Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Kapuzárási pánik" 27 évesen....

"Kapuzárási pánik" 27 évesen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Most jutottam el arra a pontra, hogy muszáj kiadnom magamból!


Mielőtt mindenki szörnyülködne a címen, leírom a történetet. Kérlek részletesen olvassátok el, minden mondatot komolyan gondolok!


27 éves vagyok. Még sosem volt komoly kapcsolatom. Lazább kapcsolatom már volt +35 éves nőkkel. De a saját korosztályom egyszerűen lenéz. Jobb esetben is csak lelkitársnak, barátnak vagyok jó, de több sajnos nem lehet.


Ma belegondoltam, hogy pár év múlva 30 leszek. Életem legszebb éveit egyedül töltöttem. És valószínűleg ez így is marad. Ha 7-8 évig visszautasítást kaptam a korosztályomtól, ez a jövőben miért változna?


Legszebb éveimet magányosan töltöttem, szinte szex nélkül. És ez maradandó(?) lelki sebeket okozott.


Legalább a szex részét szeretném pótolni, ezért úgy döntöttem, hogy prostikhoz fogok járni. Nehéz döntés volt, mert nem az a típus vagyok. Viszont teljesen normális libidóm van, ezért nem jó érzés évekig szex nélkül élni. Először is kíváncsi vagyok, milyen lehet a szex egy korombéli lánnyal. És erre nincs más mód.


Persze lehet jönni, hogy milyen sz*ralak vagyok, hogy prostizni járnék, meg hogy ezért nem volt még soha barátnőm, de halkan megjegyzem: még csak most érett meg a fejemben a gondolat. Egészen idáig vártam. És nem 50-60 évesen szeretnék "felébredni", mikor már a vágyaim sem olyanok, mint most, és ki tudja a férfiasságom hogyan fog működni akkor.


Azért ebbe a kategóriába írtam ki a kérdést, mert felnőtt emberek véleményére vagyok kíváncsi, nem tinikére.


2014. aug. 26. 19:32
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 A kérdező kommentje:

Nem érdekel. Mindenki válasszon magának olyan párt, aki neki tetszik. Én szeretnék ebből kimaradni. Nincs kedvem több visszautasításhoz.


Aztán az is lehet, hogy lelkileg érett nők között kéne keresgélnem. Csak nem tudom, hogy hosszútávon működhet-e 10 év korkülönbséggel egy kapcsolat.


Talán érettebb vagyok a korosztályomnál. Nem csoda, hiszen a barátaim is a 30as korosztályból vannak.

2014. aug. 28. 13:34
 92/104 A kérdező kommentje:

Érdekességképp: megmutattam egy nő barátomnak a kérdést. A következő választ írta: (engedélyével bemásolom)


"Nézd, szerintem a kérdést is tök fölösleges volt feltenned. Tök ismeretlenek nem fogják tudni neked megmondani, hol hibázol, hisz nem is ismernek ,nem ismerkedtek veled párkapcsolat céljából, nem randiztak veled. Lövésük nem lehet semmiről (és nekem sem igazán), csak vaktában lövöldöznek. Nem vagy fölényes szerintem ,csak unod már az ezerszer leírt közhelyeket és idegesítenek, ez tök érthető. Egyesek azt sem bírják elviselni, ha valaki nincs velük egy véleményen és már ezt fölényeskedésnek veszik. Minden ember más, kizárt, hogy ne lenne olyan nő, akinek szimpatikus lennél, mint férfi. Ezerszer jobb belső tulajdonságaid vannak ,mint a férfiak nagy részének, ha őket elviselik a hibáikkal együtt a nők, nehogymár tőled várjanak tökéletességet! Más kocsmázik, agresszív, nőt ver, drogozik, felelőtlen, stb. mégis megtalálja a párját, akkor nehogy már az legyen veled szemben az elvárás, hogy tökéletes legyél és mohón lesd a nők minden kívánságát, feladva mindent, ami egyéniséggé tesz csak azért, mert nekik ez van ínyükre.

Már régen is mondtam neked, hogy a legjobb tanácsot azoktól kaphatnád, akikkel már randiztál és akik nem akartak utána tőled semmit. Viszont ők nem akarnak veled ebben a témában őszintén beszélni. Tök mindegy, hogy ezeken a nőkön kívül kiket kérdezgetsz, ismeretlenül szart sem fog érni a tanácsuk."

2014. aug. 28. 14:16
 93/104 anonim ***** válasza:

Az ismerősöd ezt írta rólad:


"Már régen is mondtam neked, hogy a legjobb tanácsot azoktól kaphatnád, akikkel már randiztál és akik nem akartak utána tőled semmit. Viszont ők nem akarnak veled ebben a témában őszintén beszélni."


Miért van az, hogy akikkel korábban már randiztál, nem akarnak a fenti témában beszélgetni veled?

2014. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 anonim ***** válasza:

"ismeretlenek nem fogjak tudni neked megmkndani, h hol hibazol"


ezek szerint az ismerosod szerint is te rontod el vhol. mi is ezt akartuk tudatositani. hogy hol a gond, tenyleg csak sejthetjuk. de hogm a magassagoddal meg a bem eleg jokepu fejeddel van baj, az tuti. csak neked kpnnyebb ezt gondolni....

2014. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/104 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező most már komolyan kíváncsi vagyok mit rontasz el egy randin.Leírnád hogy szoktál viselkedni?Vagy gyere el velem egy kávéra xD
2014. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/104 A kérdező kommentje:

93: azt mondják, hogy minden rendben volt, helyes vagyok, kedves vagyok csak nem volt meg a "szikra". vagy szó nélkül lekopnak.

ezért nem tudom tőlük megkérdezni, vagy ezért nem mondanak őszinte választ.


94: feltéve, ha én hibázok és nem azok felszínesek, akikkel összefutottam.


95: én is kíváncsi lennék rá, de nem vagyok a próba randik nagy híve :P

2014. aug. 28. 19:29
 97/104 anonim ***** válasza:

Egy ilyen "állítólagosan 27 éves dumagép" aki itt mindekit megszégyenítően megválaszol legyen az értékelhetetlen meglátású válasza, jó helyzetfelismerő válasza,a te korosztályod válaszai, idősebb korosztály válasza. Hogy lehetséges az, hogy itt kihozod magadból a maximumoz, ezzel szemben nem tudsz a lehengerlő stílusoddal lányokat Elkápráztatni? Te szegény! Kapcsolatot sem tudsz kialakítani?

Itt 10 oldalon keresztül jó sikerült. Írod, hogy átlagos, jó külsővel rendelkező fiú vagy. A válaszaid összeférhetetlenek a problémáddal. Bizonyára jól szórakoztat milyen sokan beveszi a dumádat. Te lehetnél a pszichológus válaszol c. rovat főszerkesztője.

Mit szólsz ehhez? Várom az elemzésed.

2014. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/104 A kérdező kommentje:
Mert többet számít az arc a huszonéves korosztálynál, mint a duma.
2014. aug. 28. 20:34
 99/104 A kérdező kommentje:
és csak annyit mondtam, hogy átlagosan nézek ki. nem azt, hogy jól.
2014. aug. 28. 20:35
 100/104 anonim ***** válasza:
100%

a kerdezo 27 eves, meg sosem volt kpmoly kapcsolata, ritkas szex is caak olyan nokkel, akik kozelebb vannak a 40-hez, mint a 30-hoz. voltak, akik eselyt adtak, de az elso randi utan eltubtek, mint szurke szamar a kodben. itt se es netes tkereson se sikerult mg neki soha es valljuk be, igy 10 oldal utan az ittlevok kozul is egyre tobbunket kezdi iritalni.


azzal kezdodott, h magatol valoszinuleg az eletveb nem jut szexhez a korosztalyaval, ahogy eddig se. ezert most prostizasra adna a fejet mint vegso es efyetlen megoldas. oda jutott, ninxs vele semmi problema, csak hat edig csak felszjnes lanyokkal talalkozott.


a legnagyobb hulye is megvan a tortebetben: en. sajnalom, h erre pazaroltam az idom es az energiam, sokkal hasznosabban es tartalmasaban is tolthettem volna.


ez volt az utolso hszem ide.

2014. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!