Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti kit választanátok?...

Pasik, ti kit választanátok? A csinos, fiatal szexelni szerető fiatalt, vagy az átlagos külsejű, gyerekszerető, főzni jól tudó, de a szextől többnyire vonakodó nőt.

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 10:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
82%
Kedves kérdező! Én egy ennyi idős nőnél szánalomra méltónak tartom, hogy egy férfi ilyen helyzetbe hozza. Én nem lennék senki "vetélytársa". Nem szerethet téged ez az ember annyira, ha nyíltan ennyit filózik és vacilál kettőtök között...ha valaki szeret, olyannak fogad el, amilyen vagy és nem is fog más nő az eszébe jutni. Sok nő van, akinek nem lehet gyereke, nem is minden pasi akar gyereket. Szerintem neked olyan az ideális, aki nem akar, ha te sem akarsz. Ha meg akarsz, ott az örökbefogadás lehetősége vagy az inszemináció, ha ez megoldható. Nem kell ettől még magadba fordulni és azt mondani, hogy nem lehet gyereked. Lehet, hogy lehetne más úton-módon.
2009. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 A kérdező kommentje:
Na, hát nekem nem fog becsúszni a gyerek, mert mint írtam, nem lehet. Orvosi értelemben képtelenség. Nem is vagyok bánatos miatta. A ring azért van, mert mindannyian az ismerkedési fázisban vagyunk, én is több férfi közül döntöttem mellette. Annak örülök, hogy őszinte velem, és nem sunnyogta el, hogy még nem döntött. Érzéseim szerint a másik nővel picikét az elveszett mamát akarja pótolni, aki jó parasztosan főzött. Vagy mégsem? Ahogy így hallom, szexuálisan nem passzolnak egymáshoz, mert a pasi erős szexualitású, és velem egyezik az étvágya ilyen téren. Hogy akar-e gyereket..., hát...azt mondta nem, de ez lehet, hogy csak azért, mert tudja, hogy azért ez egy fájdalmas pont egy nőnek. Bár én megbékéltem ezzel a gondolattal, mert sikeres vagyok a munkámban.
2009. dec. 9. 13:44
 73/75 anonim ***** válasza:
A ketto nem zarja ki egymast. Elsot szeretonek, masodikat felesegnek )
2014. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de a szex nagyon fontos!
2014. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim válasza:
Elsőt választom, de ha a kettőt osszeonthetem az meg jobb
2016. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!