Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalok családi támogatás...

Fiatalok családi támogatás nélkül: ti nem borultok ki néha azon, milyen nehéz elindulni az életben támogatás nélkül?

Figyelt kérdés
Mindig is jó gyerek voltam, alig lehetett panasz rám. Jól tanultam, szorgalmas voltam, bevallom, az egyetem alatt kicsit bele is fáradtam már a hajtásba, ugyanis rájöttem, hogy az én pedáns életem sem ér többet semmivel sem más szemében a drogozó, züllő, tanulatlan társaiménál, sőt a családom le is néz ezért, mert én ilyen vagyok. Hamarosan záróvizsgázom, de a szüleim pár hete közölték velem, hogy mennem kell innen. A vizsgáig még kihúzom valahogy, de utána költözni akarok a párommal. Messze kell innen mennünk a munka miatt, a páromnak lehet a munkáját is fel kell adnia. A diplomámmal az elhelyezkedést elfelejthetem, nem sokat ér. Az is lehet, hogy külföldre megyünk, ráadásul egy olyan országba, amit nem szeretek, így még nehezebb. Hogy éljük túl a következő hónapokat, éveket a családjaink támogatása nélkül, úgy, hogy a költözésre az összes félretett pénzünk elmehet?
2014. máj. 18. 10:15
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
Jól érzékelem, hogy neked itt a kocsi a legnagyobb sérelmed? Arról panaszkodsz végig, hogy nem íratták a nevedre, meg a bejárás, meg a saját kocsi körül forog az összes kommented...
2014. máj. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!