Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szégyenlem magam, de...

Nagyon szégyenlem magam, de szemét dolog lenne tőlem, ha szakítanék?

Figyelt kérdés

Párom nős volt, amikor megismerkedtünk. Csak kalandot akartunk mind a ketten, de több lett belőle, és hamarosan beadta a válást. Nekem egyértelmű volt, hogy a gyerekeik a nőnél maradnak, de megállapodtak, hogy heti 2x nála vannak, plusz minden 2. hétvége. Meg ahogy alakul. Nem örültem, de úgy voltam vele, hogy próbáljuk meg. De nem működik. Amikor itt vannak a gyerekei, én kifutnék a világból. Nem nekem való, nagyon fiatal vagyok még pótanyának.


Viszont mégis miattam vált el - mit tegyek?


2014. okt. 27. 15:10
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
23%

Ha már nős pasival dugattad a hályas sejhajod, vagy tűrd el a gyerekeket vagy tágulj onnan!!

szemét cajber!

2014. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
21%
Gratulalok! Azt kapod, amit erdemelsz. Szetszedted oket (nem, nem kell a duma arrol hogy ez nem igaz) es akkor meg lenne pofad visszatancolni? Akkor mi ertelme volt tonkretenned egy csaladot?! En a helyedben lehajtott fejjel turnem amit kiharcoltam magamnak. Szivbol kivanom hogy teged is hagyjon majd el a ferjed valaki masert ket gyerekkel. Sosem allnek ossze csalados emberrel, mert igazi NOnek tartom magamat, aki tudja hogy ennel tobbet erdemel. Te meg azt sem erdemled, amid most van. Visszakapod az elettol, ne felj. A kerdesedre pedig az egyertelmu valasz: Igen, de a szemetseg nem megfelelo szo az utszeli viselkedesedre.
2014. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
26%
Ja, az kimaradt hogy a pasi termeszetesen megerdemelne hogy dobd.
2014. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
77%
Azért egy olyan pasi, aki 30 évesen lelép egy valószínűleg huszonéves feleség mellől, két kicsi gyerek mellől, csak mert beújít egy 22 évest, az inkább rohadjon meg, és jobb a feleségnek nélküle. Hátha talál magának valami rendes társat.
2014. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 Bence_ ***** válasza:
73%

Pár embernek fura az értékrendje. Annak örülni, hogy másnak is rossz??

Azt a kapcsolatot az anyuka, apuka alakította így, hogy az egyikük ki akart abból lépni. Ha jó lett volna akkor max megcsalja a pali, de nem hagyja el.

Kérdező megtudod fogalmazni, hogy mi zavar a gyerekekben?

2014. okt. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
62%

Hát, hogy őszinte legyek, van bennem egy adag kárörvendés.A csaló pasi 2 szék közül a földre esik,ha elhagyod.(és a neje se tart rá igényt ezek után)


Viszont a megcsalt feleségnek van esélye visszahódítani a gyerekei apját.


Neked jó lecke volt, hogy ne kezdj ki nős gyerekes emberrel.

Ha meg már el is vált miattad, bizalmat szavazott neked, és szeret.Te meg szétszakítasz,ha képletesen is egy családot, aztán azt mondod, bocs, mégse kell, no comment...


Viszont, tedd azt, amit jónak gondolsz, mivel a te életed.

2014. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
79%

Srácok, segít valaki dekódolni a 42-es versenyzőt? Mi a rák az a cajber????


Kérdezőnek: szakítsatok, ha úgy érzed, hogy sok ez neked. A manus majd kb. rád keni, hogy "dehét miattad váltam el". De inkább most lépj, mint évek múlva.

2014. okt. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
29%

Kíváncsi lennék, körülbelül mennyi lehet a válaszadók átlag IQ hányadosa. Egyesek igencsak lehúznák az arányt.


Más téma, de kötődik: Nem lehetne az internethasználatot, sőt, akkor már inkább a szavazati jogot intelligenciához kötni? Csak úgy eszembe jutott.

2014. okt. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
42 - es vagyok. 47 - es, mi volt a kerdes?
2014. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
22%
Pfff... Én azért nem ítéllek el, mert összejöttél vele, elvégre ő volt családos ember, nem te. Ellenben kicsit magasra áraztad be a p*nád, ha azt hitted, többet fog érni, mint a két gyereke. Mégis miből gondoltad, hogy miattad őket is otthagyja?
2014. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!