Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utalom a nevemet! Napi szinten...

Utalom a nevemet! Napi szinten megalaznak es megvernek miatta suliban, szuleim meg semmit nem teszek?

Figyelt kérdés
Komolyan elegem van!! Altalanosban vegig alaztak, megutottek, rugdostak, volt, hogy komolyabban meg is vertek es gunyt uztek a nevembol. Gimiben meg rosszabb. :( ki vagyok kozositve. A ezeteknevem is eleg durva, plane errefele. De a keresztnevem :( Nem ertem miert kaptam ezt a nevet. Arra hivatkoznak otthon hogy anya, nagyi, dedi es onnan mindenkit igy hivnak. Ma osszerugdostak a labamat, tiszta veralafutas. Sirva konyorogtem, hogy valtoztasuk meg. Ha kihivnak felelni, mindenki hangosan nevet, tavaly biziosztaskor ahogy mondtak a nevemet sikitozott az osszes lany a nevetestol, elegem van, legszivesebben megolnem magam:(( annak aki nem a mi megyenkben lakik(borsod) leirom privatban, de az a kerdese, hgy ilyekor meltanyosagbol nem lehet annak ellenere megvaltoztatni h csak 15 vagyok? Esetleg meltanyossagbol? :((
2015. márc. 4. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim válasza:
Sajnálom,ami veled történik,rossz lehet így :/ és szüleid suliváltásba sem mennének bele?? Nem hagynám hgy az en gyerekem bántsák,de próbáld magad megvédeni. Leírod nekem is mi a neved??? Szolnok megyei vagyok
2015. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim válasza:
Nekem is leírnád a neved? Budapesti vagyok.
2015. ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 jack5 válasza:
Nógrád. Neved leírod de amúgy vágj vissua ;-)
2015. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 Jónás a Pap válasza:
Halljatok ez a gyerek letörölte/letoroltek a fiókját es nem tok uzenetet küldeni neki. Hogy hivjak?:D
2015. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:

Nem mondom meg, de a vezetékneve egy népcsoport, a keresztneve meg egy régi név, ami ma már nem divat gyereknek adni, de az egyik leggyakoribb hagyományos magyar női név.

Sőt, nem csak magyar, a formái kb az egész világon elterjedtek.

2015. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!