Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utalom a nevemet! Napi szinten...

Utalom a nevemet! Napi szinten megalaznak es megvernek miatta suliban, szuleim meg semmit nem teszek?

Figyelt kérdés
Komolyan elegem van!! Altalanosban vegig alaztak, megutottek, rugdostak, volt, hogy komolyabban meg is vertek es gunyt uztek a nevembol. Gimiben meg rosszabb. :( ki vagyok kozositve. A ezeteknevem is eleg durva, plane errefele. De a keresztnevem :( Nem ertem miert kaptam ezt a nevet. Arra hivatkoznak otthon hogy anya, nagyi, dedi es onnan mindenkit igy hivnak. Ma osszerugdostak a labamat, tiszta veralafutas. Sirva konyorogtem, hogy valtoztasuk meg. Ha kihivnak felelni, mindenki hangosan nevet, tavaly biziosztaskor ahogy mondtak a nevemet sikitozott az osszes lany a nevetestol, elegem van, legszivesebben megolnem magam:(( annak aki nem a mi megyenkben lakik(borsod) leirom privatban, de az a kerdese, hgy ilyekor meltanyosagbol nem lehet annak ellenere megvaltoztatni h csak 15 vagyok? Esetleg meltanyossagbol? :((
2015. márc. 4. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 Költőnő? ***** válasza:
jahh, akkor nem :)
2015. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim válasza:
Nekem is írd le légyszi (BP)
2015. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
100%
a szekáláson nem fog segíteni a névváltoztatás, sajnos. én is céltábla voltam, és az oldotta meg, hogy másik suliba mentem. már az nagy megkönnyebbülés volt, és ott normális gyerekek közé kerültem. gimibe még néha szívattak de azon már mosolyogni is tudtam mert nem volt vészes. van pár ötletem, például próbálj keresni egy normális embert, akár másik osztályból, akivel haverkodhatsz. nekem anno azt hittem nincs egy barátom sem, később derült ki hogy lett volna csak már feléjük sem mertem nyitni. ha verekedni akarnak szaladj olyan helyre ahol tanárok is vannak, előttük csak nem fognak. nincs valami szakkör, sport amire járhatnál? ülj előre az órán, legyél inkább stréber, az is valami. az amúgy nem kerül pénzbe, hogy másik gimibe átmenj. többet érsz vele mint a névváltoztatással. sajnálom hogy szüleid ennyire közönyösek. kitartás!
2015. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:

A gúnyolódáson nem fog segíteni a névváltoztatás. Azért cseszegetnek, mert áldozattípus vagy, és ez ad nekik erőt, ettől érzik magukat nagynak. Sajnálom, hogy nap mint nap ezt kell átélned, és a szüleid nem törődnek veled. Mutattad már nekik azt, hogy hogy néz ki a tested a verésektől? Tényleg semmivel nem lehet meggyőzni őket, hogy átmenj másik suliba? :( Annyira nehezemre esik felfogni, hogy vannak ilyen szülők, akiknek a gyerekét napi szinten megalázzák, és mégis képtelenek legalább másik iskolába átvinni őt.

Egyébként engem is érdekel a neved (Baranya). Bár van 1-2 tippem, hogy mi lehet az.

2015. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:

Én is #64-el értek egyet.

Nem a neved miatt bántanak, hanem mert gyengének éreznek.

Itt most nem a fizikai dolgokra gondolok, hanem inkább mentálisan.

Tudod, a "gyerekek" ilyenek, megpróbálnak fogást találni azokon, akiket gyengének éreznek, vagy akivel nem találnak közös hangot.

Nálad a nevedre mentek rá, másra a vörös haja, kövérsége, szemüvegessége, alacsonysága, magassága, az orra, füle, akármilyen a célpont.

Neked komoly beilleszkedési zavaraid vannak. Nem mondom, hogy csak a te hibád, de ha 24-en mennek 1-el szemben, az nem véletlen.

Szerintem egyrészt rendet kéne tenni az osztályba, ez a tanárok feladat, és neked nem ártana egy pszichológus, ugyanis meg vagyok arról győződve, hogy ugyan az osztályod talán nem ideális, de akárhova máshova kerülnél, ott is problémáid lennének a többiekkel.

2015. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:

igen, másik suli kell, közeg, nem névváltoztatás. Azzal nem oldódik meg semmi.


S találj ki egy becenevet, hogy hogyan szólítsanak.

2015. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:

58:

Én is hallottam már az illetőről (a nevéről), egy ismerősöm szaktársa volt.

2015. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
67es, na, de híres lett :)
2015. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:

EZt olvasd el: [link]


Nem a neveddel van a fő baj.

2015. márc. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim válasza:
Nekem küldheted. Budapesti vagyok.
2015. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!