Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Kapuzárási pánik" 27 évesen....

"Kapuzárási pánik" 27 évesen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Most jutottam el arra a pontra, hogy muszáj kiadnom magamból!


Mielőtt mindenki szörnyülködne a címen, leírom a történetet. Kérlek részletesen olvassátok el, minden mondatot komolyan gondolok!


27 éves vagyok. Még sosem volt komoly kapcsolatom. Lazább kapcsolatom már volt +35 éves nőkkel. De a saját korosztályom egyszerűen lenéz. Jobb esetben is csak lelkitársnak, barátnak vagyok jó, de több sajnos nem lehet.


Ma belegondoltam, hogy pár év múlva 30 leszek. Életem legszebb éveit egyedül töltöttem. És valószínűleg ez így is marad. Ha 7-8 évig visszautasítást kaptam a korosztályomtól, ez a jövőben miért változna?


Legszebb éveimet magányosan töltöttem, szinte szex nélkül. És ez maradandó(?) lelki sebeket okozott.


Legalább a szex részét szeretném pótolni, ezért úgy döntöttem, hogy prostikhoz fogok járni. Nehéz döntés volt, mert nem az a típus vagyok. Viszont teljesen normális libidóm van, ezért nem jó érzés évekig szex nélkül élni. Először is kíváncsi vagyok, milyen lehet a szex egy korombéli lánnyal. És erre nincs más mód.


Persze lehet jönni, hogy milyen sz*ralak vagyok, hogy prostizni járnék, meg hogy ezért nem volt még soha barátnőm, de halkan megjegyzem: még csak most érett meg a fejemben a gondolat. Egészen idáig vártam. És nem 50-60 évesen szeretnék "felébredni", mikor már a vágyaim sem olyanok, mint most, és ki tudja a férfiasságom hogyan fog működni akkor.


Azért ebbe a kategóriába írtam ki a kérdést, mert felnőtt emberek véleményére vagyok kíváncsi, nem tinikére.


2014. aug. 26. 19:32
 81/104 A kérdező kommentje:
Ha változna valami azzal, hogy képet mutatok, megtenném!
2014. aug. 28. 10:13
 82/104 anonim ***** válasza:
Ha változna valami, megtennéd... így, mivel nem teszed meg, esélyt sem adsz magadnak a változtatásra, csak 8 oldalon keresztül sajnáltatod magad... ha neked így jó, akkor egészségedre.
2014. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/104 anonim ***** válasza:
Adok tanácsot.:D
2014. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/104 A kérdező kommentje:

"Ha változna valami, megtennéd..."


Nem tudom, hogy félregépelted-e, de ez így értelmetlen. Minek kéne változzon, hogy megtegyem?

2014. aug. 28. 10:20
 85/104 A kérdező kommentje:

83: nem hinném, hogy tudnál érdemben tanácsot adni :)

normális frizurám van. jó az ízlésem -> nem öltözködök rosszul.


mire gondoltál még? :)

2014. aug. 28. 10:23
 86/104 anonim ***** válasza:
Amiket írtál, az szubjektív megítélés, ízlés kérdése, amiről nem lehet vitatkozni. Érdemben pedig nem tudok Neked már mit írni, mert csak ismételném magam.
2014. aug. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/104 A kérdező kommentje:

Én is belefáradtam. Mert ez nem vezet sehová. Nem olyan bonyolult a kérdés: vagy tetszek egy lánynak annyira, hogy észrevesz és meg szeretne ismerni vagy sem.


Egyszerű ez az egész történet, mint a 100as szög. Nincs benne se trükk, se semmi.

2014. aug. 28. 10:31
 88/104 anonim ***** válasza:

Egyszerűen kíváncsi vagyok,hogy miért van az,hogy a korosztályod átnéz rajtad.

Mivel a külső a legelső amit látsz a másikból ( tudom,hogy nem csak ez számít,igen!) kíváncsi vagyok,milyen lehetsz,milyen lenne az első benyomásom rólad.

2014. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/104 A kérdező kommentje:

Pedig pár évvel fiatalabbnak tűnök a koromnál.


Ha ez lenne a legelső felkérés, akkor boldogan eleget tennék neki. De a hosszú évek során te lennél kb. a 30. ilyen nő, akinek ilyen céllal képet küldtem.

És az előzőek sem váltak hasznomra.

2014. aug. 28. 10:38
 90/104 anonim ***** válasza:

ugyan mar.tenyleg nem a kulso szamit. lattam mar alacsong, kopasz, po pocakos, izzadasra hajlamos ffit es csunyacska, kimobdotfan nagy, rossz alaku, malackepu lany is tartos kapxsolatban azert vagyunk ilyen sokdelek, h mindenkimegtalalja aki neki a legszebb.


semmi de semmi jelentosege annak, h a kerdezo hpgy nez ki. biztos vagyok benne, h nala 100x csunyabbak is elnek bolog hazassagban. csak konnyebb neki azzal takarozni, h a jpkepu ferfiake a vilag, mint onvizsgalatot tartani. mert tudod, az nem lehet, h mindenki hulye csak te vagy helikopter. ha egy nonek sem kellesz 35 alatt, akor bizong benned van a hiba


miben valtoztathatnal:legy oszibtebb magadhoz, ha tenyleg segitseget kersz, akor feleskefes magyarazkodni, aritani, csusztatni, fals elmrleteket gyartani, mert nekunk mindegy, h probalsz cselezni, hisz nem mi ulunk a godor melyen, hanem te. nezz szemve a problemaidal, lasd meg a hibaidat, amin gudsz valtoztass, tobbit meg fogadd el. nem a nok a hibasak, mert nem szeretnek. neked kellene tenned azer, h szerethetove valj.

mondtak mar, h gogos vagy es egyfajta intellektualis folennyel szolsz, kommunikalsz az emberekkel. na ez pl ezerszer irritalobb, mint egy atlagos arc. nem lattalak soha,tehat ez nem befolyasol, megis az itt adott reakcioid alaphan nekem annyira nem vagy szimpstikis a kenyeddel, a stilusoddal,az eletszemleleteddel, h egy joizu beszelgetest nem tudok elkepzelni veled,nem hogy parkapcsolatot. zzallj le arrol h a tobbi ferfi jokepu anok meg onteltek, mert ba mindenki szemben halad veled az utopalyan, akkor te vagy az a hulye, aki rossz iranybol kozelitette meg


lbezest az oszintesegemert. minden jot!

2014. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!