Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Kapuzárási pánik" 27 évesen....

"Kapuzárási pánik" 27 évesen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Most jutottam el arra a pontra, hogy muszáj kiadnom magamból!


Mielőtt mindenki szörnyülködne a címen, leírom a történetet. Kérlek részletesen olvassátok el, minden mondatot komolyan gondolok!


27 éves vagyok. Még sosem volt komoly kapcsolatom. Lazább kapcsolatom már volt +35 éves nőkkel. De a saját korosztályom egyszerűen lenéz. Jobb esetben is csak lelkitársnak, barátnak vagyok jó, de több sajnos nem lehet.


Ma belegondoltam, hogy pár év múlva 30 leszek. Életem legszebb éveit egyedül töltöttem. És valószínűleg ez így is marad. Ha 7-8 évig visszautasítást kaptam a korosztályomtól, ez a jövőben miért változna?


Legszebb éveimet magányosan töltöttem, szinte szex nélkül. És ez maradandó(?) lelki sebeket okozott.


Legalább a szex részét szeretném pótolni, ezért úgy döntöttem, hogy prostikhoz fogok járni. Nehéz döntés volt, mert nem az a típus vagyok. Viszont teljesen normális libidóm van, ezért nem jó érzés évekig szex nélkül élni. Először is kíváncsi vagyok, milyen lehet a szex egy korombéli lánnyal. És erre nincs más mód.


Persze lehet jönni, hogy milyen sz*ralak vagyok, hogy prostizni járnék, meg hogy ezért nem volt még soha barátnőm, de halkan megjegyzem: még csak most érett meg a fejemben a gondolat. Egészen idáig vártam. És nem 50-60 évesen szeretnék "felébredni", mikor már a vágyaim sem olyanok, mint most, és ki tudja a férfiasságom hogyan fog működni akkor.


Azért ebbe a kategóriába írtam ki a kérdést, mert felnőtt emberek véleményére vagyok kíváncsi, nem tinikére.


2014. aug. 26. 19:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/104 anonim ***** válasza:
74%
Na akkor látod vegyél példát utolsóról. Legyen lakásod kocsid aztán csak tapadnak majd rád a nők.
2014. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/104 A kérdező kommentje:

Igen ezen vagyok! Viszont egy prosti még mindig olcsóbb, mint egy hosszútávú r*banc, aki lakásért, meg kocsiért van velem.


Olyan kapcsolatot szerettem volna, ami igazi érzelmeken alapul.

2014. aug. 26. 19:56
 13/104 anonim ***** válasza:
77%
Én teljesen megértelek.Menj prostikhoz,ha van rá pénzed,csak ne verd nagydobra,nehogy a nagy Ő-t majd ez riassza el.
2014. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/104 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 26. 20:02
 15/104 anonim ***** válasza:
65%

_____A kérdező kommentje:


Igen ezen vagyok!_____


Na így aztán soha a büdös életbe nem lesz lakásod kocsid.


Olyan lányt keress aki dolgozik és spórolós. Nem bulizós piás.


Hidd el 35 körül egy Las Vegas-i családi nyaralás többet ér mint 20 évesen betépni egy siófoki discóba,

2014. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/104 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nöként soha nem jöhetne szóva olyan férfi, aki prostizik/ prostizott, túl nagy lenne a kockázat.


Másrészt aki 27 évesen élete végén érzi magát, azzal tényleg valami baj van, de pszichikailag.

2014. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/104 A kérdező kommentje:

18: 20-35 közötti lány vagy gondolom.


Csak mert rájuk jellemző ez a mentalitás "jól belerúgni egyet a földön fekvőbe".


Büszke lehetsz magadra. Kettőnk közül én legalább nem vagyok rosszindulatú.

2014. aug. 26. 20:06
 18/104 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó mert honnan a bánatból tudnád meg, mit csinálta párod x hónapja, éve a kapcsolat előtt?
2014. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/104 A kérdező kommentje:

De viszonozom a "kedvességet": nem fogok senkinek sem beszélni a prostizásról. És valószínűleg a férfiak 99%-a így van vele. Nem hiába nyújt jó megélhetést a hölgyeknek :)


Ha érdekel a téma és bővebben utána olvasol: igényesebb szolgáltatók szoktak nyilatkozni, hogy olyan férfiak is járnak hozzájuk, akik igényesek, intelligensek, kedvesek.


Tehát lehet, hogy a pasid/jövendőbeli pasid is volt már ilyen szolgáltatónál.


Szép álmokat! És jó morfondírozást! :)

2014. aug. 26. 20:14
 20/104 anonim ***** válasza:
100%
Veled is az a baj, hogy csak a külsőnél vagy leragadva. Nem lehet, hogy belül nincs rendben valami? Lehet, túl kevés az önbizalmad.
2014. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!