Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utalom a nevemet! Napi szinten...

Utalom a nevemet! Napi szinten megalaznak es megvernek miatta suliban, szuleim meg semmit nem teszek?

Figyelt kérdés
Komolyan elegem van!! Altalanosban vegig alaztak, megutottek, rugdostak, volt, hogy komolyabban meg is vertek es gunyt uztek a nevembol. Gimiben meg rosszabb. :( ki vagyok kozositve. A ezeteknevem is eleg durva, plane errefele. De a keresztnevem :( Nem ertem miert kaptam ezt a nevet. Arra hivatkoznak otthon hogy anya, nagyi, dedi es onnan mindenkit igy hivnak. Ma osszerugdostak a labamat, tiszta veralafutas. Sirva konyorogtem, hogy valtoztasuk meg. Ha kihivnak felelni, mindenki hangosan nevet, tavaly biziosztaskor ahogy mondtak a nevemet sikitozott az osszes lany a nevetestol, elegem van, legszivesebben megolnem magam:(( annak aki nem a mi megyenkben lakik(borsod) leirom privatban, de az a kerdese, hgy ilyekor meltanyosagbol nem lehet annak ellenere megvaltoztatni h csak 15 vagyok? Esetleg meltanyossagbol? :((
2015. márc. 4. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim válasza:
Szia,ismerem a helyzeted,engem is sokszor cikiztek, piszkáltak a nevem miatt is,és más miatt is,(ha gondolod elküldöm privátban)de nem szabad rá odafigyelned. Bár itt sajnos elég komoly a dolog, ezt meg kéne beszélned valami nagyobb hatalommal, pl szüleiddel,és le kell vezetned hogy ez neked miért is rossz. Szerintem megértik,és végül belemennek. De ha ez sajnos nem működik, akkor marad a rendőrség. Én azért kíváncsi lennék a nevedre, ha nem haragszol, Bács-Kiskun megyei vagyok. Sok sikert azért hogy a végén minden jó legyen,és kitartás :)
2015. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim válasza:
Velem is ez volt a helyzet, szegényebb családból származom és nem tudtam a legdivatosabb ruhákban járkálni, engem emiatt is gúnyoltak. Amint találtak egy kis fogást rajtam, az magával vonzotta a többit. A hangosabb osztálytársaknak pedig ez okozott örömet, ha a csendesebbeket cikizhették. Ettől lettek még menőbbek. De azóta szerencsére sok minden változott, 23 éves lettem, van férjem, szerető családom, az anyagi helyzetünk is sokkal jobb, saját vállalkozásom is van. Az egyik ilyen csajt legutóbb a tescoban láttam, kasszásként. Tudom, hülye az, aki hagyja magát, de aki nincs ilyen helyzetben, az nem láthatja át. Olyan nincs, hogy visszaadod, mert rosszabb esetben többen mennek rád. Ha úgy csinálsz, mint aki lesz.rja, akkor annál jobban csinálják. Úgyhogy fel a fejjel, te csak tanulj, pár év múlva visszanyal számukra a fagyi :P. Ja, és menj látleletet vetetni és jelentsd fel őket. Utána meglátod, csendben lesznek. Vagy ha van lehetőséged, válts sulit. Én is Borsodban élek. Te melyik városban? Igazából én is kíváncsi lennék a nevedre, de biztos vagyok benne, hogy nem az a "hibás". :)
2015. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:

A keresztnevedre annyi,hogy nincs vele baj,kicsit ódivatú, de amúgy egy teljesen,átlagos, hagyományos név, normális közegbe hidd el nem csúfolnának vele. Én pl. Kecskeméten élek több ilyen nevű fiatal lányt ismerek és egyről se tudok akit cikiztek volna ezzel a névvel(és más hagyományos nevekkel. A vezetéknévről sajnos elhiszem,hogy az agyoniskolázott rétegnek jó céltábla lehet. (ami elég szomorú).

De megint csak azt mondom,hogy a közeggel van baj,nem magával a névvel...

El kéne onnan kerülnöd,akárhogyan is, mert teljesen tönkre fognak tenni. Én nem bírom elhinni,hogy lehetnek ilyenek a szüleid,hogy inkább hagyják mindennap ütni-verni a saját kislányukat és meg se próbálnak segíteni rajta. Mindenképpen rá kéne venni őket a koleszra és más normális iskolára mert sajnos hallottam,hogy milyen tehetetlenek a tanárok az ilyen kisebbségi iskolákba,nemigen foglalkoznak ilyenekkel.

2015. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:

Mi a neved?

Hajdú-Bihari vagyok.

2015. márc. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:

Nekem is lécci írd meg. (Budapest)


El nem tudom képzelni mi lehet ez a név, hiszen a manapság szokásos hülye nevek kiestek, mivel már a nagymamádnak is ez volt.

2015. márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért vernek meg a cigányok mert fura neved van, hanem mert állatok és csak indokot keresnek. Ha normális lenne a neved akkor valami más csinált indokkal kötnének beléd.
2015. márc. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
Itt a bács megyeiek felül vannak reprezentálva én is Bács-Kiskunból vagyok.
2015. márc. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg a fogam miatt csúfoltak. Sajnos elég alacsony típus vagyok és hozzá hatalmas első két fogam volt. Már óvodás koromban kinőttek a felnőtt fogaim. Óvodában egyszer egy srác elbuktatott, majdnem kiesett a fogam, de mivel maradandó fog volt, így vigyázni kellett, hogy ki ne essen hosszú heteken keresztül csak pépeset ehettem, amíg vissza nem gyökeredzett rendesen. Mindkét első fogam elhalt, az egyikből letört egy darab és beszürkült. Plusz emellé még kifele állva is nőtt vissza. Fogszabályzó kellett. Emellé egy kis gyenge törékeny kislány voltam, akinek az apja vágta a haját és ő öltöztette, mert szülei elváltak, apjánál maradt. Szóval el tudod képzelni, hogy néztem ki. Írtó sokat csúfoltak. 18 éves koromig nem lehetett megcsináltatni a fogam, mert ugye a száj belül is nő, ahogy a test...gondolhatod. 6-7 éves koromtól 18 éves koromig meg voltam átkozva egy srác miatt. Rám is tette a bélyegét mélyen. De azóta már sok idő eltelt és idősebb fejjel tudom, hogy nem lett volna szabad hagynom, hogy csúfoljanak, hogy úgy kellett volna tennem, mintha nem zavarna, vagy visszavágnom valami frappánsan. Ezért mindenkinek, aki hasonló cipőben jár, azt tanácsolom, hogy álljon a sarkára, ne hagyja magát.
2015. márc. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
0%
Nem a neved miatt bantanak, hanem mert keptelen vagy megvedeni magad. Uss vissza 1-2* es meglasd, le fognak rolad szallni.
2015. márc. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim válasza:
Nekem is elárulnád a neved? Pest megye :)
2015. márc. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!