Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szégyenlem magam, de...

Nagyon szégyenlem magam, de szemét dolog lenne tőlem, ha szakítanék?

Figyelt kérdés

Párom nős volt, amikor megismerkedtünk. Csak kalandot akartunk mind a ketten, de több lett belőle, és hamarosan beadta a válást. Nekem egyértelmű volt, hogy a gyerekeik a nőnél maradnak, de megállapodtak, hogy heti 2x nála vannak, plusz minden 2. hétvége. Meg ahogy alakul. Nem örültem, de úgy voltam vele, hogy próbáljuk meg. De nem működik. Amikor itt vannak a gyerekei, én kifutnék a világból. Nem nekem való, nagyon fiatal vagyok még pótanyának.


Viszont mégis miattam vált el - mit tegyek?


2014. okt. 27. 15:10
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
45%
Visszakapod a sorstól kamatosan.
2014. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem is éltek együtt, akkor mit érdekel hogy mennyit vannak nála a gyerekek?

Nem sajátíthatod ki. Nem a háziállatod.

2014. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
37%
Tudtam,hogy egy huszonéves r ibanc! Így legyen ötösöm a lottón!!!
2014. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

Nem élünk együtt, de ha ott vannak a gyerekei, akkor vagy nem megyek át, vagy ha átmegyek, akkor nem érzem jól magam. Ennek meg így nincs értelme.


Ez a "sorstól visszakapod" csak a megcsalt nők mentsvára.

2014. okt. 27. 15:41
 25/53 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, mondok egy vadonatújat - sem szidva, sem dícsérve: ha már egyszer így alakult, mi lenne, ha a pároddal felnőtt emberként megpróbálnátok megbeszélni a gondokat, és valahogy megoldani a helyzetet? (ha nem éltek együtt, nem tűnik se lehetetlennek, se iszonyú nehéznek, mi a bánatért kellene "pótanyaként" neked nevelni egyáltalán az ő gyerekeit, van azoknak a gyerekeknek anyja meg apja is)

Ha hiszed, ha nem, az őszinte kommunikáció csodákra képes...

2014. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
78%
Ez hülyeség., hogy visszakapod a sorstol.Igen, ha gonosz vagy és szemét, azt visszakapod, de ha a sajàt érdekedben végetvetsz ennek, mert nem akarsz tönkremenni, azt nem hogy nem kapod vissza, hanem àldani fogod a napot, amikor észhez tértél és kidobtad.Tapasztalat!!!
2014. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
Beszéltünk róla, ő csak úgy tud elképzelni egy komoly kapcsolatot, hogy abban a gyerekeinek is helye van. Az nem tartható hosszú távon, hogy van ő meg a gyerekei meg teljesen külön én meg ő.
2014. okt. 27. 15:48
 28/53 anonim ***** válasza:
24%
25 Az nevet aki a végén nevet, ugye ez a kedvenc szöveged? Itt is lesz nevetés, csak nem te leszel az aki utolsóként nevet.
2014. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
46%
"Ez a "sorstól visszakapod" csak a megcsalt nők mentsvára." Leszel te még megcsalt nő,kislány!Pár év múlva majd itt sírsz nekünk!
2014. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
72%
miert en szakithatnal, ha nem jo ez igy, lepj ki belole. A pasi meg majd visszakullog az exfelesegehez, vagy felakasztja magat. De o a hibas... ket gyerekkel mar azert nem a farkunk utan megyunk...
2014. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!