Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem furcsa ez a...

Csak szerintem furcsa ez a kérés? A nővérem kedvéért nem vihetnénk magunkkal a gyerekeket a szülinapi ebédre.

Figyelt kérdés

A nővéremék idén költöztek haza külföldről. Lassan 10 éve próbálkoznak, de nem sikerült teherbe esnie. Ebből kialakult nála, hogy szinte mindenkit utál, akinek gyereke van és a gyerekek is idegesítik.

A páromnak és nekem három gyermekünk van, a kicsi fél éves lesz.

A hétvégén szerették volna anyuék megünnepelni a születésnaposokat (apu, a nagyobbik fiunk, én). Minden évben így szokott lenni. Most viszont anyu megkért, hogy ne vigyük a gyerekeket, mert szeretne tekintettel lenni a nővérem érzéseire. Azt mondta, majd nekem odaadja gyerkőc ajándékát és a tortáját, inkább otthon adjam neki oda.

Szóhoz sem jutottam, végül megmondtam, hogy ünnepeljenek nyugodtan, mi nem megyünk. Anyu most nem érti, hogy mi a bajom ezzel, szerinte még én vagyok a bunkó.


Én sajnálom a nővéremet, de tényleg meg kell állnia az életnek, mert neki nem úgy jött össze, ahogy szerette volna?


2015. szept. 9. 12:24
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
94%
#1 Gondolom troll vagy :'D Gondolom el sem olvastad a kérdést :D "majd nekem odaadja gyerkőc ajándékát és a tortáját, inkább otthon adjam neki oda. " Kizárni a gyereket a saját születésnapi ünnepléséről? :'D
2015. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
97%
Nincs igaza anyukádnak. Én sem mennék így a helyetekben. Mondom ezt úgy, hogy 6 év várakozás után, lombik programmal lettem végül terhes. Tapasztalatból mondom, hogy minél inkább tekintettel vannak az emberre, és minél jobban tapintatoskodnak, annál rosszabb. Az élet nem áll meg, és nem rejthetitek el a gyerekeiteket, csak azért, mert az ő élete így alakult.
2015. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
12%

Persze aki nem fullad bele a saját nyálába, ha meglát egy kölyköt, az biztos troll... De igazából tök mindegy. Most a kérdező nem megy, a többiek majd ünnepelnek, jól érzik magukat, de a kérdező legalább elmondhatja, hogy most milyen jól megmutatta.

Mérem véranyák hány másodperc alatt leszek nullára pontozva, hogy ti is jól megmutassátok nekem, hajrá! =)

2015. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
97%
14-es. Elolvastad a kérdést egyáltalán vagy csak gondjaid vannak az értelmező olvasással?
2015. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
89%
nem értem, mi párommal megegyeztünk, hogy ha nem jön össze a gyerek akkor örökbe fogadunk. Mi értelme hosszú éveken át szenvedni amikor már vagy 1-2 éve lehetne egy kisbabájuk? És még el is nyomják a többieket a hisztijükkel, szépen nyíltan mondd el neki a véleményed, mert ez a durcáskodás éppen olyan gyerekes mint tesód hisztije
2015. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
97%
Melyik részét nem érted te degenerált hogy a SAJÁT születésnapjáról küldenék el a gyerek. ÉS MÉG nem is tartana neki külön a nagymama, csak odaköp egy ajándékot meg egy tortát és VALAKI vigye el neki... Nincs gyerekem, nem is akarok, de akkor is ez nyomorult dolog. Te pedig buta vagy. Azért gondoltam hogy troll vagy, mert értelmezni tudni kéne már ha már eszközöd van az internetezéshez. Kb mintha haverjaid elhívnának hogy JAJJ gyere, ünnepeljük meg a szülinapodat, aztán te nem mehetnél el csak az összes többi haverod mert Géza utál téged...
2015. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
97%

73 %-os, az nem véranyaság, hogy a saját szülinapomat, ahol a nővérem a vendég, nem akarom a gyerekeim nélkül ünnepelni. Majd a saját szülinapján joga lesz kitiltani a gyerekeket, az enyémen meg majd én eldöntöm, hogy ki lesz ott. Ha nem tetszik, nem muszáj eljönni, lehet hisztizni otthon. Az meg különösen nonszensz, hogy a gyerek nem jöhet el a saját szülinapi bulijára. Még viccesebb, hogy szerinted ez ráadásul normális is...

Egyébként te mit szólnál hozzá, ha anyád felhívna, hogy figyelj Béla, szombaton tartjuk a szülinapodat, de a Gizike, akit meghívtunk utál, szóval te ne gyere, majd apád átviszi az ajándékodat, meg egy szelet tortát vasárnap délelőtt. Na, mit szólnál hozzá?

2015. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
92%
Az lenne a legjobb megoldás, hogy mindenkit meghívnak a szülinapra, csak a kérdező nővérét nem. Akkor minden ünnepelt és vendég ott lehetne, és akkor a nővérének sem kellene "elviselnie" mindezt, ha távol marad. :)
2015. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
4%
Na-na! Ez amit itt írtok, csak abban az esetben lenne igaz (és akkor természetesen igazatok lenne), ha anyuka szervezné a bulit. De nem ő szervezi, hanem a nagyi, tehát neki van joga meghatározni, hogy ki mehet el. Szóval lehet nektek kéne szövegértést tanulni.
2015. szept. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
98%
73% Te elmebeteg vagy. Családon belül meghatározni, hogy a szülő eljöhet de a gyerek nem? Biztos veled is ezt tették, utáltak mint a sz@.t mikor kölyök voltál és ezért lettél ilyen degenerált.
2015. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!