koromban u.ezeket gondoltam mint te. Mintha csak én írtam volna. Tudtam főzni, meg elláttam a háztartást, az akkor még élettársamat...stb 26 évesen becsúszott a gyerek és minden megváltozott. Úgy meg fog változni az életszemléleted el sem hiszed. Az alkatom, felfogásom, hozzáállásom a dolgokhoz ugyan olyan, sőt minden ugyan olyan, csak van 1 gyerekünk, aki felborította persze az életünket és lehiggasztotta a 2 hülyét, akik eddig totál elmebetegek voltak :). Most ott tartok, hogy 17 hetes kismami vagyok megint és 3 gyereket szeretnénk :). A cégem meghívott a mikulás napi bulira (családostól egyértelműen) és 2 kollégám is megjegyezte, hogy sosem felejtik el, mit mondtam anno: -Nem normális aki szül!!! Nekem purtyé!?

Igen ezt én mondtam, de erre meg kell érni. (Ezt tudtam rá mondani)

Most foglalkozz a pároddal, szórakozzatok, bulizzatok, aztán el fog jönni az az idő mikor már más értékrended lesz.

2009. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyit, most 28 vagyok. Ennyit jelent 4-5 év.
2009. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!