Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El fog hagyni a párom, mert...

El fog hagyni a párom, mert nem akarok gyereket, számítsak rá?

Figyelt kérdés

Bár még fiatalok vagyunk, én 24, ő 26, én irtózom a gyerek vállalástól(nő vagyok). A párom viszont már évek óta mondogatja, hogy majd ha lesz babaci, meg sorolja a neveket meg utalgat... Nos, ha nem lenne önuralmam már az ölébe hánytam volna. Egyszerűen undorodom a gyerektől, nem lennék képes otthon csinálni a rezet vele, elviselni a bőgését a pisilést, meg ilyenek. Ráadásul öröklődési betegségem van, ami valószínüleg az unokámon jönne ki (nagyim, és korábbi felmenőim is küzdöttek hasonló betegséggel). Félek, hogy elfog hagyni, mert ő akar, engem meg az Isten mentsen meg tőle, hogy közbe jöjjön... Viszont szeretem, és nem akarom elveszíteni ezért. Sajnos ő nagy családban született, akkora a családfája mint a török szultáné(300ezer gyerek, bár a szülők fizetése kb minimálbér :D) és neki ez a normális... Mi sem keresünk túl sokat, és ez nem is fog változni. Rettegek, hogy elfog hagyni, viszont gyereket a világért sem vállalnék be (sem most, sem akárhány év mulva).

Esetleg tudok valamit tenni? Ezt megbeszélni vele már most, vagy hagyjam, hogy soródjak az árral?


2015. júl. 18. 18:40
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
77%

nekem ezert szunte meg eleg durvan egy kapcsolatom. az elejen kozoltem hogy en nem szulok se most se kesobb de nem szedek gyogyszert, hajlando-e ovszert hasznalni? persze, mondta nem gond. egy evig semmi gond nem volt aztan hoppa terhes lettem. egy darabig tagadta aztan kibujt a szog a zsakbol hogy a gumi nem magatol szakadt ki. De hogy o ugy szeretne es en majd megszeretem a kicsit stb. hat oszinten szolva rohadt pipa voltam. mondtam neki hogy na most akkor vegyen egy mely lelegzetet , szepen leperkalja nekem az abortusz koltsegeit, es azt a jovedelemkulonbseget is amit amig en nem tudok dolgozni hianykent elek meg. cask kapkodott a levego utan hogy dehogy fizet es nem mehetek abortuszra.

felforrt az agyam kivagtam mint amacskat es 2 het mulva mar tul is voltam a dolgon cask o nem tudta, es beallitott egy csokor rozsaval meg valami giccses "baba ajandekkal" azt hiszem valami ezustbol volt egy cumi egy dobozban . kerdeztem mit unneplunk? elovettem a pezsgot a hutobol toltottem neki es magamnak is. de hat te nem ihatsz!! volt a reakcio. dehogynem kedvesem, a cumi leendo tulajdonosa mar nincs az eletemben .

a gusztustalan cask az volt hogy bogott mint egy 3 eves akitol elvettek a jatekat. azota egyszer talalkoztam vele gondolom mar megnyugodott mert volt egy 6 eves forma gyereke es az asszony is terhes volt aki vele volt. az abortusz koltsegeivel uriember modjara a mai napig ados;-((

2015. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!