Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utalom a nevemet! Napi szinten...

Utalom a nevemet! Napi szinten megalaznak es megvernek miatta suliban, szuleim meg semmit nem teszek?

Figyelt kérdés
Komolyan elegem van!! Altalanosban vegig alaztak, megutottek, rugdostak, volt, hogy komolyabban meg is vertek es gunyt uztek a nevembol. Gimiben meg rosszabb. :( ki vagyok kozositve. A ezeteknevem is eleg durva, plane errefele. De a keresztnevem :( Nem ertem miert kaptam ezt a nevet. Arra hivatkoznak otthon hogy anya, nagyi, dedi es onnan mindenkit igy hivnak. Ma osszerugdostak a labamat, tiszta veralafutas. Sirva konyorogtem, hogy valtoztasuk meg. Ha kihivnak felelni, mindenki hangosan nevet, tavaly biziosztaskor ahogy mondtak a nevemet sikitozott az osszes lany a nevetestol, elegem van, legszivesebben megolnem magam:(( annak aki nem a mi megyenkben lakik(borsod) leirom privatban, de az a kerdese, hgy ilyekor meltanyosagbol nem lehet annak ellenere megvaltoztatni h csak 15 vagyok? Esetleg meltanyossagbol? :((
2015. márc. 4. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
88%

Hát én biztos űrlény vagyok, de egyszerűen sosem értettem, hogy lehet valakit kinevetni a neve miatt, ahogy azt sem, hogy emberek név alapján is képesek megítélni másokat, de ez már egy másik téma...

Az, hogy valakit bántanak, megaláznak a neve miatt egyenesen vérlázító! Megkérdezhetem mi a neved? Rettentő kíváncsi vagyok mégis mi vált ki ilyen rémes dolgokat az osztálytársaidból.

2015. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
Írhatod a neved priviben(vas megye) lehet nem is olyan vészes.
2015. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
Ja, és Pest megyében lakom. (11-es voltam)
2015. márc. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 A kérdező kommentje:
A suli min. fele kisebbsegi, ok eleve verekszenek, meg a tanarokat is meglokik/megutik neha. A tobbi, aki magyar meg nagyon szemet, akivel csak lehet, mert a kisebbsegiekkel nem lehet. A tanarok felteszik a ket kezuket es nem foglalkoznak a dologgal.
2015. márc. 4. 22:49
 15/75 anonim ***** válasza:
92%

Ha gondolod, írj :)

18L Bács megyéből, engem is anno sokat piszkáltak a nevem miatt

2015. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:

Ha látják, hogy kiállsz magadért, nem alázkodsz meg, akkor előbb utóbb már nem lesz annyira vicces nekik és alább hagy ez. Mást ezek ellen nem igazán lehet tenni. Persze elmehetsz dokihoz látleletet vetetni és följelentheted őket, de kiskorúak, szóval sajnos egy kis ejnye-bejnyén kívül ők mást nem kapnak, rajtad viszont csúnyán bosszút állhatnak.

Amúgy nekem volt egy osztálytársam aki utálta a nevét. Hivatalosan sose változtatta meg, 18 éves kora után sem, de nem azon a néven mutatkozik be, és nem is hívja úgy senki. Választott magának egy neki tetszőt, ugye az új ismerősöknek eleve úgy mutatkozik be, a régieket meg megkérte, hogy így hívják, ezután csak arra a névre fog hallgatni.

Amúgy én csongrádi vagyok, írj nyugodtan.

2015. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
100%

De mi a neved?

Végh Béla?

Masztur Bálint?

Kolompár Nintendó?

A feketelábú indiánt pedig addig üsd, amíg lélegzik. Gyáva népség az.

2015. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
ha gondolod, küldd el privátban (Budapest), nem tudom elképzelni, hogy mi lehet az a név ami miatt ennyire cikiznek :o
2015. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
45%
Szánalmasak, hogy a magyar iskolákban ez ellen semmit nem tesznek, hogy az egyik gyerek bántalmazza a másikat. Rengeteg iskolában történik ez de bármi érdemi lépés ez ellen egyenlő a 0-val. Szüleid helyében kicsit helyreraknám a kedves tanárok agyát mert ez undorító.
2015. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem is megírnád?(Bács megye).

Am, ha tényleg ilyen iskolába jársz,valószínűleg a névváltoztatás után is cikiznének tovább, pláne,hogy ők már ismernek és tudják az igazi neved,így ugyanúgy rád ragadna továbbra is, vagy találnának mást amivel kikezdenének.

Megoldás: Magántanuló leszel ,vagy kolesz másik városba ,vagy pedig megpróbálsz beilleszkedni. Ano engem is sokat csúfoltak mikor kívülálló voltam az iskolába, aztán nagy nehezen beilleszkedtem egy társaságba,onnantól,hogy voltak barátaim leszálltak rólam. De tudom milyen nehéz,kitartást!

2015. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!