Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szégyenlem magam, de...

Nagyon szégyenlem magam, de szemét dolog lenne tőlem, ha szakítanék?

Figyelt kérdés

Párom nős volt, amikor megismerkedtünk. Csak kalandot akartunk mind a ketten, de több lett belőle, és hamarosan beadta a válást. Nekem egyértelmű volt, hogy a gyerekeik a nőnél maradnak, de megállapodtak, hogy heti 2x nála vannak, plusz minden 2. hétvége. Meg ahogy alakul. Nem örültem, de úgy voltam vele, hogy próbáljuk meg. De nem működik. Amikor itt vannak a gyerekei, én kifutnék a világból. Nem nekem való, nagyon fiatal vagyok még pótanyának.


Viszont mégis miattam vált el - mit tegyek?


2014. okt. 27. 15:10
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim válasza:
26%
Mind a ketten szánalomra se méltó idióták vagytok! Te azért mert olyan világi képben élsz ami nem segít élni. A pasi meg azért,mert képes volt ezért tönkre vágni a házasságát! Már csak azt a két gyereket lehet sajnálni...
2015. jan. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek azóta, kérdező?
2015. jan. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
67%
Utólag csak azt tudom mondani,hogy 22 évesen már bőven norma szintjén kellett volna rögzülni,hogy családos emberrel nem kezdünk,akármilyen természetű is.Oké,megcsalós típus,de annyi eszed neked is lehetett volna,hogy hagyod a francba és legalább egy egyedülállóval kezdesz,akkor kevesebb gondod lenne.Ti magatok csináltátok a bajt,szóval egyétek meg,amit főztetek.Na meg remélem,hasonlóan "hűséges" kis férjed lesz,mert az ilyen ember megérdemli.
2015. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!