Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Kapuzárási pánik" 27 évesen....

"Kapuzárási pánik" 27 évesen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Most jutottam el arra a pontra, hogy muszáj kiadnom magamból!


Mielőtt mindenki szörnyülködne a címen, leírom a történetet. Kérlek részletesen olvassátok el, minden mondatot komolyan gondolok!


27 éves vagyok. Még sosem volt komoly kapcsolatom. Lazább kapcsolatom már volt +35 éves nőkkel. De a saját korosztályom egyszerűen lenéz. Jobb esetben is csak lelkitársnak, barátnak vagyok jó, de több sajnos nem lehet.


Ma belegondoltam, hogy pár év múlva 30 leszek. Életem legszebb éveit egyedül töltöttem. És valószínűleg ez így is marad. Ha 7-8 évig visszautasítást kaptam a korosztályomtól, ez a jövőben miért változna?


Legszebb éveimet magányosan töltöttem, szinte szex nélkül. És ez maradandó(?) lelki sebeket okozott.


Legalább a szex részét szeretném pótolni, ezért úgy döntöttem, hogy prostikhoz fogok járni. Nehéz döntés volt, mert nem az a típus vagyok. Viszont teljesen normális libidóm van, ezért nem jó érzés évekig szex nélkül élni. Először is kíváncsi vagyok, milyen lehet a szex egy korombéli lánnyal. És erre nincs más mód.


Persze lehet jönni, hogy milyen sz*ralak vagyok, hogy prostizni járnék, meg hogy ezért nem volt még soha barátnőm, de halkan megjegyzem: még csak most érett meg a fejemben a gondolat. Egészen idáig vártam. És nem 50-60 évesen szeretnék "felébredni", mikor már a vágyaim sem olyanok, mint most, és ki tudja a férfiasságom hogyan fog működni akkor.


Azért ebbe a kategóriába írtam ki a kérdést, mert felnőtt emberek véleményére vagyok kíváncsi, nem tinikére.


2014. aug. 26. 19:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/104 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Tanácsokat szeretnék adni, illetve kérdezni pár dolgot, ha nem gond.

- Nagyon különböző hobbid/világszemléleted van, mint a korosztályodnak?

- Kevés az önbizalmad?

- Szokatlanul csendes vagy?

- Esetleg nagyobb társasággal vagy, és mindenen olyan "feltűnően" nevetsz, miközben a lányokat nézed?


Ezek szoktak a gyakoribb okok lenni, amiért a lányok elkerülnek egy fiút. A különböző ízlés azért "baj", mert nem találsz közös témát a korosztályoddal, a kevés önbizalom és az a miatti csendesség nagyképűnek mutat, ha valaki nem ismer, mivel azt az érzést kelti, hogy "nem akarsz beszélgetni". A feltűnő nevetés fiúbandáknál viszont zavarba hozza a visszahúzódóbb lányokat "most rajtam nevetsz?", és nem mernek közeledni, még ha esetleg bejönnél se.

Valamint, ne vedd sértésnek, de nem teszed "túl magasra" a mércét a lányokkal kapcsolatban? Ezzel azt akarom kérdezni, hogy nem csak a vékony, modellszerű beképzelt csajokat próbálod meghódítani, akik úgy gondolják, náluk semmi esélyed, és a "normálisakra" ügyet sem vetsz?

Bocs, ha néhol esetleg nyersen fogalmaztam, csak segíteni szeretnék neked. Egyébként megértelek, hasonló problémáim vannak.


25/L

2014. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/104 A kérdező kommentje:

31:

"- Nagyon különböző hobbid/világszemléleted van, mint a korosztályodnak?"

Nem annyira különbözik. Nyilván vannak ilyen-olyan fiatalok. Én is beillek valamelyik csoportba.


"- Kevés az önbizalmad?"

Nincs kevés. Átlagosnak mondanám. A sok visszautasítás hatására csoda lenne, ha sok lenne. És az is csoda, hogy nem fordult át negatívba!


"- Szokatlanul csendes vagy?"

Nem én vagyok a társaság középpontja, de hallatom a hangom.


"- Esetleg nagyobb társasággal vagy, és mindenen olyan "feltűnően" nevetsz, miközben a lányokat nézed?"

Nem jellemző.


Nevetni fogsz: eddig még egyetlen modellszerű csajnál sem próbálkoztam be. Mind átlagos lányoktól kaptam a visszautasítást.

2014. aug. 26. 21:42
 33/104 A kérdező kommentje:
És köszönöm a fáradozásod!
2014. aug. 26. 21:42
 34/104 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány dolog, amivel egyáltalán nem értek egyet a hozzáállásoddal kapcsolatban.


1) Mindig a "saját korodbeli" lányokra hivatkozol: én 18 évesen 24 éves nővel jártam, 20-21 éves koromban ismét, jelenleg pedig (22 évesen) egy 18 éves nő oldalán találtam meg a boldogságot. Éppen ezért véleményem szerint az életkor nem releváns tényező egy párkapcsolat kialakításakor.


2) Ne haragudj, de párkapcsolat nélkül miből gondolod, hogy a legszebb éveidet "rontottad el"? Ez ismét egy társadalom által belénk nevelt sztereotípia, aminek véleményem szerint nem kell fejet hajtani. Ha egészséges párkapcsolatot tudsz kialakítani egy nővel, akkor aki később majd a feleséged lesz, azok lesznek utólag a legszebb éveid.


3) Apropó párkapcsolat kialakítása: meg kell tanulni megfelelően kommunikálni, mivel minden kapcsolat alapja a minőségi kommunikáció, természetesen mindkét fél részéről, ehhez véleményem szerint pedig elengedhetetlen az önismeret, mivel torz önismeret torz emberi kapcsolatokat szül. Ha pedig egészséges az önismereted, akkor tudsz őszinte szívvel, érdekek nélkül nyitni a másik ember felé.


4) A 3-as pont vége pedig a személyiségtípusról, toleranciáról szól. Mivel ha ismered magad, akkor tudod azt is, hogy a személyiségednek mik a pozitívumai/negatívumai, tehát tudod azt is, hogy a másik félnek mit kell tolerálnia egy párkapcsolat során. Ez oda-vissza igaz.

2014. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/104 A kérdező kommentje:

"1) Mindig a "saját korodbeli" lányokra hivatkozol: én 18 évesen 24 éves nővel jártam, 20-21 éves koromban ismét, jelenleg pedig (22 évesen) egy 18 éves nő oldalán találtam meg a boldogságot. Éppen ezért véleményem szerint az életkor nem releváns tényező egy párkapcsolat kialakításakor. "


Korombélit úgy értettem, hogy huszonéves. Egy 39 éves nővel nem működhet komoly kapcsolat, ha majd gyerekeket is akarok.


"2) Ne haragudj, de párkapcsolat nélkül miből gondolod, hogy a legszebb éveidet "rontottad el"? Ez ismét egy társadalom által belénk nevelt sztereotípia, aminek véleményem szerint nem kell fejet hajtani. Ha egészséges párkapcsolatot tudsz kialakítani egy nővel, akkor aki később majd a feleséged lesz, azok lesznek utólag a legszebb éveid."


Szerintem csodás lehet a szerelmünkkel megnézni a naplementét, utána meg sétálgatni a Duna parton. A szeretkezésekről nem is beszélve. Tehát van egy-két dolog, amit sport és egyéb hobbi, meg a barátok nem pótolhatnak.


3-as, 4-es pont:


Korrekt!

2014. aug. 26. 22:09
 36/104 A kérdező kommentje:
35: mekk!
2014. aug. 26. 22:10
 37/104 anonim ***** válasza:
100%

Valami miatt mégsem a "jó lányoknál" kopogtatsz, ha mind visszautasított. Azt próbáltad már, hogy valamelyik hobbid kapcsán próbálsz ismerkedni? A hasonló hobbi hasonló gondolkodást takarr, és nagyobb eséllyel találsz rá a megfelelő partnerre.


25/L ismét

2014. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/104 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintem nem azt jelenti a nő tisztelet, hogy bármilyen is a nő, bárhogy viselkedik, tisztelni kell." Persze, hogy nem. Persze, hogy lehetnek preferenciáid. DE ha eleve azzal kezded, hogy minden nő potenciálisan hosszútávú ribi, akkor ezzel csak elüldözöd még azokat is, akik valójában nem azok.
2014. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/104 anonim ***** válasza:
Én azt tudom mondani,hogy mielőtt prostizni kezdenél adj még egy esélyt a sorsnak.Pl. (viccet félretéve!) próbálj meg itt ismerkedni.Én sok szimpatikus emberrel ismerkedtem már itt meg,volt akivel nagyon jó barátság is kialakult.Szerintem talán szerelem is kialakulhat,próbáld meg mielőtt ilyen döntést hoznál!
2014. aug. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/104 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


37: a hobbim során sajnos nem lehet lányokkal ismerkedni.


38: van kivétel! ritka, de őt keresem.


39: már vagy 3 éve próbálok itt (is) ismerkedni. sikertelenül. nem hinném, hogy épp most jönne össze. 8 évem volt rá, összejöhetett volna az ismerkedés ennyi idő alatt. nyilván én is folyamatosan fejlődtem a 8 év alatt.

Vannak barátaim. Nincs kedvem még párszor átélni, hogy "nagyon helyes és jólelkű srác vagy, de legyünk csak barátok"

Az említett szolgáltató pedig nem életem csúcspontja. Csak a közel jövőt feszegettem. Semmi kedvem az önkéntes cölibátushoz. Még akkor sem, ha kimondatlanul, de a nők szerint egy fogatlan 50es alkesz illene hozzám. Csak mert átlagosan nézek ki. (belsőmet sokan meg se akarják ismerni, mert külső alapján szelektálnak)

2014. aug. 27. 07:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!