Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Kapuzárási pánik" 27 évesen....

"Kapuzárási pánik" 27 évesen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Most jutottam el arra a pontra, hogy muszáj kiadnom magamból!


Mielőtt mindenki szörnyülködne a címen, leírom a történetet. Kérlek részletesen olvassátok el, minden mondatot komolyan gondolok!


27 éves vagyok. Még sosem volt komoly kapcsolatom. Lazább kapcsolatom már volt +35 éves nőkkel. De a saját korosztályom egyszerűen lenéz. Jobb esetben is csak lelkitársnak, barátnak vagyok jó, de több sajnos nem lehet.


Ma belegondoltam, hogy pár év múlva 30 leszek. Életem legszebb éveit egyedül töltöttem. És valószínűleg ez így is marad. Ha 7-8 évig visszautasítást kaptam a korosztályomtól, ez a jövőben miért változna?


Legszebb éveimet magányosan töltöttem, szinte szex nélkül. És ez maradandó(?) lelki sebeket okozott.


Legalább a szex részét szeretném pótolni, ezért úgy döntöttem, hogy prostikhoz fogok járni. Nehéz döntés volt, mert nem az a típus vagyok. Viszont teljesen normális libidóm van, ezért nem jó érzés évekig szex nélkül élni. Először is kíváncsi vagyok, milyen lehet a szex egy korombéli lánnyal. És erre nincs más mód.


Persze lehet jönni, hogy milyen sz*ralak vagyok, hogy prostizni járnék, meg hogy ezért nem volt még soha barátnőm, de halkan megjegyzem: még csak most érett meg a fejemben a gondolat. Egészen idáig vártam. És nem 50-60 évesen szeretnék "felébredni", mikor már a vágyaim sem olyanok, mint most, és ki tudja a férfiasságom hogyan fog működni akkor.


Azért ebbe a kategóriába írtam ki a kérdést, mert felnőtt emberek véleményére vagyok kíváncsi, nem tinikére.


2014. aug. 26. 19:32
 51/104 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a válaszokat, de társkereső? Ha átlagos kinézeted van, minden napra jut egy új randi és meg fogod találni az igazit. Én nem kezdenék a helyedben prostikhoz járni, egyik az hogy nyilván betegségeket terjesztenek, a másik, hogy utána ha normális kapcsolatod lesz ez hogy vallod majd be neki? Szerintem simán tönkretenné a következő kapcsolataidat.


Nincsenek barátaid? Velük eljárhatnál bulizni.

Ha kiderülne a páromról hogy járt prostinál, biztos örökre elfelejthetne, pedig már 5 éve együtt vagyunk.

l22

2014. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/104 A kérdező kommentje:

49: pár centi híján 180 vagyok. Ez gondolom átlagosnak számít. Vagy alacsonynak.


Nem hinném, hogy a képküldés változtatna a helyzetemen.


50: sportolás.


51: "Nem olvastam el a válaszokat, de társkereső? Ha átlagos kinézeted van, minden napra jut egy új randi és meg fogod találni az igazit."


Ezen felnevettem. :) Átlagosként a társkeresőn egyáltalán nem válaszolnak a nők. Havonta ha egy válasz érkezik. Egyszer volt egy ugyanilyen naiv lány barátom. Mondtam neki, hogy regisztráljon a képeimmel és írjon lányoknak. Megtette. Váratlanul érte, hogy nem érkezett válasz egy kiküldött levélre sem. Azóta már másképp látja a helyzetet.


"a másik, hogy utána ha normális kapcsolatod lesz ez hogy vallod majd be neki?"

szerinted majd egy nő be fogja vallani a kalandjait egy pasinak? nem vagyok már olyan naiv :) van némi élettapasztalatom...


"Nincsenek barátaid? Velük eljárhatnál bulizni. "

Vannak és járok!

2014. aug. 27. 11:12
 53/104 anonim ***** válasza:

ha a 180 az alacsony, akkor mi lenne szerinted az átlagos testmagasság Magyarországon? jártál már utcán?

mert lehet, szét kéne nézni :D

2014. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/104 anonim ***** válasza:
51%

ja a másik. egy normális, szeretetteljes kapcsolatba, amire te vágysz, abba nem fér bele egy ekkora óriási hazugság: letagadni, hogy prostiztál.

egyszerűen nem fér bele. ha nem volt még őszinte, szereteten alapuló kapcsolatod, akkor ezt most nyilván máshogy képzeled el.

viszont szerintem ha kicsit változtatsz a hozzáállásodon, vagyis szerintem sokat kéne, és szert teszel egy szerető barátnőre, és tényleg boldog kapcsolatotok lesz, és ez kiderül, a nők 99%-a szerintem elhagyna téged, bármennyire is szeretne.

esetleg egy lelkileg sérült, önbizalomhiányos nő döntene úgy, hogy nem hagyna el. de ezek a nők amúgy sem igen képesek kiegyensúlyozott kapcsolatot kialakítani.

tehát ezért gondold át ezt.

mert én megértem, hogy kell a szex, de ezzel eléggé aláásod a jövődet, és hidd el, ha most úgy is gondolod, hazugságra nem fogsz tudni boldog életet alapozni.

2014. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/104 anonim ***** válasza:
53%
amugy meg a magassag nem lenne ekkora akadaly... van, akiknek tenyleg szamit de boven vannak npk, akik szonten alacsonyak v epp letojjak, h mekkora a ffi
2014. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/104 anonim ***** válasza:
51%

figyuzz, ha küldd el nekem a szöveget, amivel internetes társkeresőn próbálkozol.

ki fogom neked javítani olyanra, hogy valakinél bejöjjön.

2014. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/104 anonim ***** válasza:
kimaradt, hogy gondolod. ha "gondolod", küldd el
2014. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/104 anonim ***** válasza:

utolso:

nagyon kedves vagy, de szemelyesen a kerdezovel fog talalkozni, nem veled.


amugy nem tudom, mire a kerdes. a szolfaltatoi sxferat v kiprobalja v nem a kerdeseket v korektul megvalaszolja v haritja. de etol meg ugy van, ahogy van. es ugy is marad...

2014. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/104 anonim ***** válasza:

Egyet nem értek.

Az teljesen érthető hogy hiányzik a szex. De akkor miért nem szórakozóhelyen csípsz fel 1-1 numerát 1 éjszakára? Bármelyik fővárosi szórakozóhelyen 100féle típusú lány van, pár ital után tuti "ismerkedős" kedvükben vannak, és nem számít annyira a kinézet.

Nem mindig kellemes a másnap, de azért csak más lesz így, ez elfogadottabb is mint a k*rvázás, kevesebből is meg lehet úszni. Ugyanúgy érzelemmentes, illetve lehet kicsit több érzelem is van benne, meg izgalmasabb is, az tuti.


Mondjuk pár válaszból úgy tűnik, itt a nőkhöz való hozzáállással is gond lehet, de pár hódítás még lehet meg is hozná az önbizalmad.


Szóval ez miért nem opció?

26/N

2014. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/104 A kérdező kommentje:

53: előző munkahelyemen minden férfi legalább egy fél fejjel magasabb volt tőlem :)


"ja a másik. egy normális, szeretetteljes kapcsolatba, amire te vágysz, abba nem fér bele egy ekkora óriási hazugság: letagadni, hogy prostiztál."

ha rákérdezne elmondanám. nem tagadnám le. de szerinted egy nő be fogja valaha vallani, hogy volt olyan hogy a szórakozóhely mosdójába dugta meg egy számára először látott pasi? volt már ilyen. és még csak nem is olyan lány volt az alany, aki első vagy második ránézésre könnyűvérűnek tűnne...


"viszont szerintem ha kicsit változtatsz a hozzáállásodon"

nagyon sokat változtam az évek során. mond, miben kéne még változnom? (ahhoz hogy ne külső alapján ítéljenek meg, hanem ugyanolyan esélyt adjanak ismerkedésnél, mint egy jópasinak)



"figyuzz, ha küldd el nekem a szöveget, amivel internetes társkeresőn próbálkozol.

ki fogom neked javítani olyanra, hogy valakinél bejöjjön."

mindenkinek személyre szabott leveleket írok. tehát ez is változik. meg ahogy én is fejlődtem, úgy csiszolódott a stílusom is.


+ a lány barátom is kipróbálta, ő is úgy járt mint én. tehát az igényekkel van a gond.


mondok egy példát: szórakozóhelyen voltunk. bejött egy lány. volt rajta felesleg, kissé willendorfi vénusz alakja volt. tehát közel sem modell csaj volt. egy társaságba kerültünk. mi történt? le se vette a szemét a haveromról, aki jópasi. és a barátnőjével együtt nyomult a haveromra! miközben én sem vagyok ronda, ráadásul sportos testalkatom van. de keresztül nézett rajtam.


és nem ez volt az első és egyetlen eset.


ezért írtam azt, hogy 30as nőknek reálisabb önértékelésük van.

2014. aug. 27. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!