Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szégyenlem magam, de...

Nagyon szégyenlem magam, de szemét dolog lenne tőlem, ha szakítanék?

Figyelt kérdés

Párom nős volt, amikor megismerkedtünk. Csak kalandot akartunk mind a ketten, de több lett belőle, és hamarosan beadta a válást. Nekem egyértelmű volt, hogy a gyerekeik a nőnél maradnak, de megállapodtak, hogy heti 2x nála vannak, plusz minden 2. hétvége. Meg ahogy alakul. Nem örültem, de úgy voltam vele, hogy próbáljuk meg. De nem működik. Amikor itt vannak a gyerekei, én kifutnék a világból. Nem nekem való, nagyon fiatal vagyok még pótanyának.


Viszont mégis miattam vált el - mit tegyek?


2014. okt. 27. 15:10
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt tokeletes*
2014. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Ha normálisan minden 2. hétvégén lennének itt a gyerekek, azzal nem lenne bajom. Nem gondoltam, hogy őket is dobja, de azt igen, hogy az anyjuk fogja nevelni őket.
2014. okt. 27. 15:26
 13/53 anonim ***** válasza:
65%
A pasi kellett,de a vele járó gondok már nem kellenek? Tipikus r ibanc felfogás!A sz aros gatyáját azért hajlandó vagy kimosni?
2014. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
76%
Mivel nem szereted, szakíts vele.
2014. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

Felnőtt férfi, ki tudja mosni a gatyáját. Nem az nyja vagyok.

Nem élünk együtt.

2014. okt. 27. 15:30
 16/53 anonim ***** válasza:
87%
Mennyi idős vagy és mennyi a pasi? Ne ragadj le mellette, ha nem vagy boldog...
2014. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
56%

Most mégis milyen választ vársz itt? ? ? ? ?

Hát ha nem bírod a kölköket, fuss ki a világból! Nem kár érted, riherongy.

2014. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanebben voltam én is kérdezö!Dobd ki a fenébe.A nö persze most bosszubol àllandoan a nyakatokra dobja a gyerekeket, hàt akkor apucika egye meg azt, amit ö fözött, és nem a kérdezö.Gondolom, te se szoritottàl pisztolyt a fejéhez, hogy màrpedig vàljon el.Nyilvàn nem Volt fényes a hàzassàguk, ha elvàlt a nötöl.Amugy én is problémàztam ezen, vagy két évig, hogy jajj de hät szegényke ott hagyta a csalàdjàt, miattam, szoval vele kell maradni.Aztàn emiatt majdnem idegösszeroppanàst kaptam.Aztàn kidobtam a francba, és azota élek, mint hal a vizben. :-)Nem kell vele maradni, ha nem akarsz!!!!
2014. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem éltek együtt akkor mi közöd hozzá,hogy mennyit vannak ott a gyerekek??? Igy már sántít egy kicsit a történet,édes!
2014. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Én 22 vagyok, ő 30. A gyerekek 3 és 5 évesek.
2014. okt. 27. 15:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!