Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utalom a nevemet! Napi szinten...

Utalom a nevemet! Napi szinten megalaznak es megvernek miatta suliban, szuleim meg semmit nem teszek?

Figyelt kérdés
Komolyan elegem van!! Altalanosban vegig alaztak, megutottek, rugdostak, volt, hogy komolyabban meg is vertek es gunyt uztek a nevembol. Gimiben meg rosszabb. :( ki vagyok kozositve. A ezeteknevem is eleg durva, plane errefele. De a keresztnevem :( Nem ertem miert kaptam ezt a nevet. Arra hivatkoznak otthon hogy anya, nagyi, dedi es onnan mindenkit igy hivnak. Ma osszerugdostak a labamat, tiszta veralafutas. Sirva konyorogtem, hogy valtoztasuk meg. Ha kihivnak felelni, mindenki hangosan nevet, tavaly biziosztaskor ahogy mondtak a nevemet sikitozott az osszes lany a nevetestol, elegem van, legszivesebben megolnem magam:(( annak aki nem a mi megyenkben lakik(borsod) leirom privatban, de az a kerdese, hgy ilyekor meltanyosagbol nem lehet annak ellenere megvaltoztatni h csak 15 vagyok? Esetleg meltanyossagbol? :((
2015. márc. 4. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne a neved.

/Baranya/

2015. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
35%

Menj el a rendörségre látleletel! És mondj el mindent?

Én kiváncsi vagyok a nevedre az lehetetlen hogy azért piszkálnak enyire.

2015. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy errefele a csaladon es iskolan beluli eroszak mindennapos es nem igazan foglalkoznak vele. Ezt egy tanar is megmondta. Szabolcs es baz megyeben ahogy masoktol is visszahallottam, kb a rendor szid ossze, ha segitseget kersz. Old meg magadnak. Sirva konyorogtem a szuleimnek a kollegeiumert es a nevvaltoztatasert. Nem es nem, mert sokba van es nincs penzuk.
2015. márc. 4. 23:18
 24/75 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem a neved a gond.


De érdekel, veszprémi vagyok, írd meg.

2015. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:

nekem is sikerült két borzalmas nevet összeállítaniuk a szüleimnek. 18 éves korom betöltöttem, rohantam a névváltoztatóba. A családban még mindig mindenki szívózik velem, de legalább az új iskolában (közben egyetemre kerültem) senki nemigen tudja már a régi nevem. Meg ezek már intelligensek annyira, hogy nem a szüleimtől kapott vagy örökölt tulajdonságaim alapján ítéljenek kábé halálra első látásra. Sok sikert!

21n

2015. márc. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
Én Bács megyei vagyok :)
2015. márc. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
28%
3 as, Arielt én is ismerek, aki nem tudja, honnan van (Shakespeare, Biblia), az művelezlen...a kis hableánynak eredetileg nincs is neve.
2015. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
Ezen a névváltoztatás nem fog segíteni. Szólj a tanároknak, szüleidnek, hogy vernek, ilyet nem lehet. S akivel ezt megtehetik, tökmindrgy, hogy hívják.
2015. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek mindenkit csúfolnak. Kit az orra miatt, kit azért, mert Andi-Bandi, Ágnes-Mágnes, kit a szemüvege miatt. Mindegy hogy hívnak, ha a nem lenne neved, akkor is találnának valamit. Aztán szépen kialakul, hogy ki az áldozat. Az áldozat típust pedig bacogatni fogják, mert látják, hogy gyengébb, hogy zavarja stb. bármivel, amivel lehet. Sajnos te ez a típus vagy, ez nyilvánvaló, különben nem jutottál volna ide. Ezen azzal tudnál változtatni talán, ha más iskolába mennél és ott tiszta lappal indítanál. Itt te már elástad magad, mert mindenki pontosan tudja, hogy te az áldozat vagy, akit nagyon egyszerűen lehet cseszegetni, meg szórakozni rajta, és ez nem a neved miatt van így.


Nekem teljesen normális nevem van, Anett, és mégis csúfoltak vele, meg más dolgokkal is, de csak egy ideig, aztán rájöttek, hogy felesleges. Más nem volt ilyen szerencsés, pl. volt egy Csilla nevű lány, ami szintén egy szép és normális név, akit éveken át halálra szekáltak, meg egy Ádám nevű fiú is. Mert ők olyanok voltak, hogy lehetett. De pl. volt egy ikerpár is az osztályunkban, őket meg először csak úgy simán cseszegették mikor újként jöttek az osztályba, aztán mikor rájöttek, hogy halk hangúak, szerencsétlenek, akkor elszabadult a pokol és mindig mindenki rajtuk szórakozott, mikor miért....

2015. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:

Neki is teljesen normális neve van, csak régies, ma már nem divat.


De kérdező, vágj vissza, hogy bezzeg neked ritka neved van, nem egy tucat, divatnév.s királynői.

2015. márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!