Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti kit választanátok?...

Pasik, ti kit választanátok? A csinos, fiatal szexelni szerető fiatalt, vagy az átlagos külsejű, gyerekszerető, főzni jól tudó, de a szextől többnyire vonakodó nőt.

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 10:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
76%
Viszont remekül főzök,sütök,szeretem a gyerekeket és a mai napig gond nélkül fél napig fent bírok maradni a nyeregbe.
2009. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
93%
11:29 - Ismerek egy nőt, aki egymást követő években (kis kihagyásokkal) 4 gyereket szült a férjének, és ugyanúgy néz ki, mint az első szülés előtt, ha a gyerekek nélkül látnád, nem is hinnéd, hogy van gyereke.
2009. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
69%
nekem 1 babám van. nem jön rám a 3 évvel ezelőtti gatyám, maciruhában főzök, átlagos a kinézetem, teljesen jól érzem magam a bőrömben, igényes vagyok magamra és a babámra ééééés szeretem a szexet, még akkor is ha 3szor keltem fel előző éjjel a gyerekhez. Ez mentalitás kérdése. De nem szeretem ezt a nagy kisarkítást. Igen is megváltozik terhesség után, nem csak lelkileg , sokszor testileg is. Ez nem baj, csak így kell "megélni" , "elfogadni". van egy olyan 3 gyermekes anyuka , aki fiatalkori méretéhez most plusz 40 kg-t visel. Le se akar fogyni, a férje még jobban szereti, mert "van mit fogni rajta". Nem szabad a férfiak, férjek szemszögéből nézni, hogy csakis a szexi, csinos a befutó. Persze van, akinek ez alap, ő így érzi jól magát. De ne "szóljuk" le a másik oldalt!!
2009. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
93%
11:29 - Ja, és nem járt plasztikai sebésznél, nem koplaltatta magát, egyszerűen ilyen az alkata, egészségesen táplálkozik, és mozog.
2009. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
71%
Már elnézést, és akkor mi van, ha valaki szülés után nem ugyanolyan? Érdekel ez egy normális férfit, mikor a felesége az ő gyerekét szülte meg? Szerintem nagyon felszínes gondolkodásúnak kell ahhoz lenni, hogy valaki kilóra, centire, "állagra" "mérjen" valakit. Ezzel az erővel a férfiakat is lehetne centire mérni, de lenne érteleme? Normális mérce ez? Lehet valaki tökéletes külsejű, de az abszolút nem jelenti, hogy ő lesz az igazi, hogy ő vele majd le lehet élni egy életet.
2009. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
91%
Én még messze nem vagyok negyven, és azért lakkozom a körmöm, mert nekem így tetszik. Természetesen nem úgy értettem, hogy az már rögtön ápolatlan, aki nem. A lényeg nem a mackón van, hanem az ízléses öltözködésen, és az ápoltságon. Én sem kosztümben futok. :)
2009. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
68%

Kár,azt azért megnézném,milyen kosztumbe futni:-))

Lehet most született egy új spottág?

2009. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
74%
így van,ahogy írja valaki, hogy egy "normális" férfi a feleségét /párját szereti , nem 100%ban a testét. Ha valaki magáért teszi a fogyókúrát, azt hogy 1 hónap múlva már 36os méretű gatyákba bújik, szíve joga. Csak akkor van baj, ha ezt azért teszi mert jön a nóta, hogy "drágám, kicsit fogyhatnál" vagy "régen olyan feszes volt a popód"...és mi van a sörhassal, meg az évek alatt felkúszó szépséghájjal a férfiaknál?:)
2009. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
100%
Felhívnám szíves figyelmeteket a kérdésre. Mert ez minden,csak nem a válasz rá amit itt műveltek!! A kérdező meg fetreng a röhögéstől rajtatok!! :)))
2009. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
72%
az valószínű, azért most is mindenkit felpontoztam
2009. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!